Longi Solar Hi-MO5 LR5-72HPH-530M

Longi Solar Hi-MO5 LR5-72HPH-530M

Артикул: 105403
Немає в наявності

Ціна: 172 грн.


особливості:

• ККД вище 21%, що є одним із найвищих показників на сьогодні.
• Модуль відноситься до лінійки Hi-MO 5, де використовується «розумна пайка». Мінімізується відстань між осередками та максимізується захоплення світла.
• Завдяки технології Low LID Mono PERC: перший рік експлуатації <2% деградації, з 2 по 25 років – не більше 0.55%;
• Оптимізовані стандартні кремнієві пластини M10 з домішками галію (182 мм) для виготовлення моно-PERC-модуля P-типу з найнижчим LID, підвищеним загасанням та потужністю, а також тривалим терміном надійності.
• Низький тепловий коефіцієнт і краща генерація при недостатньому освітленні.
• Технологія Half-Cell.
• Рама 35 мм витримує снігове та вітрове навантаження до 5400 Па.


Опис

Монокристалічна сонячна панель Longi Solar LR5-72HPH-530M Hi-MO5 Half Cell PERC (530Вт)

Один із провідних світових виробників сонячних модулів, китайська компанія LONGi Solar оголосила, представила модулі нового покоління Hi-MO 5 Series для фотоелектричних електростанцій промислового масштабу.

Сонячна панель Longi Solar LR5-72HPH-530M Hi-MO5 що нового: пластина 182 мм M10 виконана технікою "розумного спаювання", щоб гарантувати зв'язок між осередками, збільшено ККД на 0.3% порівняно із звичайними MBB модулями та знижена сила розтягування осередку на 2 %.
Hi-MO5 використовує PERC як технологічну платформу на рівні комірки. Інші технології, якими володіє модуль: половинне різання та MBB з використанням 9-шинних шин. Nехнології, що лежать в основі модуля, який, за словами LONGi, розроблений для застосування на електростанціях загального користування, включаючи кремнієві пластини, леговані галієм, та запатентовану технологію Smart Soldering.

«Розроблений з нуля з використанням новітніх технологій та глибокого розуміння клієнтів, LONGi оптимізував стандартні кремнієві пластини M10 з додаванням галію (182 мм) для виробництва модуля PERC Mono PERC P-типу з найнижчим LID, покращеними характеристиками згасання та високою потужністю, тривалим терміном служби

«Розумна пайка» використовується збільшення ефективності перетворення модулів - у разі на 0,3%. LONGi заявляє, що в запатентованій технології використовують «інтегровані сегментовані паяльні стрічки», які максимально збільшують захоплення світла і зменшують зазор між сонячними елементами.

Виробник повідомляє, що, хоча кремнієві пластини, леговані галієм, дорожчі, їй вдалося вирішити цю проблему за допомогою досягнень у технологіях та масштабах виробництва. Longi заявила, що протестувала модулі у моделюванні з використанням фіксованих кронштейнів та централізованих інверторів та добилася зниження витрат на баланс системи більш ніж на 0,012 дол. США/Вт порівняно з основними продуктами на ринку.
Було показано, що Hi-MO5 з використанням струнних інверторів покращує коефіцієнт потужності електростанції, знижує вартість обладнання змінного струму та забезпечує конкурентоспроможну вирівняну вартість енергії для великих електростанцій.

LONGi є ключовим ініціатором серед компаній, які запропонували M10 як новий стандарт пластин, підхід, який вони використовували при розробці нової серії Hi-MO5. Причиною вибору пластини розміром 182 мм є можливість виробництва, низькі виробничі витрати, оскільки цього потрібно мінімум модифікацій обробних інструментів, сумісність електричних параметрів з основними BOS і розмірами панелі і, отже, логістика.
LONGi використовує технологію легування галієм для зменшення деградації, пов'язаної з PID. Роблячи ставку на цю допінгову технологію, LONGi обіцяє утримувати деградацію в перший рік нижче за 2%, тоді як фактичне значення становить близько 1%/

У рішенні використовується сегментована трикутна стрічка, що є спеціальною стрічкою з трикутним і плоским перерізом. У той час як трикутна стрічка максимізує відбиття сонячного світла в порівнянні з плоскими або круглими проводами, плоска частина дозволяє паяння з низькою напругою і допомагає зменшити проміжок між осередками до 0,6 мм. порівняння сегментованої стрічки LONGi з плоскою та круглою стрічкою з точки зору напруги під час термоциклування. "технологія знижує навантаження на клітини на 20%", Всі ці підходи в сукупності дозволяють модулям досягти ефективності 21,1%.

Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 91,2% від номінальної потужності
• 25 років: 80,6% від номінальної потужності