Luxeon PWР24-300W

Luxeon PWР24-300W

Артикул: 102603
Немає в наявності

Ціна: 325,80 грн.


особливості:

• Автономна електроенергія.
• В основі полікристалічний кремній.
• Екологічність встановлення.
• Вигідна ціна.


Опис

Полікристалічна сонячна панель Luxeon PWP24-300W

Полікристалічні сонячні панелі є альтернативою монокристалічних панелей.

Застосовується для цього виду панелей дешевше у вартості полікристалічний кремній. Полікристалічний кремній має яскраво-синій колір. Коли кремнієвий розплав повільно охолоджується, полікристалічний кремній розвивається, процес при цьому повністю контролюється.

Коли виробляються полікристалічні сонячні панелі, то операція витягування не здійснюється, виробництво стає завдяки цьому менш енергоємним і набагато дешевшим.

Усередині кристала полікристалічного кремнію утворюються області з окремими зернистими межами, що зменшує ефективність елементів. На основі полікристалічного кремнію ККД сонячної панелі складає 10-12%.


Проектування та монтаж по Україні
Проектування та монтаж сонячних панелей, із супутніми системами – це часто трудомісткий процес, зі своєю специфікою. Крім безпосереднього продажу, наші спеціалісти та підрядні організації допоможуть вам вибудувати ефективне рішення для електропостачання практично по всій території України. Звертайтеся і всі турботи щодо доставки, монтажу та гарантійного обслуговування ми візьмемо на себе. На всі роботи надається гарантія від 1-го до 5-ти років. Вартість робіт із встановлення сонячної системи розраховується індивідуально та залежить від обсягу та складності робіт.

Професійна консультація
Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із вибором оптимального рішення. Не пропустіть можливість скористатися порадою, яка може заощадити вам ваш час та гроші. Телефонуйте, ми раді всім нашим діючим та майбутнім клієнтам.

Якщо Ви хочете самі встановити сонячну електростанцію, то можете скористатися нашим Шеф-Монтажем. Наш спеціаліст проведе розрахунок системи, підбере оптимальне обладнання та дасть рекомендації щодо встановлення. Після встановлення перевірить правильність монтажу, включення та введе в експлуатацію станцію.

Є дешевше – зробимо знижку
Якщо ви вирішили купити сонячну панель в іншому місці, не поспішайте. Скористайтеся спеціальною пропозицією "Знайди дешевше та отримай знижку". Ми постараємося зробити пропозицію кращою, ніж у наших конкурентів. Акція поширюється на весь асортимент товарів нашого магазину та діє на постійній основі.

Продаж супутніх товарів
Наш магазин реалізує весь спектр товарів для монтажу сонячних електростанцій (фотомодулі, контролери, акумулятори заряду, перетворювачі напруги, кріплення).

Характеристики товара Luxeon PWР24-300W

Максимальна напруга живлення 36,6 В
Максимальна напруга системи 1000 В
Максимальний струм 8,2 А
Струм відкритого замикання 8,78 А
Розмір модуля ДхШхТ 1966x992x50 мм
Вага 23 кг