Weekender X1200i

Weekender X1200iWeekender X1200i


Артикул: 102794
Немає в наявності

Ціна: 8 085 грн.


Особливості:

• Рекордно низьке споживання палива
• Ідеальне поєднання габаритів та потужності
• Примусова система охолодження
• Мінімальний рівень шуму
• Екологічність
• Максимальний рівень захисту
• Зручна панель керування

Опис:

Однією з найвдаліших моделей електрогенераторів є модель Weekender X1200i – наступна установка у серії інверторних генераторів компанії Weekender, що спеціалізується на випуску надійних компактних міні-електростанцій із застосуванням інверторних технологій. Висока якість вихідного струму гарантується не тільки згладжуванням пульсацій, а й якісною роботою системи управління. В результаті стабільна вихідна напруга та частота.

Інверторний генератор X1200i від американської фірми Weekender – легка та компактна переносна електростанція, оснащена бензиновим однокіловатним двигуном Honda Type, із швидким запуском, охолодженням та захистом від перевантажень. Двигун здатний виробляти максимальну потужність 1,2 кВт, знаходиться у товстому шумоізоляційному кожусі. Інвертор подає високоякісний ідеальний струм, що дозволяє використовувати станцію X1200i для живлення чутливої електроніки та побутових приладів. У моделі X1200i Weekender – цифрове регулювання потужності, він сам визначає оптимальну потужність, виходячи з навантаження, та здатний працювати від 4 до 12 годин при одній заправці бака.

Генератор Weekender X1200i використовується як джерело аварійного або основного, у разі потреби, живлення не тільки для об'ємних побутових приладів або електроінструментів, але й для ніжної та примхливої комп'ютерної техніки, електроніки, професійної відео та аудіо апаратури. Незамінний за умов повної відсутності електроживлення (на природі, у поїздці). Генератор X1200i – якісний та недорогий, у нього зручний для перенесення практичний дизайн у формі компактної валізки з ручкою, тому він ідеальний на пікніку чи рибалці.

Характеристики товара Weekender X1200i

Напруга мережі 230 В
Тип генератора Синхронний
коефіцієнт потужності 1
Номінальна сила струму 8,3 А
максимальна потужність 1,2 кВт
номінальна потужність 1 кВт
Виробник двигуна Honda
Модель двигуна Honda Type
Характеристики двигуна 4-х тактний одноциліндровий
Тип палива бензин
Кількість фаз 1
Тип запуску ручний
Частота напруги 50 Гц
Час безперервної роботи від 4,3 до 12 год
Паливний бак 3 л
Витрати палива 0,25 л.ч.
Обсяг картера 0,35 л
Захист двигуна при низькому рівні масла так
Рівень шуму 58 дБ
Виконання двигуна кожух шумоізоляції
Охолодження двигуна Повітряне
Функція AVR Є
Наявність АТS Ні
Розетки 1х220 В, 1х12 В
Габарити 480
Вага 12 кг