Risen RSM144-7-445M Half-cell PERC

Risen RSM144-7-445M Half-cell PERC

Артикул: 105394
Немає в наявності

Ціна: 138 грн.


особливості:

• найменший у галузі температурний коефіцієнт – 0,37%;
• торгова марка входить до списку Tier 1 із незалежним сертифікованим сучасним автоматизованим виробництвом;
• висока стійкість до деградації PID;
• найкраще вироблення електроенергії в похмуру погоду під розсіяними сонячними променями;
• 12 років гарантії продукту - один із найкращих у галузі;
• позитивний толеранс потужності;
• подвійна інспекція 100% EL гарантує, що модулі не мають дефектів;
• надійність та якість вища, ніж сертифіковані вимоги
• сертифіковано щоб витримувати складні екологічні умови: антирефлекторне покриття зменшує втрати потужності від бруду та пилу; сильний сольовий туман, стійкість до аміаку та піщаних вітрів; відмінний опір механічному навантаженню – 2400Па та сніговому навантаженню – 5400Па.

Опис

Монокристалічна сонячна панель Risen Jager RSM156-6-440M PERC Half-cell (440 Вт)

Risen RSM156-6-440M – надпотужна сонячна панель, яка виготовляється відомим китайським брендом Risen Energy. Якість продукту підтверджена численними перевірками з боку найбільших експертних компаній та електротехнічних комісій, таких як TUV SUD, IEC, J-PEC, CQC та інші. Внутрішня лабораторія компанії також здійснює детальне тестування кожної партії фотопанелей, тому покупець може бути впевнений у надійності та якості продукту.

Переваги:

• Half-Cell архітектури. Для того, щоб скоротити потенційні втрати потужності фотомодуля під час затінення, панель проектується по Half-Cell топології. Таким чином, кількість селів дублюється за збереження тієї ж площі. Коли тінь потрапляє одну частину фотомодуля, друга продовжує ефективно працювати.
• Один із найнижчих значень теплового коефіцієнта потужності в індустрії – 0.37%. Це означає, що при нагріванні фотомодуля на 1 градус від норми (45°C) він втрачатиме всього 0.37% від номінальної потужності.
• Сертифіковано для витримування важких умов довкілля. Поверхня фотомодуля є антирефлекторною та стійка до забруднення. Панель демонструє стійкість до сольових туманів, аміаку, піскових та пилових бур.
• Позитивний запас потужності становить від +0 до 5 Вт.
• Показник механічного навантаження дорівнює значенню 2400 Па, а снігова - 5400 Па. Тому панель вважається здатною витримувати загальні навантаження різного типу.

Габарити та вага пристрою такі: 2178 на 996 на 40 мм, а маса – 25.5 кг. Рама панелі виготовлена з анодованого алюмінію, тому вона практично не піддається корозії. Діапазон робочої температури – від -40 до +85.

Основні технічні характеристики такі: показники напруги та сили струму при максимальній потужності дорівнюють значенням 43.8 В і 10.06 А відповідно. Струм короткого замикання становить 10.67 А, а напруга відкритого контуру - 52.62 В. Максимально допустима системна напруга для фотомодуля - 1500 В.

Номінальна потужність RSM156-6-440M складає 440 Вт. В цілому, цей фотомодуль буде ідеальним рішенням як для промислових, так і для домашніх станцій. Такий високий показник потужності дозволяє власнику змонтувати станцію з меншою кількістю панелей. Таким чином, клієнт заощаджує площу станції, якщо є така потреба. Панель можна назвати універсальною, вона однаково ефективно підходить як у комплексі домашньої, так і промислової сонячної електростанції.
Сонячна панель Risen Solar RSM156-6-440M з технологією Jager характеризується чудовою якістю складання, чудовими технічними характеристиками, високою потужністю.

Фірма-виробник даних панелей, компанія Risen Energy з року в рік займає найвищі місця в рейтингу Tier-1. Процес виробництва повністю автоматизований, із застосуванням двоетапної перевірки та відповідності всім європейським сертифікатам якості.

Модельний ряд панелей JAGER Plus характеризується високою ефективністю, стійкістю до нагрівання, затінювання, механічних пошкоджень. При виробництві панелей Jager використовуються найсучасніші технології: двостороння пасивація стека (TSSP), селективного випромінювання (SE), низькотемпературного випалу, інжекції носіїв заряду.

Крім того, всі панелі даного модельного ряду формуються з використанням технології Half-Cell. Це дозволяє знизити електричний опір усередині панелі. За рахунок цього зростає вихідна потужність фотомодуля, знижується робоча температура на 2-3°C і суттєво збільшується стійкість до затінення.
Дана панель полікристалічного типу має потужність 440 Вт, призначена для 24-вольтової системи. Оснащена 9 токоснімними доріжками (9bb). Велика кількість струмознімних доріжок зменшує опір провідника при проходженні струму, що позитивно впливає на ефективність панелі та її надійність (зменшується ризик виникнення мікротріщин).

ККД панелі становить 20.5%, стійка до PID-деградації (втрата потужності за часом). Додатковий запас потужності (до 5 Вт) дозволяє панелі видавати при сонячній погоді більше електроенергії, ніж її номінальна потужність.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності

Характеристики товара Risen RSM144-7-445M Half-cell PERC

Максимальна потужність, Вт 445
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 9BB
Напруга при максимальній потужності, 43.9
Струм при максимальній потужності, А 10.15
Напруга холостого ходу, 52.72
Струм короткого замикання, А 10.77
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 144 (6х12+6x12)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 166х83
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захистуIP68
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільна коробкаIP68
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 20.1
Габаритні розміри, мм 2108х1048х40
вага, кг 25
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)