Amerisolar AS-6P30 275

Amerisolar AS-6P30 275

Артикул: 104674
Немає в наявності

Ціна: 129 грн.


особливості:

• Виготовлені із високоякісних компонентів JA SOLAR
• Гарантія на видачу не менше 80% потужності протягом 30 років
• 12-річна гарантія на виріб, 30-річна гарантія на виробництво електроенергії від виробника (вище, ніж у середньому по індустрії)
• високий ККД
• механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи та України
• Міцна алюмінієва рама 40мм надійно витримує вітрові навантаження до 2400 Па та снігові навантаження до 5400 Па
• Найкраще співвідношення ціна/якість серед конкурентів


Опис

Полікристалічна сонячна панель Amerisolar AS-6P30 275 (275Вт, 24В)

Amerisolar AS-6P30 275W – нова лінійка фото модулів від компанії виробника Worldwide Energy and Manufacturing USA Co., Ltd.

Полікристалічний модуль виготовлений за новою технологією розміщення струмоприймачів 4BB (4 Bus Bar). Ця технологія дозволяє збільшити вироблення фото-модуля в спекотні дні, при високій температурі елементів сонячної панелі завдяки більш частому розміщенню шин, що токонесуть.

Завдяки збільшенню кількості шин та зменшенню їх розміру, знижується навантаження на кремнієву комірку, наприклад, при вітровому чи сніжному впливі, або ударах. В результаті зменшується ймовірність утворення гарячих точок та мікротріщин на фотоелементі.
Це на 15% скорочує навантаження на комірку в порівнянні з фотоелементами з 3 шинами (3ВВ) і на 25% порівняно 2-шинними комірками (2ВВ). Тепер завдяки впровадженню технології 4BB виробник розширив гарантію на генеровану потужність до 30 років. Прогнозований знос полікристалічної панелі Amerisolar AS-6P30 275W через 30 років складе трохи більше 20%. Що є лідируючим показником серед ринку фотомодулів.

Найкраще співвідношення ціни та якості. Ви не платите за відомий бренд та його просування, а отримуєте надійну "робочу конячку", яка Вас не підведе.

Обладнання поставляється та встановлюється по всьому світу (США, Японія, Австралія, країни ЄС та ін.). Центаральний офіс компанії Worldwide Energy and Manufacturing USA Co., Ltd знаходиться в США – Canal Street Unit A&B, South San Francisco, CA 94080, а виробництва на Тайвані – Siangshan District, Hsinchu City, Taiwan (R.O.C) та в Китаї – No. 88, Qifeng Road, Rugao city, Jiangsu Province, China.

Компанія-виробник має більш ніж 20-річну історію виробництва сонячних батарей. За цей час було отримано 106 патентів на покращення їхньої продуктивності та якості.
Продукція Amerisolar сертифікована міжнародними організаціями CE, TUV, KEMCO, JEC, Ul, PVCICLE та іншими, протестована незалежними лабораторіями та отримала високу оцінку.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 12 років: 91,2 % від номінальної потужності
• 30 років: 80,6% від номінальної потужності


Проектування та монтаж по Україні
Проектування та монтаж сонячних панелей, із супутніми системами – це часто трудомісткий процес, зі своєю специфікою. Крім безпосереднього продажу, наші спеціалісти та підрядні організації допоможуть вам вибудувати ефективне рішення для електропостачання практично по всій території України. Звертайтеся і всі турботи щодо доставки, монтажу та гарантійного обслуговування ми візьмемо на себе. На всі роботи надається гарантія від 1-го до 5-ти років. Вартість робіт із встановлення сонячної системи розраховується індивідуально та залежить від обсягу та складності робіт.

Професійна консультація
Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із вибором оптимального рішення. Не пропустіть можливість скористатися порадою, яка може заощадити вам ваш час та гроші. Телефонуйте, ми раді всім нашим діючим та майбутнім клієнтам.

Якщо Ви хочете самі встановити сонячну електростанцію, то можете скористатися нашим Шеф-Монтажем. Наш спеціаліст проведе розрахунок системи, підбере оптимальне обладнання та дасть рекомендації щодо встановлення. Після встановлення перевірить правильність монтажу, включення та введе в експлуатацію станцію.

Є дешевше – зробимо знижку
Якщо ви вирішили купити сонячну панель в іншому місці, не поспішайте. Скористайтеся спеціальною пропозицією "Знайди дешевше та отримай знижку". Ми постараємося зробити пропозицію кращою, ніж у наших конкурентів. Акція поширюється на весь асортимент товарів нашого магазину та діє на постійній основі.

Продаж супутніх товарів
Наш магазин реалізує весь спектр товарів для монтажу сонячних електростанцій (фотомодулі, контролери, акумулятори заряду, перетворювачі напруги, кріплення).

Характеристики товара Amerisolar AS-6P30 275

Максимальна потужність, Вт 275
Номінальна напруга, 24
Тип панелі Полікристал
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 31.3
Струм при максимальній потужності, А 8.58
Напруга холостого ходу, 38.5
Струм короткого замикання, А 9.1999999999999999
Максимальна напруга системи, 1000 DC
Кількість осередків, шт 60 (6X10)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156x156
Допустима похибка потужності, % ±3%
Ступінь захисту IP65
Рамка: матеріал / колір Алюміній / срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 16.9
Габаритні розміри, мм 1640x992x40
вага, кг 18.5
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)