Weekender Pro 2200i

Weekender Pro 2200i

Артикул: 105190
Немає в наявності

Ціна: 7 447 грн.


Особливості:

• Експлуатація за будь-якої погоди: роботі генератора не заважають люті морози, висока температура повітря та вологість навколишнього середовища.
• Підвищений рівень безпеки: електричні дроти та кабелі надійно ізольовані. Заземлення корпусу апарата захищає від ураження електричним струмом. Система аварійного відключення убезпечить генератор від перегріву під час роботи на максимальних навантаженнях.
• Простота експлуатації: модель генератора Weekender PRO2200i призначена для побутового використання. З керуванням нею впорається навіть користувач без досвіду.
• Високомобільне компактне джерело електроживлення: скромні габарити та невелика маса дозволяють брати інверторний генератор із собою куди завгодно, перевозячи його в багажнику автомобіля, як поклажу.
• Довгий ресурс компонентів: генератор зібраний на спеціалізованому конвеєрі із дотриманням світових стандартів якості. Рама має антикорозійне покриття. Довговічність силового агрегату забезпечує система повітряного охолодження.


Опис

Генератор інверторний Weekender PRO2200i

Інверторна міні-електростанція Weekender PRO2200i - генератор професійної лінійки, що виробляє електрику максимально високої якості без перепадів. Керується мікропроцесором. Працює від 4-тактового бензинового двигуна. Номінальна потужність 2 квт.

Інверторний електрогенератор Weekender PRO 2200i - обладнаний усіма необхідними системами захисту, захист від перевантаження, від низького рівня олії, від перегріву тощо. що значно подовжує термін експлуатації бензогенератора.

Призначений для професійної інтенсивної експлуатації як альтернативне джерело живлення там, де електромережа не витримує великих навантажень або часті тимчасові відключення та перепади енергії. Може використовуватись як джерело живлення для зварювальних апаратів, тому ідеально підійде для будівельних та монтажних бригад.

Незважаючи на виконання на рамі, міні електростанція має досить компактні габаритні розміри і малу вагу, що робить легким процес його переміщення та транспортування, а ще дозволяє використовувати його як джерело електроенергії при відпочинку на природі з наметами, рибалці, полюванні тощо.

Характеристики товара Weekender Pro 2200i

Максимальна потужність (кВт) 2.2 кВт
Номінальна потужність (кВт) 2 кВт
Вид палива Бензин
Варіант виконання Без кожуха
Тип запуску Ручний старт
Тип альтернатора Синхронний
Кількість фаз Однофазний
Напруга 220 В
Частота 50 Гц
АВР (автоматичне введення резерву) Ні
Система охолодження Повітряне
Лічильник мотогодин Є
Тип двигуна 4-тактний
Об'єм паливного бака (л) 10 л
Витрата палива (л/год) 0.7 л/год
Час безперервної роботи (година) 14 годин
Об'єм масла в картері двигуна (л) 1.1 л
Рівень шуму (дБа) 85 дБа
Об'єм двигуна, куб. см 135
Ступінь захисту IP23
Вихід 12 В ні
Наявність АКБ ні
Висота, мм 365
Ширина, мм 445
Глибина, мм 380
Вага, кг.) 23