Suntech STP-270 P20

Suntech STP-270 P20

Артикул: 104606
Немає в наявності

Ціна: 132 грн.


Опис

Полікристалічна сонячна панель Suntech STP-270 P20 (270Вт)

Полікристалічний фотомодуль Suntech STP-270 P потужністю 270 Вт з позитивним коефіцієнтом потужності +3-5% та новою технологією 4ВВ на базі 60 сел виробництва Suntech.

Сонячна полікристалічна батарея STP-270 P20 призначена для перетворення сонячної енергії в електричну енергію, яка може використовуватися в побутових та промислових цілях.

Фотомодулі сонячної панелі STP-270 P20 виконані з високоякісного полікристалічного кремнію завдяки чому має досить високу ефективність перетворення сонячної енергії в електричну, а також високий термін служби. Сонячна батарея STP-270 P20 відмінне поєднання доступної ціни та перевіреної часом якості. Може використовуватися як у побутових, так і промислових цілях для забезпечення автономного та резервного енергопостачання споживачів електричної енергії.


Фотомодулі Suntech STP-270 P20 отримали сучасну технологію розміщення струмоприймачів 4BB (4 Bus Bar). Ця технологія дозволяє збільшити вироблення фотомодуля в спекотні дні, при високій температурі елементів сонячної панелі завдяки більш частому розміщенню шин, що токонесуть.

Завдяки збільшенню кількості шин та зменшенню їх розміру, знижується навантаження на кремнієву комірку, наприклад, при вітровому чи сніжному впливі, або ударах. В результаті зменшується ймовірність утворення гарячих точок та мікротріщин на фотоелементі.
Це на 15% скорочує навантаження на комірку порівняно з фотоелементами з 3 шинами (3ВВ) та на 25% порівняно 2-шинними комірками (2ВВ).

Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

1 рік: 97% від номінальної потужності
10 років: 90% від номінальної потужності
25 років: 80,2% від номінальної потужностіПроектування та монтаж по Україні
Проектування та монтаж сонячних панелей, із супутніми системами – це часто трудомісткий процес, зі своєю специфікою. Крім безпосереднього продажу, наші спеціалісти та підрядні організації допоможуть вам вибудувати ефективне рішення для електропостачання практично по всій території України. Звертайтеся і всі турботи щодо доставки, монтажу та гарантійного обслуговування ми візьмемо на себе. На всі роботи надається гарантія від 1-го до 5-ти років. Вартість робіт із встановлення сонячної системи розраховується індивідуально та залежить від обсягу та складності робіт.

Професійна консультація
Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із вибором оптимального рішення. Не пропустіть можливість скористатися порадою, яка може заощадити вам ваш час та гроші. Телефонуйте, ми раді всім нашим діючим та майбутнім клієнтам.

Якщо Ви хочете самі встановити сонячну електростанцію, то можете скористатися нашим Шеф-Монтажем. Наш спеціаліст проведе розрахунок системи, підбере оптимальне обладнання та дасть рекомендації щодо встановлення. Після встановлення перевірить правильність монтажу, включення та введе в експлуатацію станцію.

Є дешевше – зробимо знижку
Якщо ви вирішили купити сонячну панель в іншому місці, не поспішайте. Скористайтеся спеціальною пропозицією "Знайди дешевше та отримай знижку". Ми постараємося зробити пропозицію кращою, ніж у наших конкурентів. Акція поширюється на весь асортимент товарів нашого магазину та діє на постійній основі.

Продаж супутніх товарів
Наш магазин реалізує весь спектр товарів для монтажу сонячних електростанцій (фотомодулі, контролери, акумулятори заряду, перетворювачі напруги, кріплення).

Характеристики товара Suntech STP-270 P20

Максимальна потужність, Вт 270
Тип панелі Полікристал
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 31.1
Струм при максимальній потужності, А 8,69
Напруга холостого ходу, 37.9
Струм короткого замикання, А 9,15
Максимальна напруга системи (постійний струм), (IEC) 1000
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 60 (6x10)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156*156
Допустима похибка потужності, % ±5
Ступінь захисту IP65
Рамка: матеріал/колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 – сумісні
Розподільна коробка IP67 з bypass-діодами
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 16.6
Габаритні розміри, мм 1640х992х35
вага, кг 18.2
Параметри виміряні при:
STC у стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT у нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)