Risen RSM72-6-335P 5BB

Risen RSM72-6-335P 5BB

Артикул: 105176
Немає в наявності

Ціна: 149 грн.


Особливості:

• 30-річна гарантія на виробництво електроенергії від виробника (вище, ніж у середньому по індустрії);
• механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи та України – витримує вітрові навантаження до 2400Па та сніг до 5400Pa;
• висока надійність в екстремальних умовах довкілля (сильний сольовий туман, аміак, піщані вітри, град тощо).
• високий ККД – 17.5%


Опис

Полікристалічна сонячна батарея RSM72-6-335P 5ВВ – електрогенеруючий пристрій потужністю 330 Вт від китайської компанії Risen Energy. Складається з 72 полікремнієвих фотоелементів із п'ятьма струмопровідними шинами в кожному. Зверху покрито загартованим прозорим склом з низьким вмістом заліза, поміщене в алюмінієву раму корозії. Ефективність перетворення сонячного випромінювання на постійний струм досягає 17,1%.


Переваги RSM72-6-335P 5ВВ:

велика продуктивність (на 1,13%) порівняно з чотиришинними виробами;
кращі показники виробітку в умовах розсіяного освітлення, ніж у монокристалічних панелей;
втрати потужності, спричинені перегрівом, нижчі від середньостатистичних;
реальна потужність батареї може бути вищою за паспортну на 3% (позитивний толеранс).

Сонячна панель 335 Вт підходить для домашніх та промислових електростанцій. Може використовуватись в автономних, мережевих, гібридних фотоелектричних системах. Фотомодуль витримує сильні снігові, вітрові та механічні навантаження, стійкий до аміаку, сольового туману, піщаних бур, морозів (до -40°C) та екстремально високих температур (до +85°C). Антивідблиску та протиобледенительна поверхня мінімізують втрату потужності.

Risen Energy – провідний світовий виробник високопродуктивних сонячних батарей
фотогальванічних виробів та постачальників комплексних бізнес-рішень для виробництва електроенергії на житлових, комерційних та комунальних підприємствах. Компанія, заснована в 1986 році та публічно котирується в 2010 році. Техно-комерційні інновації, підкріплені неперевершеною якістю та підтримкою, об'єднують у собі всі бізнес-рішення Risen Energy Solar, які є одними з найпотужніших та економічно ефективних у галузі. Завдяки місцевій присутності на ринку та сильному статусу фінансової підтримки компанія віддана та здатна розвивати стратегічно взаємовигідну співпрацю зі своїми партнерами.