Weekender X2000i

Weekender X2000i

Артикул: 102795
Немає в наявності

Ціна: 11 968 грн.


Особливості:

• Надійність конструкції
• Виробничий двигун Honda Type
• Оптимальне співвідношення потужності та споживання палива
• Ручний запуск у холодному режимі
• Унікальна електронна ECO-система
• Захист та безпека
• Ергономічна панель керування

Опис:

Weekender X2000i працює на бензиновому паливі і є понад економною сучасною автономною електростанцією для використання в приватному порядку, домашньому побуті, на невеликих виробництвах. Виробляючи струм високої чистоти, що забезпечується за рахунок покрокового перетворення в блоці інвертора, і, володіючи великою стійкістю до перешкод, даний прилад відмінно підходить для підключення до нього будь-яких, навіть надчутливих, девайсів на зразок ноутбуків або медичного обладнання. Надійність інверторного генератора Weekender X2000I обумовлюється застосуванням інноваційних систем захисту: примусового повітряного охолодження двигуна, індикаторних датчиків, використання модернізованого шумопоглинаючого кожуха та глушників. Додаткова функція економного режиму приводу у разі високих навантажень сприяє значному збільшенню моторесурсу.

Ергономічний та привабливий дизайн перетворив генераторний агрегат на зручний домашній прилад, який приємно експлуатувати у приміщенні. Зібраний у формі невеликої валізки зі зручною рукояткою для транспортування, бензиновий генератор Weekender X2000i може стати не лише резервним, а й основним джерелом електрики у віддалених від загальних електромереж місцях, на природі та подорожах на автомобілі. Задіяні у міні-електростанції системи зниження шуму та шкідливих вихлопів, а також ЕКО система контролю за витратою палива робить експлуатацію приладу комфортною та безпечною для людини.

Високопродуктивна мобільна електростанція Вікендер X2000i здатна максимально видати 2 кВт потужності з п'ятдесятигерцевим струмом на виході та напругою на 220В. Крім однофазних розеток, апарат має підключення на 12 В для можливості заряджати акумуляторні батареї та малопотужні електроприлади. Збалансована та стійка конструкція генератора забезпечує тривалу (до 12 годин) безперервну роботу на одній заправці з баком об'ємом 4 літри. При економних витратах за допомогою унікальної ЕКО системи споживання не перевищує 300 мл на годину

Характеристики товара Weekender X2000i

Напруга мережі 230 В
Тип генератора Синхронний
коефіцієнт потужності 1
Номінальна сила струму 8,3 А
максимальна потужність 1,2 кВт
номінальна потужність 1 кВт
Виробник двигуна Honda
Модель двигуна Honda Type
Характеристики двигуна 4-х тактний одноциліндровий
Тип палива бензин
Кількість фаз 1
Тип запуску ручний
Частота напруги 50 Гц
Час безперервної роботи від 4,3 до 12 год
Паливний бак 3 л
Витрати палива 0,25 л.ч.
Обсяг картера 0,35 л
Захист двигуна при низькому рівні масла так
Рівень шуму 58 дБ
Виконання двигуна кожух шумоізоляції
Охолодження двигуна Повітряне
Функція AVR Є
Наявність АТS Ні
Розетки 1х220 В, 1х12 В
Габарити 480
Вага 12 кг