Weekender D1800i

Weekender D1800i

Артикул: 102572
Немає в наявності

Ціна: 11 170 грн.


особливості:

• Сучасна конструкція
• Покращений двигун HondaType
• Захисні елементи
• Функціональність панелі керування
• Холодний запуск двигуна
• Еко-система при витраті палива
• Мінімальний рівень шуму

Опис:

Компактних розмірів американський генератор Weekender D 1800 i відмінно впишеться в домашній побут як основне або резервне джерело електроживлення, що виробляє на виході якісний синусоїдальний струм ідеальної форми без будь-яких стрибків. Цей параметр є дуже важливим для безпечного запитування сучасних надчутливих електронних пристроїв. За своїм зовнішнім виглядом компактний і привабливий дизайн прилад легко вписується навіть у житлові приміщення, не займаючи місця і не створюючи неприємних звуків або викидів. Конструктивно створений за образом валізки з рукояткою обтічної форми зі стійкими для будь-яких поверхонь ніжками. Таку модель зручно використовувати при виїздах за місто, рибалку, відпочинок на природі.
Генератор Weekender D1800i радує споживача оптимальним співвідношенням невеликої ціни та високої американської якості роботи. Подача струму - інверторна, синусоїда струму, що виходить - ідеальна, без перепадів, що дозволяє живити чутливу електроніку, не завдаючи їй шкоди. Працює на малошумному японському бензиновому двигуні HondaType, з удосконаленою системою охолодження та легким запуском у будь-яких умовах. Двигун виготовляє максимальну потужність 1,8 кВт, охолоджується повітрям, що продовжує його експлуатацію. Модель D1800i – легка, переносна, компактна та зручна. Має невеликі ніжки для стійкості та розетку 12 В для швидкого заряджання автомобільних акумуляторів, тому ідеальна при виїзді на природу. Міні-генератор Вікендер D1800i відноситься до економних. Його чотирилітровий паливний бак може забезпечити 12 годин роботи при неповному навантаженні, оскільки оснащений цифровою системою регулювання потужності, тобто автоматично вибирає потрібну потужність, залежно від навантаження.

Основу генератора Weekender D1800i складає надійний з хорошою потужністю двигун HondaType, що працює на бензині з невеликою витратою. За всієї його економічності та малошумності, механізм здатний видавати максимальний показник потужності до 1,8 кВт. Ефективне повітряне охолодження, запобіжник від нагрівання та автоматична зупинка роботи двигуна при недостатньому рівні масла в картері значно покращують продуктивність та продовжують термін експлуатації.

Серед особливих переваг міні-електростанції Вікендер D1800i є ЕКО-система, суть якої полягає в контролі за споживанням палива, що дозволило при невеликому бензобаку на 4 літри забезпечити безперервну роботу більше ніж на 12 годин. Вироблена потужність при цьому автоматично підлаштовується вбудованою електронікою під навантаження, що запитується. До того ж, генератор інверторний Weekender D 1800 i має вагу не більше 20 кг і зручний при транспортуванні, що робить його використання мобільним у поїздках.

Характеристики товара Weekender D1800i

Напруга мережі 230 В
Тип генератора Синхронний
коефіцієнт потужності 1
Номінальна сила струму 8,3 А
максимальна потужність 1,8 кВт
номінальна потужність 1,5 кВт
Виробник двигуна Honda
Модель двигуна Honda Type
Характеристики двигуна 4-х тактний одноциліндровий
Тип палива бензин
Кількість фаз 1
Тип запуску ручний
Частота напруги 50 Гц
Час безперервної роботи від 4,3 до 12 год
Паливний бак 4 л
Витрати палива 0,25 л.ч.
Обсяг картера 0,6 л
Захист двигуна при низькому рівні масла так
Рівень шуму 58 дБ
Виконання двигуна кожух шумоізоляції
Охолодження двигуна Повітряне
Функція AVR Є
Наявність АТS Ні
Розетки 1х220 В, 1х12 В
Габарити 525
Вага 20,5 кг