Jinko Solar JKM305M-60

Jinko Solar JKM305M-60Jinko Solar JKM305M-60


Артикул: 105175
Немає в наявності

Ціна: 163 грн.


особливості:

• Сучасна монокристалічна сонячна батарея на 305 Вт серії Eagle PERC на комірках 5BB.
• Витримує суворі умови експлуатації, високі показники тесту на сольовий туман та стійкість до аміаку, сертифіковані TUV NORD.
• Нова технологія, що використовується для підвищення ефективності модулів, забезпечує кращий естетичний зовнішній вигляд, що робить його ідеальним для встановлення на даху.
• Ці фотомодулі мають більш високу ефективність перетворення модуля (до 18,63%).
• Обмежена деградація потужності модуля Eagle Plus, спричинена ефектом PID, гарантується в умовах суворого тестування (85„/85% RH, 96 годин) для масового виробництва.
• Потрійна перевірка International Electrical Commission (IEC)
• Подвійна перевірка обладнання (EL) забезпечує безпомилкову роботу модулів
• Оптимальний контактний опір, зварюваність струмопровідних доріжок та мінімізація можливості розриву сітки струмопровідних доріжок завдяки техніці подвійного друку
• 100% автоматизоване виробництво із залученням високотехнічного обладнання
• Покращене текстурування поверхні скла та сонячних елементів забезпечує відмінну продуктивність за умов низького освітлення.
• Гарантія на продукцію, матеріали: 10 років. Гарантія на виготовлену потужність: 25 років не менше 80%, 12 років не менше 90%.


Опис

Монокристалічна сонячна панель Jinko Solar Eagle PERC JKM305M-60

Сонячна панель Jinko Solar JKM305M-60 складається з загартованого скла з герметично заламінованими монокристалічними елементами (фотоелектричними перетворювачами), поміщених у корпус із алюмінієвого профілю з антикорозійним покриттям.
Клас вологостійкості IP 65. Усі сонячні панелі високого класу "А". Простота та легкість конструкції спрощує процес монтажу сонячної станції.
Поєднувати сонячні панелі можна як послідовно, так і паралельно.
ККД елементів даної панелі становить понад 18%.

Особливістю даної моделі фотоелектричних модулів є підвищена стійкість до впливу агресивного середовища та мінімальне падіння продуктивності. Виробник дає гарантію, що модуль видаватиме не менше 90% номінальної потужності через 10 років та не менше 80,7% через 25 років.

Фотопанелі Jinko Solar Eagle PERC JKM305M-60 можуть бути використані у невеликих та великих сонячних електростанціях для генерації електроенергії у загальну мережу. Відмінне рішення для автономного електропостачання дач, котеджів та віддалених об'єктів. Гарантія продукції, матеріали: 10 років. Гарантія на потужність: 25 років не менше 80%, 12 років не менше 90%. Стандарти якості: європейські норми якості та електробезпеки IEC 61215, IEC 61730 Сертифікат TUV.


Jinko Solar (NYSE: JKS) – це світовий лідер у галузі сонячної енергетики.
У 2017 р. компанія Jinko Solar посіла 1-е місце у світі за обсягом продажу сонячних батарей.

Jinko Solar поставляє свою продукцію, послуги та проекти в міжнародних масштабах, в такі країни як Китай, США, Японія, Німеччина, Великобританія, Чилі, Південна Африка, Індія, Мексика, Бразилія, Арабські Емірати, Італія, Іспанія, Франція, Бельгія та в інші країни та регіони. Таким чином, Jinko Solar забезпечує своїми сонячними продуктами та послугами широку комерційну та некомерційну клієнтську базу.

На 30 червня 2017 року Jinko Solar створили сонячних продуктів з річною потужністю на 6,0 ГВт.

Jinko Solar налічує понад 15 000 співробітників на всіх 8 виробничих підприємствах у Китаї (5), Малайзії, Португалії та Південній Африці, 16 зарубіжних філіях у Японії (2), Сінгапурі, Індії, Туреччині, Німеччині, Італії, Швейцарії, США, Канаді, Мексиці, Бразилії, Чилі, Австралії, Південної Африки та Об'єднаних Арабських Еміратів та 18 глобальних офісів продажу в Китаї (2), Великобританії, Болгарії, Греції, Румунії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Йорданії, Саудівської Аравії, Кувейту, Єгипту, Кенії, Коста-Ріки, Колумбії, Бразилії та Мексики.

Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 12 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності