LDK 255

LDK 255LDK 255


Артикул: 104630
Немає в наявності

Ціна: 130 грн.


особливості:

• Фотоелектричний модуль відрізняється оптимальним співвідношенням ціна/якість
• Гарантія вихідної потужності на рівні 90% протягом 12 років та 80% протягом 25 років
• Міжнародні сертифікати якості та безпеки, такі як TUV, CE, OHSAS 18001 і т.д.
• Стандарт якості ISO 9001
• Висока надійність, гарантована класифікація пікової потужності 0/+5 Вт
• Гарантія продуктивності для модулів страхового полісу Munich Re
• Екологічний стандарт ISO 14001
• Відмінна продуктивність при низькому освітленні
• Фотоелектричні модулі розраховані для того, щоб витримувати високі вітрові та снігові навантаження

Опис

Полікристалічна сонячна панель LDK 255PA (255Вт, 24В)

Сонячна панель LDK 255 – це напівпровідниковий прилад, завдяки якому енергія сонця перетворюється на електричну енергію і може бути використана для забезпечення енергопостачання споживачів, а також експорту у зовнішню електромережу.

Конструкція панелі LDK Solar 255

Полікристалічна сонячна панель LDK 255 зібрана на рамі з анодованого алюмінію, розміром 1636 х 986 х 35 мм закритою загартованим склом підвищеної міцності з покриттям, що антивідбиває. Вага її складає 18,5 кг.

Для полікристалічної сонячної панелі LDK 255 ККД становить 17,46% – для елемента та 15,81% – для всієї панелі. Тому полікристалічні сонячні панелі для досягнення заданої потужності повинні мати великі габарити та вагу. Розмір елементів 156х156 мм (6”) без, характерних для монокристалів, заокруглень на кутах.

Число елементів у панелі – 60 – не кратно 36. Це важливо відзначити, оскільки часто в цьому випадку номінальна напруга панелі не буде стандартною, і для її ефективного використання потрібно MPPT-контролер заряду, який дозволяє відстежувати точку максимальної потужності сонячних панелей і таким чином, використовувати всю енергію, яку вони виробляють. При використанні PWM (ШІМ)-контролера втрати можуть досягати 30-40% від номіналу.

Електротехнічні характеристики

Основними параметрами, що характеризують фотоелектричні модулі, є:

Uoc [V] - Напруга відкритого ланцюга;
Isc [A] - Струм короткого замикання;
Umpp [V] - Напруга максимальної потужності;
Impp [A] - Струм максимальної потужності;
Pmpp [W] - Максимальна потужність.
Ці параметри фіксуються у точці максимальної потужності МРР на вольт-амперній характеристиці за стандартних умов тестування STC (іррадіація 1000 Вт/м2 при 25°C).

Елементи в панелі послідовно з'єднані, забезпечуючи на виході при навантаженні до 8,37А номінальну напругу 30,5В постійного струму. Таким чином, потужність полікристалічної сонячної панелі LDK 255W складає 255Вт.

Напруга відкритого ланцюга, тобто без навантаження, 37,9В. Максимальна напруга, яку можна створити, послідовно з'єднуючи панелі LDK 255W до 1000В. Така ж напруга є випробувальною для даної панелі. Це інформація, оскільки панелі в батареї з'єднуються, як правило, паралельно, збільшуючи потужність.

При організації захисту панелі від перевантаження струм захисту панелі приймається 15А. Крім цього в конструкції панелі на кожному елементі встановлений захисний діод, що запобігає перегріву та виходу з ладу частково затінених елементів.

Економні полікристалічні панелі LDK 255

При порівнянні моно- та полікристалічних панелей єдиною істотною відмінністю в технічних параметрах є ККД. Це впливає на габарити та вагу панелей за всіх інших рівних характеристик. Тому, якщо габарити та вага не критичні для конкретного проекту, то значно нижчі ціни полікристалічних панелей змушують зробити вибір на їхню користь. LDK Solar Limited® надає своїм клієнтам страхування коштів, що вкладаються у продукцію LDK Solar. Гарантія на вироби від 10 до 12 років при 4-ступінчастій гарантії потужності. При цьому через 25 років експлуатації гарантується збереження щонайменше 80% вихідної потужності.

Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 12 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності


LDK - один з найбільших світових виробників фотоелектричних модулів з повним виробничим циклом від інженерної розробки та дизайну до вирощування кристалів кремнію та виробництва панелей. Продукція цієї торгової марки добре відома на ринку та зарекомендувала себе високою надійністю та оптимальним ставленням ціна/якість.
LDK Solar Co., Ltd. є провідним виробником фотоелектричної продукції. LDK Solar виробляє полікремній, моно та полікристалічного злитків, пластин, осередків, модулі, системи, енергетичні проекти та рішення. LDK Solar має виробничі потужності в Xinyu, Наньчан та Сучжоу.

У липні 2005 року, ЛДК був зареєстрований в провінції Xinyu, Цзянсі, почав виробництво в квітні 2006 року 1 червня 2007 року, ЛДК успішно котируються в NYSE financiered 0486000000 доларів, став першою компанією Цзянсі, Китай, перераховані в NYSE. Він виконав великий IPO нової енергетики та найбільшим IPO в Китаї
Виробник завоював надійну репутацію завдяки ретельному контролю за якістю на всіх стадіях виробництва. Зокрема кожна фотоелектрична панель на заводі LDK тестується перед відвантаженням на відповідність заявленим технічним характеристикам.

Проектування та монтаж по Україні
Проектування та монтаж сонячних панелей, із супутніми системами – це часто трудомісткий процес, зі своєю специфікою. Крім безпосереднього продажу, наші спеціалісти та підрядні організації допоможуть вам вибудувати ефективне рішення для електропостачання практично по всій території України. Звертайтеся і всі турботи щодо доставки, монтажу та гарантійного обслуговування ми візьмемо на себе. На всі роботи надається гарантія від 1-го до 5-ти років. Вартість робіт із встановлення сонячної системи розраховується індивідуально та залежить від обсягу та складності робіт.

Професійна консультація
Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із вибором оптимального рішення. Не пропустіть можливість скористатися порадою, яка може заощадити вам ваш час та гроші. Телефонуйте, ми раді всім нашим діючим та майбутнім клієнтам.

Якщо Ви хочете самі встановити сонячну електростанцію, то можете скористатися нашим Шеф-Монтажем. Наш спеціаліст проведе розрахунок системи, підбере оптимальне обладнання та дасть рекомендації щодо встановлення. Після встановлення перевірить правильність монтажу, включення та введе в експлуатацію станцію.

Є дешевше – зробимо знижку
Якщо ви вирішили купити сонячну панель в іншому місці, не поспішайте. Скористайтеся спеціальною пропозицією "Знайди дешевше та отримай знижку". Ми постараємося зробити пропозицію кращою, ніж у наших конкурентів. Акція поширюється на весь асортимент товарів нашого магазину та діє на постійній основі.

Продаж супутніх товарів
Наш магазин реалізує весь спектр товарів для монтажу сонячних електростанцій (фотомодулі, контролери, акумулятори заряду, перетворювачі напруги, кріплення).

Характеристики товара LDK 255

Максимальна потужність, Вт 255
Номінальна напруга, 24
Тип панелі Полікристал
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 30,5
Струм при максимальній потужності, А 8,37
Напруга холостого ходу, 37,9
Струм короткого замикання, А 8,76
Максимальна напруга системи, 1000 DC
Кількість осередків, шт 60 (6X10)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156x156
Допустима похибка потужності, % ±3%
Ступінь захисту IP67
Рамка: матеріал / колір Алюміній / срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 15,8
Габаритні розміри, мм 1636x986x35
вага, кг 18,5
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)