Trina Solar TSM-DEG21C.20 635W BF Mono

Trina Solar TSM-DEG21C.20 635W BF MonoTrina Solar TSM-DEG21C.20 635W BF Mono
Артикул: 105639
Немає в наявності

Ціна: 272,70 грн.


особливості:

• Bifacial - біфаціальний пристрій здатний генерувати струм обома сторонами. Продуктивність тильного боку залежить від світловідбивних властивостей розташування. Приріст генерації може становити від 5 до 25%.
• Високоякісна робота фотомодулів у розсіяному світлі (на 1% більша за продуктивність);
• У будові сонячних елементів немає вад, завдяки обраній технології виробництва – двошаровому друку;
• Високий показник зносостійкості.
• Коефіцієнт корисної дії ФЕМ становить 204%.
• Весь процес виробництва ретельно контролюється. У випробувальній лабораторії, сертифікованій UL, вони тестують продукти в екстремальних умовах, у соляному тумані чи атмосфері сільськогосподарського аміаку.
• Чудове вироблення в умовах низького освітлення: більше розсіяного випромінювання захопленого тильною стороною фотомодуля
• Визначний температурний коефіцієнт потужності -0,34%/°С
• Приріст енергії від 5 до 30% завдяки генерації тильної сторони модуля залежно від коефіцієнта відбиття поверхні, кута нахилу, висоти тощо.
• Стійкість до впливу навколишнього середовища (сіль, аміак, пісок) із підвищеною температурою та високою вологістю;
• Механічні експлуатаційні характеристики до 5400 Па динамічного навантаження та 2400 Па статичного навантаження;
• Унікальна конструкція забезпечує збільшення продуктивності енергії в умовах часткового затінення;


Опис

Монокристалічна сонячна панель Trina Solar TSM-DEG21C.20 635W BF (635 Вт, двосторонні)

Сонячні панелі двосторонні Trina Solar TSM-DEG21C.20 635w являють собою панель із 132 фотоелементів, виготовлених за технологією Half-Cell, з струмопровідними шинами за технологією Multi Busbar у кожному осередку. Виготовлено з монокристалічних кремнієвих пластин. З лицьового та зворотного боку фотоелементи захищені загартованим прозорим склом з мінімальними властивостями, що відбивають. Для герметичності та максимальної міцності багатошарова конструкція поміщена в раму з анодованого алюмінію завтовшки 35 мм.
Технологія Bifacial, що застосовується в цих сонячних панелях, дозволяє ефективно використовувати для генерації електроенергії не тільки прямі, але і відбиті сонячні промені.

Технології різаних осередків (Half-Cell) та мультишинності (MBB) роблять сонячні панелі Vertex більш продуктивними, стійкими до перегріву, затінювання, механічних навантажень. Надпродуктивна та надійна модель TSM-DEG21C20 635W - відмінне рішення для домашніх, комерційних та промислових сонячних електростанцій під "зелений" тариф.

Максимально продуктивні тільки на поверхнях з високою здатністю, що відображає, або, простіше кажучи, на світлих. Значення має і кут нахилу сонячних батарей: чим він більший, тим вища генерація. Саме тому біфаціали небажано монтувати на скатних дахах. Найкраще BF-панелі працюють на плоских світлих (наприклад, шиферних) дахах, на забетонованих або посипаних гравієм (піском, тирсою) земельних ділянках. Повністю біфаціальні властивості модулів розкриваються в умовах пустель та морських узбереж, на засніжених місцевостях.

Важливо! Біфаціальні сонячні панелі бажано встановлювати на світлі поверхні: пісок, щебень, бетон. Допустимо монтаж на плоских шиферних дахах за умови встановлення панелей під кутом.

Двосторонні сонячні панелі мають суттєві переваги перед традиційними сонячними панелями: насамперед, за їх допомогою електрику можна виробляти з обох поверхонь, а отже, їхній загальний обсяг вироблення буде більшим.

Даний модуль є двостороннім, тому його генерація буде збільшена на 10-15% (до 685 Вт). Двосторонні панелі рекомендується монтувати на наземних конструкціях. Для кращої ефективності під конструкцією має бути підкладка з високим альбедо (для кращого ефекту відбиття сонячних променів).

Така конструкція фотомодулів довговічніша, тому що обидві сторони модуля стійкі до впливу ультрафіолету, а ризик зниження потужності (деградації) через вплив негативного заряду менше, якщо зробити ці блоки безрамними. Витрати на додаткові комплектуючі фотоелектричної системи, крім самої батареї, зменшуються, оскільки з одиниці площі установки видобувається більше енергії.

Переваги фотомодуля Trina Solar ТSM-DEG21C.20:

Цей модуль є двостороннім, тому його генерація буде збільшена на 10-15% (до 685 Вт). Двосторонні панелі рекомендується монтувати на наземних конструкціях. Для кращої ефективності під конструкцією має бути підкладка з високим альбедо (для кращого ефекту відбиття сонячних лучів).

Така конструкція фотомодулів довговічніша, тому що обидві сторони модуля стійкі до впливу ультрафіолету, а ризик зниження потужності (деградації) через вплив негативного заряду менший, якщо зробити ці блоки безрамними. Витрати на додаткові комплектуючі фотоелектричної системи, крім самої батареї, зменшуються, оскільки з одиниці площі установки добується більше енергії.

Переваги фотомодуля Trina Solar ТSM-DEG21C.20:

• Двостороннє моно-кремневе скло;
• Наявність 12 струмопровідних шин (mвв);
• Високий ККД 20.4% сонячної панелі;
• Кожен модуль складається з 132 половинчастих монокристалічних осередків;
• Найкращий захист від затінення та менший коефіцієнт температурних втрат потужності модуля.
• Температурний коефіцієнт потужності є досить низьким. Він становить -0,34%/c. Тому такий модуль особливо ефективно працює влітку, видаючи свої максимальні робочі показники та не втрачаючи при цьому потужності.
• Дана сонячна панель ефективно працює навіть при слабкому сонячному освітленні, має широкий спектральний відгук.
• Після 25 років експлуатації, фотомодуль втрачає всього 8% своєї номінальної потужності, що є одним із найкращих показників на ринку.
• Потужність на м2. Площа модуля становить 3.1 м2, тому потужність на 1 м2 становить 205 Вт, що є досить вагомим показником на ринку. Для 30-кіловатної станції буде достатньо всього 48 панелей, тому власник станції заощаджуватиме на системі кріплень та місці під монтаж.
• ККД модуля досягає 20.4%. Саме висока потужність модуля визначається поліпшеним показником ккд (ефективніший кристал кремнію).

Тип панелі - монокристалічна, комірки Cut Half-Cell 200 мм, 132 комірки. Кількість струмознімних доріжок на модулі – 12 bb, тому дана панель ефективніше виробляє струм, що виробляється. Унікальна конструкція сонячної панелі забезпечує захист від ефекту PID. Крім того, висока якість фотомодулів дозволяє даній панелі генерувати електроенергію навіть за хмарної погоди.
Виробник модуля, компанія Trina Solar, досяг такого виняткового показника потужності як поліпшення якості кремнію, так і вдосконалення конструкції. Потужність на квадратний метр даного модуля - 205 Вт, ККД дорівнює 20.4%, а значення температурного коефіцієнта потужності складає -0.34%/°C. Всі ці властивості вказують на те, що модуль відноситься до топ-класу.

Габаритні розміри цієї панелі становлять 2384х1303х35 мм, а її вага 38,7 кг. Рама виготовляється з анодованого алюмінію, а товщина фронтального та тильного скла становить 2 мм.

Гарантія на цю панель 25 років характеризує її як високонадійну та стабільну під час роботи, а монокристалічне виконання дозволяє їй бути більш стійкою до нагрівання, похмурої погоди та деградації фотоелемента з часом (PID-ефект).

Сонячна панель Trina Solar 635W - яскравий приклад поєднання найсучасніших технологій та оптимальної для клієнта ціни. Потужність панелей досягла вражаючого показника – 635 Вт. Такі фотомодулі будуть ефективним рішенням для використання наземних домашніх або промислових сонячних електростанціях мережного типу, які можна використовувати для "зеленого тарифу".

Фотомодуль використовує технологію Half-Cell. Це означає, що панель є умовно розділеною на 2 частини 66 фотоелементів. Також для кращої генерації панель має технологію PERC. Вона передбачає нанесення на нижню алюмінієву стінку спеціального діелектричного шару з малими отворами, які дозволяють додатково відобразити сонячні промені через панель і згенерувати додатковий об'єм електроенергії. В результаті підвищується коефіцієнт поглинання сонячного світла до 20%, що несе у собі зростання ефективності фотомодуля загалом.

Стійкість до потенційно індуктивної (PID) деградації забезпечує більшу стійкість до втрати потужності з часом. Також панель стійка до солі, піску та аміаку. Має рівень захисту IP68, який унеможливлює проникнення всередину панелі повітря або води.

Компанія Trina Solar займає лідируючі місця серед виробників сонячних панелей у світі та характеризується повністю автоматизованим виробництвом, відповідністю світовим стандартам якості, тривалим перебуванням на ринку та великими вкладеннями у науково-технічні та дослідницькі роботи. Trina Solar входить до списку компаній Tier-1, що характеризує її як надійного виробника, який приділяє належну увагу престижності власного бренду. Їхній виробник – китайська компанія Trina Solar – є провідним світовим виробником фотоелектричного обладнання. Працює з 1997 року. Головний офіс знаходиться в Чанчжоу. "Тріна Солар" регулярно потрапляє до топ-10 списку Tier 1 Bloomberg.

Гарантія на модуль складає 12 років. Лінійна гарантія працювати – 25 років. Приблизний термін експлуатації – понад 30 років.

Характеристики товара Trina Solar TSM-DEG21C.20 635W BF Mono

Максимальна потужність, Вт 635
Тип панелі Монокристал двосторонні
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 12BB
Напруга при максимальній потужності, 36.8
Струм при максимальній потужності, А 17.26
Напруга холостого ходу, 44.7
Струм короткого замикання, А 18,3
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 132
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 158.75х79.375
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP68
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільна коробка IP68
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 20.4
Габаритні розміри, мм 2384130335
вага, кг 33.9
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)