Altek ALM-100M-36

Altek ALM-100M-36

Артикул: 105444
Немає в наявності

Ціна: 85,60 грн.


особливості:

• ефективність кристалічних сонячних елементів, навіть за слабкого світла модуль може виробляти високу вихідну потужність;
• механічна міцність сонячного модуля;
• загартоване скло, антивідбивне покриття;
• використання високої якості EVA та TPT забезпечує високу стійкість до вітру, дощу, граду;
• багатофункціональна вологозахищена розподільна коробка;
• тривалий термін служби: після 5 років дуже низьке зниження потужності.

Опис

Монокристалічна сонячна панель Altek ALM-100M-36 (100Вт, 12В)

Монокристалічний фотомодуль ALM може виробляти енергію номінальною потужністю 100 Вт і призначений для використання в системах постійного струму з напругою 12В. Монокристалічна сонячна батарея конструктивно складається з текстурованого загартованого скла з герметично ламінованими на ній фотоелектричними осередками з монокристалічного кремнію, укладеного в каркас з алюмінієвого профілю з антикорозійним покриттям. Монокристалічні сонячні панелі ALM-100M можна з'єднувати як послідовно, так і паралельно. Дуже зручно збирати невеликі за потужністю електростанції, коли обмежене місце для монтажу.

Сонячна панель Altek ALM-100М - вдале рішення для домашньої (заміської) сонячної системи. Панель має невелику вагу, займає небагато місця, що дозволяє без проблем транспортувати її у багажнику автомобіля.

Фотоелектричний модуль ALM-100M-36 є вологозахищеним, не боїться пилу та бруду, йому не страшні будь-які погодні умови на території України.

Це відмінна альтернатива для вироблення електроенергії, яка не тільки знижує витрати на електроенергію, але також допомагає в скороченні викидів вуглецю. Сонячні батареї Altek використовують високоякісні компоненти та сировину та мають високий клас якості "Grade A". Всі сонячні панелі виготовлені з кремнієвих елементів із високим ступенем чистоти, алюмінієва рамка забезпечує легкість конструкції, ідеальний баланс технологій, стилю та функціональності.

Залежно від поставленого завдання система електропостачання на основі фотоелектричних модулів може містити в собі різні елементи. Найпоширеніший варіант – це система автономного електропостачання об'єктів різного призначення. Така система складається з однієї або кількох фотоелектричних панелей, контролера заряду-розряду акумуляторних батарей, акумуляторних батарей та інвертора.

Характеристики всіх складових визначаються індивідуально, залежно потреб об'єкта. Також, електроенергія від фотоелектричних модулів може подаватися в мережу через інвертор, без акумуляції в батареях. Такі системи потрібні для економії коштів або за нестачі електроенергії в денний час.

Після закінчення монтажу, система на основі фотоелектричних модулів практично не вимагає додаткового обслуговування протягом гарантійного терміну служби. Крім того, такі системи безпечні, не створюють вібрацій та шумів та абсолютно екологічні. Фотомодулі піддаються кваліфікаційним випробуванням відповідно до наявних міжнародних стандартів «IEC61215». Середній термін служби становить щонайменше двадцять років.


Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 25 років: 80% від номінальної потужності

Характеристики товара Altek ALM-100M-36

Максимальна потужність, Вт 100
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 3BB
Напруга при максимальній потужності, 18.3
Струм при максимальній потужності, А 5.47
Напруга холостого ходу, 22.42
Струм короткого замикання, А 5.76
Максимальна напруга системи, 1000 DC
Максимальний струм, A 15
Кількість осередків, шт 36 (4х9)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 125х125
Допустима похибка потужності, % ±3%
Ступінь захисту IP65
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільна коробка IP65 з 3 bypass-діодами
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С від -40 ° до +80 ° С
ККД. не менше, % 14.74
Габаритні розміри, мм 1015х668х30
вага, кг 8
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)