Seraphim Eclipse SRP-340-E01B

Seraphim Eclipse SRP-340-E01BSeraphim Eclipse SRP-340-E01B

Артикул: 105460
Немає в наявності

Ціна: 4 499 грн.


Особливості:

• Висока стійкість осередків до PID-ефекту - мінімізація ефекту «гарячої точки» при частковому затіненні (мало враховується замовниками, але значний негативний фактор зниження терміну служби СБ)
• Високий ККД. Середньорічне виробництво з площі вище на 15%, ніж у стандартних панелей.
• Економія площі завдяки новій системі з'єднання "внахлест" та відмови від Busbar шин.
• Скло з низьким вмістом заліза загартоване, з покриттям AR дозволяє добре пропускати світло, а також забезпечує стабільність структури кремнію для зменшення мікротріщини.
• Чудова відбивна здатність для забезпечення більшої світловіддачі для збільшення вихідної потужності
• Проміжний ПЕТ як шар ізоляції та опір проникненню пари
• Вражаючий зовнішній вигляд – з виходом Eclipse «традиційні» сонячні батареї з кремнієвих кристалів наблизилися до привабливої аморфної естетики, маючи при цьому набагато вищий ККД і термін служби
• Термін служби – 25 років.


Опис

Монокристалічна сонячна панель Seraphim Eclipse SRP-340-E01B (340 Вт)

Сонячний модуль Seraphim Solar Eclipse є унікальною розробкою, виконаною за оригінальною технологією «безрозривних» фотоелементів, за допомогою яких досягається максимальне виробництво електроенергії. Ідея розробників Seraphim Eclipse полягала в тому, що зростання вироблення сонячної батареї досягається не екстенсивним шляхом (надзвичайно дорогими поки що монокристалами з ККД 23-25%), а підвищенням ефективності використання стандартних фотоосередків з ККД 20% (моно) за рахунок принципово нової системи їх з'єднання "внахлест" і відмови від Busbar шин.

Eclipse Mono – серія фотоелектричних модулів Seraphim Solar без зазорів між сонячними елементами для збільшення корисної площі. Інноваційна система з'єднань "внахлест" дає ряд переваг: економить простір під установку, підвищує продуктивність та термін служби панелей.

SRP-340-E01B являє собою панель із десяти горизонтально розташованих елементів. На відміну від стандартних сонячних батарей, у неї немає пористої структури. Зверху кремнієві монокристалічні пластини захищає суцільний лист із загартованого скла з низьким вмістом заліза. З тильного боку знаходиться металева підкладка із розподільчою коробкою. Вся конструкція поміщена в легку алюмінієву корозійностійку раму.

Компанія провела найсуворіші прискорені стрес-тести з програми DNV GL PVEL, LLC (DNV GL) з кваліфікації продуктів (PQP).
PQP - це комплексна оцінка чутливості до навколишнього середовища та механізмів деградації конструкцій PV-модулів.

Система управління:
• ISO 9001: система керування якістю
• ISO 14001: стандарт для керування довкіллям
• система OHSAS 18001: міжнародний стандарт професійної діяльності
• система оцінки стану здоров'я та безпеки

Компанія Seraphim Solar займається розробкою, виробництвом сонячних фотоелектричних продуктів. Seraphim Solar здійснює постачання своєї продукції до 30 країн світу. Сонячні панелі Seraphim Solar відносяться до панелей класу А та входять до списку TIER-1, їх використовують для будівництва домашніх та промислових сонячних електростанцій.

Компанія Seraphim Solar Co., Ltd заснована у 2011 році в Китаї. Сьогодні Seraphim займає своє місце серед глобальних гравців сонячної енергетики. Виробник сонячних батарей SERAPHIM SOLAR SYSTEM CO., LTD. спеціалізується виключно на розробці та виробництві сонячних модулів. Глобальна стратегія SERAPHIM SOLAR полягає в тому, щоб зберегти лідерство на складному та динамічному ринку сонячної енергетики, а також зробити внесок у зелену планету та гармонійне співіснування всіх живих істот.

У 2018 році компанія першою в Китаї збудувала промислову електростанцію з використанням модулів Eclipse, загальною потужністю 5 МВт. У 2017 році випущено модуль Blade, а також було досягнуто угоди про стратегічне співробітництво з CTC China Photovoltaic Product Test Center, що дозволило отримати лабораторний сертифікат CNAS та акредитацію як «Науково-дослідного центру інженерних технологій провінції Цзянсу»


Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності

Характеристики товара Seraphim Eclipse SRP-340-E01B

Максимальна потужність, Вт 340
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків Eclipse Mono PERC
Напруга при максимальній потужності, 37,3
Струм при максимальній потужності, А 9,12
Напруга холостого ходу, 45.35
Струм короткого замикання, А 9.58
Максимальна напруга системи, 1000 DC
Максимальний струм, A 20
Кількість монтажних отворів, шт 8
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP67
Рамка: матеріал / колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільна коробка IP67 з 3 bypass-діодами
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 19.99
Габаритні розміри, мм 1623 x 1048 x 40
вага, кг 18.5
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)