Weekender PRO3600i

Weekender PRO3600iWeekender PRO3600i


Артикул: 104628
Немає в наявності

Ціна: 10 205 грн.


особливості:

• збільшений час роботи до заправки генератора завдяки цифровому регулюванню оборотів;
• швидкий та легкий запуск двигуна електростанції;
• можливість контролювати роботу електрогенератора за мінімального навантаження з допомогою функції перемикання двигуна в економічний режим;
• удосконалена система повітряного охолодження двигуна;
• мінімальний рівень шуму (порівняний з аналогами світових виробників Honda та Yamaha).

Опис

Інверторний генератор Weekender PRO3600i

Інверторний генератор Weekender 3600PROi – одна з найновіших моделей електрогенераторів від американської компанії WEEKENDER, відрізняється витривалістю та хорошою потужністю при дуже компактних габаритах та малій вазі.

Привертає увагу нестандартний для інверторів дизайн, що нагадує звичайний бензиновий генератор. Покупець не бачить звичного оку синього шумопоглинаючого корпусу Вікендер, але це не повинно вводити його в оману: дана модель працює на основі інверторної технології, на вбудованій мікропроцесорній платі. Відкрите виконання на міцній металевій рамі виправдане цільовою спрямованістю генератора, адже він розроблений спеціально для жорстких умов експлуатації та посилених навантажень.

Генератор-інвертор Weekender PRO 3600i - унікальний за своєю конструкцією та надійністю агрегат. Належить до серії Professional, тому прийнятний для подачі електричної енергії на будівництві та різних підприємствах. Інвертор видає чистий та якісний струм, що дає можливість підключення до нього будь-якого чутливого обладнання у клініках, лабораторіях, офісах. Мідна обмотка альтернатора забезпечує підвищений ресурс роботи та відмінну струмопровідність без сильного нагріву.

Завдяки невеликій вазі інверторний генератор Weekender PRO 3600 i можна легко переносити в потрібне місце, його компактні розміри не займають багато простору при встановленні.

Високі показники мобільності, потужності, якості струму та тривалості роботи, а також доступна ціна роблять модель 3600PRO однією з найбільш затребуваних як для бізнесу, так і для енергопостачання будинку.

Мотор Honda TYPE
Чотирьохтактний одноциліндровий двигун HONDA-Type, що працює на бензині, випущений на заводах WEEKENDER technology, але є повним аналогом японського мотора Хонда і зроблений за ліцензією. При виготовленні дотримані всі технічні характеристики та матеріали, тому двигун відрізняється підвищеною надійністю та тривалим моторесурсом. Застосована верхньоклапанна конструкція циліндра OHV, що покращує систему згоряння палива та робить двигун малошумним та економним. Ефективна система примусового повітряного охолодження двигуна надійно захищає його від перегріву. Запуск здійснюється за допомогою ручного старту, що не складає труднощів при вазі генератора близько 28 кг.

Ідеальні показники вихідного струму
Завдяки вбудованому мікропроцесору (інверторній платі) генератор Weekender 3600PRO видає ідеальні характеристики вихідного струму із чистою синусоїдою. Технологія інверсії відрізняється тим, що перетворює змінний струм на постійний, накопичує його в батареї, а потім знову переводить в змінний струм потрібної частоти і напруги в 220В. Якість струму, його частота, стабільна напруга – всі ці показники особливо актуальні при підключенні найвибагливішої електроніки: медичного обладнання, фотообладнання, відеоапаратури, плазмових телевізорів, комп'ютера, пускового блоку опалювального котла тощо.

Ручний запуск
Станція обладнана системою легкого старту, що мінімізує фізичні зусилля запуску двигуна. Користувачеві досить трохи підтягнути на себе ручку з тросиковим механізмом. Даний тип запуску є найнадійнішим і найпопулярнішим у генераторах.

24 години безперервної роботи
Серія PRO (professional) генераторів Weekender характеризується унікальними можливостями тривалої роботи. Щоб уникнути перегріву агрегату при тривалій безперервній роботі з підвищеними навантаженнями, його встановили у відкритому корпусі. Відкрите виконання забезпечує більш швидке охолодження двигуна та інших елементів, тому можливість генератора працювати 24 години (цілу добу) без перерви не призводить до його поломки або перегріву. Довгому періоду безперервної роботи сприяє також великий паливний бак та порівняно невелика витрата палива.

Проста панель приладів
Живлення електрогенератора до приладів забезпечують дві розетки, встановлені на панелі приладів. Це стандартні розетки 220 В, змінний струм 16 А. Передня панель проста і зрозуміла, відрізняється ергономічним дизайном. Відмінна її особливість – наявність світлодіодних індикаторів. Тут знаходиться світлодіодна індикація, що сигналізує про спрацювання захисту, а також індикація показників роботи та подачі живлення.

Рамна конструкція
Інверторний генератор Weekender 3600PRO у сталевій рамі. Міцні сталеві труби круглого перерізу надійно захищають генератор від ударів та зовнішніх пошкоджень. Вони є ручками для перенесення. Завдяки рамі, агрегат дуже стійкий, а його установка не складає труднощів. Відкрите виконання без звукоізоляції не сприяє зниженому рівню шуму при роботі, зате рама частково гасить вібрацію, що виникає, і коливання.

Характеристики товара Weekender PRO3600i

Напруга мережі 220 В
Тип генератора Синхронний
коефіцієнт потужності 1
максимальна потужність 3,6 кВт
номінальна потужність 3,3 кВт
Виробник двигуна Honda
Модель двигуна Honda Type
Характеристики двигуна 4-х тактний одноциліндровий
Тип палива бензин
Кількість фаз 1
Тип запуску ручний
Частота напруги 50 Гц
Час безперервної роботи 9.5-24 год
Паливний бак 10,5 л
Витрати палива 0,4 л.ч.
Захист двигуна при низькому рівні масла так
Рівень шуму 68 дБ
Виконання двигуна кожух шумоізоляції
Охолодження двигуна Повітряне
Функція AVR Є
Наявність АТS Ні
Розетки 2х220 В (16 A)
Габарити 520x410x440 мм
Вага 28,5 кг