Trina Solar TSM-DE18M (II) 490M

Trina Solar TSM-DE18M (II) 490MTrina Solar TSM-DE18M (II) 490MАртикул: 105405
Немає в наявності

Ціна: 4 458 грн.


Особливості:

• Знижений показник LCOE (нормована вартість енергії), знижений показник вартості BOS (баланс системи), скорочено термін окупності
• Зменшений гарантований першорічний та щорічний рівень деградації
• Розроблено для сумісності з існуючими основними компонентами систем
• Підвищений коефіцієнт окупності інвестицій
• Висока потужність – до 495 Вт
• Фотоелементи великої площі на основі кремнієвих пластин товщиною 210 мм та технології
• «Фотоелементів 1/3»
• Ефективність модуля до 20,7% із технологією з'єднання високої щільності
• Технологія багатошинних панелей для кращого ефекту захоплення світла, зниженого опору серії та покращеного струмознімання
• Зведення до мінімуму виникнення мікротріщин завдяки використанню інноваційної технології неруйнівного різання
• Забезпечується стійкість проти PID (зниження потужності через вплив негативної напруги) через контроль процесу фотоелементів та матеріалу модулів
• Стійкість до суворих навколишніх середовищ, наприклад, сольових, аміачних, піщаних, з підвищеною температурою та високою вологістю
• Механічні експлуатаційні характеристики до 5400 Па позитивного навантаження та 2400 Па негативного навантаження
• Високий вихід енергії
• Відмінний показник ІАМ (модифікація кута падіння) та низькі характеристики рівня випромінювання,
• Унікальна конструкція забезпечує оптимізоване вироблення енергії в умовах міжрядного затінення,
• Низький температурний коефіцієнт (-0,36%) та робоча температура


Опис

Монокристалічна сонячна панель Trina Solar TSM-DE18M (II) 490M HalfCell PERC (490Вт)

Ця модель відноситься до серії Vertex, які зараз є найпотужнішою лінійкою фотомодулів компанії Trina. Архітектура панелі – Half-Cell. Для кращої продуктивності модуля було збільшено розміри осередків. За рахунок саме цієї архітектури та вдосконалених фотоелементів досягаються високі показники вироблення панелі при затіненні або слабкому рівні інсоляції. Також варто відзначити високий рівень ККД модуля, що становить 20.5%. Панель була розроблена таким чином, щоб деградація PID була максимально повільною і не впливала на роботу модуля особливим чином. MBB і PERC технології - це також одна з причин високих показників ефективності даної панелі.

Trina TSM-DE18M (II) 490M являє собою панель із 150 фотоелементів, виготовлених за технологією 1/3-cut, з струмопровідними шинами за технологією Multi Busbar у кожному осередку. Виготовлено з монокристалічних кремнієвих пластин. З лицьового боку фотоелементи захищені загартованим прозорим склом з мінімальними властивостями, що відбивають. Задник панелі – білий пластиковий лист. Для герметичності та максимальної міцності багатошарова конструкція поміщена в раму з анодованого алюмінію завтовшки 35 мм.
Технології різаних осередків (1/3-cut Cell) та мультишинності (MBB) роблять сонячні панелі Vertex більш продуктивними, стійкими до перегріву, затінення, механічних навантажень.

ККД панелі досягає 20.5%, що є найвищим показником навіть для брендів списку Tier1. Висока потужність панелі Trina TSM-DE18M (II) 490M, яка становить 490 Вт, дозволяє скоротити загальну кількість фотомодулів у СЕС і, як наслідок, дещо заощадити на площі чи бюджеті.

Вага панелі складає 27 кг. Габарити панелі дещо збільшені в порівнянні з попередніми моделями - 2176 - 1098 - 35 мм. Анодована алюмінієва рама стійка до корозії, що підвищує загальний термін експлуатації модуля. Як інкапсулянт використана плівка EVA, а загальний рівень захисту оболонки відповідає стандарту IP68. Панель пройшла технічні випробування, та сертифікована для фронтальних навантажень до 5400 Па та тильних до 2400 Па.
Температурні коефіцієнти теж відповідають високому рівні: коефіцієнт потужності становить -0.36%/C. Дана панель використовується як генеруючий масив як для домашньої СЕС, так і для промислової. Гарантія на продукт становить 10 років, лінійна гарантія – 25 років.

Trina TSM-DE18M (II) 490M - це надійна, якісна, дуже потужна та ефективна сонячна панель від виробника зі світовим ім'ям, компанії Trina Solar. Даний виробник вважається одним із найкращих на ринку і є постійним представником рейтингового списку Tier1. Основна запорука високої якості продуктів компанії - дотримання високих стандартів виробництва, автоматизоване складання модулів та ретельна сертифікація та тестування кожної партії панелей.

Надпродуктивна та надійна модель Trina Solar TSM-DE18M(II) потужністю 495 Вт – відмінне рішення для домашніх, комерційних та промислових сонячних електростанцій під "зелений" тариф.

Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності