Longi Solar Hi-MO5 LR5-72HPH-550M

Longi Solar Hi-MO5 LR5-72HPH-550MLongi Solar Hi-MO5 LR5-72HPH-550M
Артикул: 105630
Немає в наявності

Ціна: 5 689 грн.


особливості:

• ККД вище 21,3%, що є одним із найвищих показників на сьогодні.
• Модуль відноситься до лінійки Hi-MO 5, де використовується «розумна пайка». Мінімізується відстань між осередками та максимізується захоплення світла.
• Завдяки технології Low LID Mono PERC: перший рік експлуатації
• Оптимізовані стандартні кремнієві пластини M10 з домішками галію (182 мм) для виготовлення моно-PERC-модуля P-типу з найнижчим LID, підвищеним загасанням та потужністю, а також тривалим терміном надійності.
• Низький тепловий коефіцієнт і краща генерація при недостатньому освітленні.
• Технологія Half-Cell.
• Рама 35 мм витримує снігове та вітрове навантаження до 5400 Па.


Опис

Монокристалічна сонячна панель Longi Solar LR5-72HPH-550M Hi-MO5 Half Cell PERC (550Вт)

Один із провідних світових виробників сонячних модулів, китайська компанія LONGi Solar оголосила, представила модулі нового покоління Hi-MO 5 Series для фотоелектричних електростанцій промислового масштабу.

Сонячна панель Longi Solar LR5-72HPH-550M Hi-MO5 що нового: пластина 182 мм M10 виконана технікою "розумного спаювання", щоб гарантувати зв'язок між осередками, збільшено ККД на 0.3% порівняно із звичайними MBB модулями та знижена сила розтягування осередку на 2 %.
Hi-MO5 використовує PERC як технологічну платформу на рівні комірки. Інші технології, якими володіє модуль: половинне різання та MBB з використанням 9-шинних шин. Nехнології, що лежать в основі модуля, який, за словами LONGi, розроблений для застосування на електростанціях загального користування, включаючи кремнієві пластини, леговані галієм, та запатентовану технологію Smart Soldering.

«Розроблений з нуля з використанням новітніх технологій та глибокого розуміння клієнтів, LONGi оптимізував стандартні кремнієві пластини M10 з додаванням галію (182 мм) для виробництва модуля PERC Mono PERC P-типу з найнижчим LID, покращеними характеристиками згасання та високою потужністю, тривалим терміном служби

Сама панель зібрана зі 144 фотоелементів, які з'єднані за технологією Half-Cell 9BB. Осередки виготовлені за технологією Low LID Mono Perc (багатошарова структура) завдяки чому значно зменшується деградація потужності. Завдяки сучасним інноваціям дані фотомодулі забезпечують високу ефективність порівняно з аналогами.

«Розумна пайка» використовується збільшення ефективності перетворення модулів - у разі на 0,3%. LONGi заявляє, що в запатентованій технології використовують «інтегровані сегментовані паяльні стрічки», які максимально збільшують захоплення світла і зменшують зазор між сонячними елементами.

Виробник повідомляє, що, хоча кремнієві пластини, леговані галієм, дорожчі, їй вдалося вирішити цю проблему за допомогою досягнень у технологіях та масштабах виробництва. Longi заявила, що протестувала модулі у моделюванні з використанням фіксованих кронштейнів та централізованих інверторів та добилася зниження витрат на баланс системи більш ніж на 0,012 дол. США/Вт порівняно з основними продуктами на ринку.
Було показано, що Hi-MO5 з використанням струнних інверторів покращує коефіцієнт потужності електростанції, знижує вартість обладнання змінного струму та забезпечує конкурентоспроможну вирівняну вартість енергії для великих електростанцій.

LONGi є ключовим ініціатором серед компаній, які запропонували M10 як новий стандарт пластин, підхід, який вони використовували при розробці нової серії Hi-MO5. Причиною вибору пластини розміром 182 мм є можливість виробництва, низькі виробничі витрати, оскільки цього потрібно мінімум модифікацій обробних інструментів, сумісність електричних параметрів з основними BOS і розмірами панелі і, отже, логістика.

LONGi використовує технологію легування галієм для зменшення деградації, пов'язаної з PID. Роблячи ставку на цю допінгову технологію, LONGi обіцяє утримувати деградацію в перший рік нижче за 2%, тоді як фактичне значення становить близько 1%.

У рішенні використовується сегментована трикутна стрічка, що є спеціальною стрічкою з трикутним і плоским перерізом. У той час як трикутна стрічка максимізує відбиття сонячного світла в порівнянні з плоскими або круглими проводами, плоска частина дозволяє паяння з низькою напругою і допомагає зменшити проміжок між осередками до 0,6 мм. порівняння сегментованої стрічки LONGi з плоскою та круглою стрічкою з точки зору напруги під час термоциклування. "технологія знижує навантаження на клітини на 20%", Всі ці підходи в сукупності дозволяють модулям досягти ефективності 21,3%.

Оснащена передовими технологіями та багаторічним досвідом у галузі монокристалічного кремнію, LONGi Solar поставила більше 1 ГВт продукції у 2015 році і продовжує збільшувати обсяги продажів з року в рік. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сіані, а філії розташовані в Японії, Європі, Північній Америці, Індії та Малайзії.

Компанія LONGi Solar приділяє особливу увагу дослідженням та розробкам, виробництву, продажам та маркетингу продуктів з монокристалічного кремнію. LONGi Solar прагне забезпечити найкращі рішення LCOE, а також сприяє впровадженню монокристалічних технологій у всьому світі.
Longi піднялася на перше місце у світовому рейтингу поставок модулів у 2020 році. Згідно з даними, зібраними PV InfoLink, Longi став найбільшим постачальником модулів у світі з постачанням понад 20 ГВт. Друге місце посіла компанія Jinko, яка кілька років поспіль зберігала статус найкращого виробника модулів. JA Solar посіла третє місце серед світових виробників, за нею йдуть Trina, Canadian Solar, Hanwha Q Cells, Risen, Astronergy, First Solar та Suntech.

Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 91,2% від номінальної потужності
• 25 років: 80,6% від номінальної потужності

Характеристики товара Longi Solar Hi-MO5 LR5-72HPH-550M

Максимальна потужність, Вт 550
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 9BB
Напруга при максимальній потужності, 41.95
Струм при максимальній потужності, А 13.12
Напруга холостого ходу, 49.8
Струм короткого замикання, А 13.98
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 25
Кількість осередків, шт 144 (6*24)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156*78
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP68
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільна коробка IP-68
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 21.5
Габаритні розміри, мм 2256х1133х35
вага, кг 27,2
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)