Champion C4500I G (500574-UA)

Champion C4500I G (500574-UA)

Артикул: 105545
Немає в наявності

Ціна: 17 952 грн.


особливості:

• Висока потужність та стабільна робота незалежно від навантаження
• Ідеальні характеристики вихідної напруги, частоти та синусоїди
• Паливний бак 11 літрів здатний забезпечити автономну роботу до 17 годин
• Можливість паралельного підключення другого генератора для збільшення навантаження
• Тип генератора: інверторний
• Номінальна потужність: 3.3 кВт
• Максимальна потужність: 4.5 кВт
• Номінальна напруга: 230 Вольт, 50 Гц
• Тип двигуна: 4-тактний двигун, Champion YF-172IV_G
• Об'єм двигуна: 224 см3
• Тип запуску: ручний/електричний/дистанційний
• Місткість паливного бака: 11 літра
• Рівень шуму: 64 дБ
• Габаритні розміри: 598 х 630 х 520 мм
• Вага: 43.9 кг
• Термін гарантії: 24 місяці


Опис

Гібридний інверторний генератор Champion C4500I G (500574-UA)

Двопаливний цифровий гібридний двигун Champion на 50% тихіше і на 20% легше за традиційний генератор потужністю 3500 Вт. Наше багатофункціональне рішення для електроживлення включає безшумну технологію, збільшений час роботи, режим економії та чисту потужність, а також додатковий паралельний комплект (продається окремо), що дозволяє збільшити потужність.

Цифровий гібридний інверторний генератор потужністю 4500 Вт від Champion Power Equipment – один із найінноваційних продуктів на ринку.

Ми вдвічі знизили рівень шуму, інтегрувавши цифрові компоненти Quiet Technology, які використовуються в більш досконалих інверторах, а потім створили ефективну механічну конструкцію, щоб зменшити загальну площу, що займається, і вага до 20 відсотків. Цей цифровий гібридний генератор менше, тихіше, легше… КРАЩЕ! Тихе та легке доповнення до вашого житлового будинку та економічне рішення для електроживлення!

Гібридний інверторний генератор Champion C4500iG — має максимальну потужність 4,5 кВт (4500Вт) і 3,3 кВт (3300 Вт) в номінальному режимі, а також може працювати як на бензині так і на газі (пропан). Це ідеальне рішення для приватного будинку, де є обладнання з високим пусковим струмом і необхідністю тривалої роботи генератора, але при цьому в генераторі великої потужності необхідності немає. Таким чином, даний портативний генератор здатний забезпечити харчуванням всі необхідні в аврійному режимі споживачі: холодильник, світло, газовий котел опалення, комп'ютери та телевізори. А також ви можете без проблем підключати до інверторного генератора Champion C 4500i(G) водяний насос, кондиціонер або копресор, все те, що від звичайного генератора в 3 кВт, не змогло б запуститися через високі пускові струми.

Інверторний бензогенератор Champion C4500i G – запускається за допомогою російського старту. Запуск робити легко і просто і труднощів із запуском не виникне, тому що генератор обладнаний системою "легкий старт" і "холодний запуск", що забезпечує простий пуск електростанції CHAMPION C 4500iG навіть вручну і під час сильних морозів.

Інвертор Champion C4500i G зібраний на базі двигуна власної розробки Champion YF-172Ⅳ, об'ємом 224 куб. завдяки якому і виробляється така висока потужність і забезпечується стабільна робота незалежно від навантаження, При цьому даний мотор вкрай економічний і здатний забезпечити роботу генератора протягом 17 год. (@25% навантаження) на одній заправці 11 літр бензинового паливного бака.

Ще однією перевагою бензинового інверторного генератора Champion C4500i (G) є його досить тиха, особливо в порівнянні зі швидкими генераторами робота. Даний генератор виробляє 64 dBA шуму, що на відстані 6 метрів трохи голосніше, ніж шум від звичайної розмови. А на неодруженому ходу електрогенератора, можна розмовляти не піднімаючи голос стоячи прямо біля нього.

Інверторний бензогенератор Champion C 4500 iG (500574-UA) - має в комплекті набір для транспортування, ручка та великі колеса, що значно спрощує переміщення та експлуатацію генератора загалом. Але основною перевагою електростанції залишається інверторна технологія та ідеальні вихідні характеристики за частотою, напругою та синусоїдою, що дозволяє безпечно підключати будь-яку чутливу електроніку, включаючи фото/відео/аудіо апаратуру, газові котли, плазмові телевізори, комп'ютери тощо. Також генератор має можливість паралельного підключення "PARA LINK" - яка дозволяє підключити в паралель ще один генератор і отримати подвійну потужність у випадку якщо є особливо потужний споживач, який необхідно запитати.

Великим бонусом є відмінна комплектація генератора яка включає і газовий шланг з двома редукторами і готовим швидким підключенням до генератора, через спеціальний конектор. До редуктора приєднується пластиковий тримач на затиску, за допомогою якого можна повісити ректор на сам генератор, що дуже естетично і функціонально. А швидке та зручне підключення газового шлангу спрощує експлуатацію та звільняє споживача від необхідності мати додаткові інструменти для роботи з гібридним електрогенератором CHAMPION C4500i G.

У комплект поставки входить:

1. Адаптер для заряджання гаджетів (USB).
2. Адаптер для заряджання АКБ (крокодили).
3. Шланг з двома редукторами та легким підключенням до генератора.
4. Зарядний пристрій стартового акумулятора від мережі!
5. Лійка для заправки олією.
5. Інструкція та брошура швидкого страту.
6. Транспортувальний набір.

Характеристики товара Champion C4500I G (500574-UA)

Модель: C4500i(G)
Серія: 500574-UA
Форма сигналу: Чиста синусоїда
Тип генератора: інверторний
Конфігурація: Синхронний
Кількість фаз: 1 фаза.
Частота: 50 Гц
Напруга: 220 В
Максимальна потужність кВт: 4,5
Номінальна потужність кВт: 3,3
Номінальна сила струму, А: 14,3
Максимальна сила струму, А: 19,5
Максимальна потужність, скраплений газ (LP), кВт: 4,5
Номінальна потужність, скраплений газ (LP), кВт: 2,9
Потужність, кВт: від 3 до 4
Коефіцієнт потужності (cos Ф): 1.0
Автоматичне введення в резерв: Ні
Клас двигуна: напівпрофесійний
Модель двигуна: Champion YF-172_G
Тип двигуна: 1-ціл. 4х тактний, (OHV), повітряного охолодження
Об'єм двигуна див: 224.0
Об'єм картера л.: 0.6
Час безперебійної роботи ч.: 17 год @ 25%
Лічильник мотогодин: Ні
Рівень шуму дБ: 64.0
Метод запуску: ручний
Паливо, що застосовується: бензингаз
Витрата палива (скраплений газ), л/год: 0.420 лкВт*год
Кількість споживаного палива (л/год): 0.395 лкВт*год
Місткість паливного бака л.: 11.0
Виконання: відкрите
Розміри (Д x Ш x В) мм: 600x600x550
Суха маса кг: 43.9
Гарантія: 2 роки