Champion C4500IE (500573-UA)

Champion C4500IE (500573-UA)

Артикул: 105546
Немає в наявності

Ціна: 27 639 грн.


Особливості:

• Висока потужність та стабільна робота незалежно від навантаження
• Ідеальні характеристики вихідної напруги, частоти та синусоїди
• Паливний бак 11 літрів здатний забезпечити автономну роботу до 17 годин
• Можливість паралельного підключення другого генератора для збільшення навантаження
• Тип генератора: інверторний
• Номінальна потужність: 3.3 кВт
• Максимальна потужність: 4.5 кВт
• Номінальна напруга: 230 Вольт, 50 Гц
• Тип двигуна: 4-х тактний двигун, Champion YF-172Ⅳ
• Об'єм двигуна: 224 см3
• Тип запуску: ручний/електричний/дистанційний
• Місткість паливного бака: 11 літра
• Рівень шуму: 64 дБ
• Габаритні розміри: 598 х 630 х 520 мм
• Вага: 43.9 кг
• Термін гарантії: 24 місяці

Опис

Цифровий гібридний інверторний генератор відкритого типу Champion C4500IE (500573-UA)

Інверторна мініелектростанція Champion C4500iE (500573-UA) – генератор напівпрофесійної лінійки, що виробляє електрику максимально високої якості без перепадів. Керується мікропроцесором. Працює від 4-тактового бензинового двигуна. Інверторний генератор ChampionC4500iE — має максимальну потужність 4,5 кВт (4500Вт) і 3,3 кВт (3300 Вт) в номінальному режимі.

Цифровий гібридний інверторний генератор відкритого типу Champion C4500IE (500573-UA) - 4500 Вт, готовий до роботи для автобудинків, є одним із найпередовіших продуктів на ринку. Енергія вашого життя набуває абсолютно нового сенсу завдяки багатофункціональним, інноваційним технологіям та дизайну.

Цей цифровий гібридний інвертор менше, тихіше, легше… КРАЩЕ! Тихе та легке доповнення до Вашого житлового будинку та економічне рішення для електроживлення!

Champion C4500IE (500573-UA) генератор потужністю 4500 Вт із включеним бездротовим дистанційним брелоком дозволяє запускати та зупиняти генератор на відстані до 25 метрів. Насолоджуйтесь увімкненням/вимкненням живлення натисканням кнопки з електричним запуском, включаючи акумулятор, плюс технологія холодного запуску забезпечує швидкий запуск у холодну погоду, а технологія Quiet знижує рівень шуму вдвічі.

Маючи ємність 0,6 літра масла (рекомендується 10W-30) і датчик відключення низького рівня масла, цей інвертор працює при 64 дБА на відстані 6 метрів, що трохи голосніше, ніж нормальна мова.

Надійно підключайте свою чутливу електроніку, оскільки наш гібрид виробляє лише чисту потужність (менше 3% THD). Складна ручка з легким захопленням і комплект коліс, що входять до комплекту, з ніколи не спущеними шинами дозволяють легко переміщати вашу машину туди, де вона вам потрібна.

Панель швидкого доступу пропонує швидкий доступ до елементів управління, а в економічному режимі в режимі реального часу відстежується споживання енергії, що дозволяє знизити електричне навантаження, забезпечити тиху роботу, продовжити термін служби двигуна та підвищити економію палива.

Це ідеальне рішення для приватного будинку, де є обладнання з високим пусковим струмом, але при цьому в генераторі великої потужності необхідності немає. Таким чином, даний портативний генератор здатний забезпечити харчуванням всі необхідні в аврійному режимі споживачі: холодильник, світло, газовий котел опалення, комп'ютери та телевізори. А також ви можете без проблем підключати до інверторного генератора Champion C 4500iE водяний насос, кондиціонер або копресор, все те, що від звичайного генератора в 3 кВт, не змогло б запуститися через високі пускові струми.

Призначений для професійної інтенсивної експлуатації як альтернативне джерело живлення там, де електромережа не витримує великих навантажень або часті тимчасові відключення та перепади енергії. Може використовуватись як джерело живлення для зварювальних апаратів, тому ідеально підійде для будівельних та монтажних бригад, майстерень.

Здатний працювати до 17 години без перерви.

Champion C4500iE (500573-UA) оснащений синхронним альтернатором. Стабільно працює в холоді та на спеці, може бути використаний для електроживлення та підзарядки високочутливої техніки, наприклад, ноутбука або смартфона, без використання стабілізатора, чутливої автоматики, що часто застосовується на котлах.

Champion C4500iE (500573-UA) виготовлений на спеціалізованому заводі у США. До всієї виробленої заводом техніки застосовуються міжнародні стандарти якості та безпеки, тому при купівлі цього генератора ви можете бути впевнені, що він зійшов із сучасної високоточної виробничої лінії та пройшов тестування якості та ефективності згідно з усіма міжнародними сертифікатами.

Інверторний бензогенератор Champion C4500iE – запускається за допомогою електростарту, а також має дистанційний запуск, що дозволяє робити запуск генератора на відстані до 25 метрів. Але навіть якщо АКБ розрядиться, труднощів із запуском все одно не виникне, оскільки генератор обладнаний системою "легкий старт" і "холодний запуск", що забезпечує простий пуск електростанції CHAMPION C 4500 iE навіть вручну та під час сильних морозів.

Інвертор Champion C4500iE зібраний на базі двигуна власної розробки Champion YF-172Ⅳ об'ємом 224 куб.см. завдяки якому і виробиться така висока потужність і забезпечується стабільна робота незалежно від навантаження, При цьому даний мотор вкрай економічний і здатний забезпечити роботу генератора протягом 17 годин (25% навантаження) на одній заправці 11 літрового паливного бака.

Ще однією перевагою бензинового інверторного генератора Champion C4500iE є його досить тиха робота, особливо в порівнянні зі швидкими генераторами. Даний генератор виробляє 64 dBA шуму, що на відстані 6 метрів трохи голосніше, ніж шум від звичайної розмови. А на неодруженому ходу електрогенератора, можна розмовляти не піднімаючи голос стоячи прямо біля нього.

Інверторний бензогенератор Champion C 4500 iE – має в комплекті набір для транспортування, ручка та великі колеса, що значно спрощує переміщення та експлуатацію генератора загалом. Але основною перевагою електростанції залишається інверторна технологія та ідеальні вихідні характеристики за частотою, напругою та синусоїдою, що дозволяє безпечно підключати будь-яку чутливу електроніку, включаючи фото/відео/аудіо апаратуру, газові котли, плазмові телевізори, комп'ютери тощо. Також генератор має можливість паралельного підключення "PARA LINK" - яка дозволяє підключити в паралель ще один генератор і отримати подвійну потужність у випадку якщо є особливо потужний споживач, який необхідно запитати.

Паливо
Місткість бензобака 11 л, використовуйте
неетильований бензин з октановим числом 87 та вмістом
етанолу трохи більше 10% за обсягом.

Змащення
Використовуйте автомобільне масло 5W-30.
Місткість масляного бака 0.6 л.

У комплект поставки входить:

1. Адаптер для заряджання гаджетів (USB).
2. Адаптер для заряджання АКБ (крокодили).
3. Зарядний пристрій стартового акумулятора від мережі!
4. Лійка для заправки олією.
5. Інструкція та брошура швидкого страту.
6. Транспортувальний набір.

Характеристики товара Champion C4500IE (500573-UA)

Модель: C4500iE
Серія: 500573-UA
Тип генератора: інверторний
Форма сигналу: Чиста синусоїда
Конфігурація: Синхронний
Кількість фаз: 1 фаза.
Частота: 50 Гц
Напруга: 220 В
Максимальна потужність кВт: 4,5
Номінальна потужність кВт: 3,3
Номінальна сила струму, А: 14,3
Максимальна сила струму, А: 19,5
Потужність, кВт: від 3 до 4
Коефіцієнт потужності (cos Ф): 1.0
Автоматичне введення в резерв: Ні
Клас двигуна: напівпрофесійний
Модель двигуна:Champion YF-172
Тип двигуна: 1-ціл. 4х тактний, (OHV), повітряного охолодження
Об'єм двигуна див: 224.0
Об'єм картера л.: 0.6
Час безперебійної роботи ч.: до 17 годин
Лічильник мотогодин: Ні
Рівень шуму дБ: 64.0
Метод запуску: Дистанційний, Електричний, Ручний
Паливо, що застосовується: 95
Кількість споживаного палива (л/год): 0.350 лкВт*год
Місткість паливного бака л.: 11.0
Виконання: відкрите
Розміри (Д x Ш x В) мм: 598x630x520
Суха маса кг: 43.9
Гарантія: 2 роки