Сонячна панель Jinko Solar JKM415N 54HL4-V N-Type Mono

Сонячна панель Jinko Solar JKM415N 54HL4-V N-Type Mono

Артикул: 200039
Є в наявності

Ціна: 7 110 грн.Особливості:

 • Технологія Half-Cell
 • Коефіцієнт корисної дії ФЕМ становить 21,25%
 • Модуль класу "А"
 • Компактні габарити та невелика вага 22 кг, 1722×1134×30 мм.
 • 15-річна гарантія на продукт, 30-річна гарантія на лінійну потужність  
 • Модуль N-типу з технологією Hot 2.0 має кращу надійність та нижчий LID/LETID.  
 • Технологія 9BB скорочує відстань між головною шиною та лінією пальчикової сітки, що знижує втрати на опір та збільшує вихідну потужність та ефективність.
 • Технологія Tiling Ribbon усуває зазори між осередками та підвищує ефективність. Безшовне зварювання та набагато більший корисний внутрішній простір забезпечують більш високу продуктивність та струм приводу.
 • Технологія Multi Busbar
 • Покращене вловлювання світла та збирання струму для підвищення вихідної потужності та надійності модуля
 • Зниження втрат у гарячих точках
 • Оптимізована електрична конструкція та менший робочий струм для зниження втрат у гарячих точках та покращення температурного коефіцієнта
 • Стійкість до ПІД
 • Гарантія відмінного захисту від ПІД за рахунок оптимізованого процесу масового виробництва та контролю матеріалів
 • Стійкість до екстремальних умов довкілля
 • Висока стійкість до сольового туману та аміаку


Опис

Монокристалічна сонячна панель Jinko Solar JKM415N 54HL4-V N-Type Mono PERC Half-Cell Tiger Neo (415Вт)

JinkoSolar представляє панель потужністю 415 Вт для дахів. Нова панель Jinko SolarTiger Neo JKM415N 54HL4-V N-Type Mono PERC Half-Cell заснована на 182-міліметровому дизайні з 54 осередками і може похвалитися ефективністю до 21,25%. Новинка особливо підходить для житлових проектів у районах із сильним снігом чи вітром.

Китайський виробник модулів JinkoSolar випустив новий сонячний модуль: панель Tiger Neo доступна з потужністю 415 Вт та ККД до 21,25%. Новий продукт складається з 108 високоефективних монокристалічних елементів з половинним вирізом і має максимальну системну напругу 1500 В. Напруга холостого ходу складає 37,92 В, а струм короткого замикання - 13,99 А. Модуль має розміри 1722×1134×30 мм і важать 22 кг. Панелі можна використовувати при робочих температурах від -40 до 85°C, а їх робочий температурний коефіцієнт становить -0,35% на градус Цельсія.

Він захищений прозорим загартованим склом товщиною 3,2 мм, а також має розподільну коробку зі ступенем захисту IP68. Виробник пропонує 30-річну гарантію на лінійну вихідну потужність та 15-річну гарантію на продукцію. «Придатні для різних розподілених енергетичних ресурсів (DER) нові модулі Jinko Solar відрізняються інноваційними розмірами і вагою, двома найбільш важливими характеристиками для установників систем на даху», — йдеться в заяві Jinko. Виробник додає, що модуль завдяки своїй механічній міцності добре адаптується до екстремальних погодних умов, таких як сильний снігопад та сильний вітер.

JinkoSolar - китайська компанія, заснована в Шанхаї в 2006 році. Крім високого ККД 21,25 % та високої стійкості до екстремальних погодних умов , модуль потужністю 415 Вт ідеально підходить для умов низького освітлення. Крім того, нова серія Tiger має високий рівень стійкості до солі та аміаку, що робить її ідеальною для встановлення на покрівлі в районах із екстремальними погодними умовами.

Переваги продукту

 • 108 монокристалічних осередків N-типу
 • 0/+3 % допуск позитивної потужності 
 • Анти-PID
 • Зниження втрат у гарячих точках
 • 15-річна гарантія на продукцію
 • 30-річна гарантія лінійної продуктивності

Виробник модулів JinkoSolar

Нинішній лідер світового ринку JinkoSolar зарекомендував себе серед великих гравців у сонячній галузі та вже зміг побити кілька рекордів ефективності. JinkoSolar фокусується на стійкому ланцюжку створення вартості.

Панелі серії Tiger Neo 

Високопродуктивні моделі Jinko SolarTiger Neo JKM415N 54HL4-V N-Type Mono 415 Вт і оснащені багатьма останніми інноваціями в технології фотоелектричних елементів, включаючи елементи більшого розміру, багатошинні шини (MBB) з 9 тонкими традиційними дротяними шинами. стрічкових шин) та Jinko назва "Tiling Ribbon" або скорочено TR. Плиткова стрічка – це технологія виробництва, при якій осередки злегка накладаються внахлест, подібно до осередків з черепицею, щоб усунути проміжок між осередками та збільшити загальну площу поверхні, що, у свою чергу, підвищує ефективність. Для досягнення цього Jinko використовує унікальний процес пресування для з'єднання тонких дротяних шин. Це має додаткову перевагу, оскільки зменшує витрати і майже усуває потребу в пайці,

Основні характеристики панелі Jinko SolarTiger Neo JKM415N 54HL4-V N-Type Mono

 • Клітини N-типу високої чистоти
 • TR – технологія клітин високої щільності
 • 9BB – дев'ять збірних шин
 • 20 років гарантії на продукт
 • 30 років гарантії продуктивності

Осередки, що використовуються в новій серії Jinko SolarTiger Neo JKM415N 54HL4-V N-Type Mono мають з'єднання стрічкових елементів Tiling за допомогою дротів 9 MBB.

Значною зміною нової серії Tiger Neo стала кількість осередків на панель. Приблизно протягом останнього десятиліття більшість виробників виготовляли панелі, використовуючи 60 осередків для панелей житлового розміру або 72 осередки великих панелей комерційного розміру. Однак завдяки новому розміру комірки 182 мм, який тепер використовується багатьма виробниками панелей, і таким удосконаленням, як комірки, що перекриваються (стрічка черепиці), JinkoSolar розробила ряд різних розмірів для різних застосувань і дахів.

Серія панелей Jinko SolarTiger Neo JKM415N 54HL4-V N-Type Mono побудована на основі кремнію N-типу високої чистоти, що забезпечує ефективність 21,25% у новому форматі 54 осередків.

Збільшена гарантія

Панелі Tiger були першими від JinkoSolar, які мали 15 або 25-річну гарантію на продукт та розширену 30-річну гарантію на продуктивність. Завдяки нижчій швидкості деградації, викликаної світлом (LID), панелі N-типу високої чистоти гарантовано працюватимуть при мінімумі 87,4% від номінальної потужності через 30 років, що виявляється дуже низьким 0,4% втрат за рік використання. Термін гарантії нового продукту становить 15 років для більшості двосторонніх панелей N-типу та 25 років для нових повністю чорних панелей Tiger Pro.

Стійкість

Компанія JinkoSolar зобов'язалася до 2025 року забезпечувати 100% попиту на електроенергію із відновлюваних джерел енергії в рамках ініціативи RE100. «RE100 — це глобальна корпоративна ініціатива щодо відновлюваних джерел енергії, що об'єднує сотні великих компаній, які взяли на себе зобов'язання використати 100% відновлювану електроенергію».

Крім живлення всіх своїх об'єктів від відновлюваних джерел енергії, Jinko також планує розмістити нові заводи поблизу регіонів з високим рівнем проникнення відновлюваної енергії. Щоб допомогти досягти 100% відновлюваної енергії до 2025 року, Jinko більше зосередиться на дослідженнях та розробках на розробці високоефективних сонячних панелей та посилить використання перероблених матеріалів у своїх виробничих процесах. Крім того, буде докладено зусиль щодо використання найбільш енергоефективних технологій виробництва та зменшення використання припою на основі свинцю, що вже досягається завдяки унікальному з'єднанню елементів TR, яке використовується на поточних панелях Jinko Tiger Pro.

Якість та продуктивність

Jinko Solar має гарний досвід надійності, заснований на постійному відгуку від установників сонячних батарей та професіоналів галузі. Як і майже у всіх виробників, у Jinko протягом багатьох років виникали деякі поломки панелей, але вони, як правило, надають якісне обслуговування та замінять несправні або дуже погані панелі гарантії без зайвої метушні.

Одна з провідних у світі незалежних служб тестування та продуктивності сонячних модулів PVEL, німецький випробувальний центр, готує щорічний звіт про надійність фотоелектричних модулів. Jinko Solar показав дуже добрі результати за останні п'ять років тестування, досягаючи рейтингу «Найвища ефективність» щорічно, щоб потрапити на перше місце серед модулів з високою продуктивністю у групі без серйозних погіршень чи збоїв.

Підсумок найкращих виконавців від PVEL – провідної незалежної служби тестування сонячних панелей

Низькі показники відмов можуть бути наслідком суворого тестування, проведеного на власному випробувальному обладнанні Jinko Solar, сертифікованому UL, та у величезному випробувальному центрі досліджень та розробок, що проводить розширений аналіз відмов. Ще одна важлива сфера, в якій Jinko стверджує, що випередив більшість конкурентів, це проведення поглибленої належної перевірки всіх постачальників матеріалів. Це гарантує, що вони отримують лише найякіснішу сировину, а також усі процеси та виробничі потужності постачальника мають відповідати вимогам компанії.

Асортимент продукції JinkoSolar складається з високоефективних модулів, які максимізують потужність фотоелектричної системи та окупність інвестицій. Завдяки інноваційній технології JinkoSolar та найкращим у своєму класі компонентам, що забезпечують підвищену надійність та довговічність, модулі Jinko забезпечують чудовий вихід енергії та конкурентоспроможні умови гарантії протягом усього терміну служби системи.

 • Модульна технологія: Halfcut (HC) Менше втрат потужності, більше вихід! Тому що модулі з половинчастою технологією складаються з 108 маленьких замість 54 великих осередків. При половинному зменшенні осередків зменшуються втрати потужності та підвищується ефективність модулів у порівнянні з модулями без технології половинного розрізу. Це забезпечує більш високу продуктивність і робить всю фотоелектричну систему економічнішою.
 • Якість. Jinko Solar постійно шукає нові ідеї та способи подальшого покращення якості своїх сонячних модулів. Це зобов'язання також відбито у винагородах, отриманих за продукти. Сонячні модулі також були включені до списку цього року і, таким чином, вже шостий рік поспіль як «Найкращі виконавці» у рейтингу надійності фотоелектричних модулів DNV. На додаток до цієї нагороди Jinko п'ятий рік поспіль отримує нагороду TÜV Rheinland All Quality Matters Award. Jinko також посіла перше місце у категорії монокристалічних модулів. На додачу до цих двох нагород Jinko також вдруге в 2020 році отримала нагороду Top Brand PV Europe Seal від EUPd Research.
 • Гарантія Крім 15-річної гарантії на продукцію Jinko Solar також пропонує 30-річну гарантію продуктивності. Jinko обіцяє, що принаймні 87,4% продукції модуля буде, як і раніше, доступно після 30 років експлуатації. Таким чином, це значення перевищує галузевий стандарт 80%.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 1 рік: 97 % від номінальної потужності
• 25 років: 82,6 % від номінальної потужності

Характеристики товара Сонячна панель Jinko Solar JKM415N 54HL4-V N-Type Mono

Максимальна потужність, Вт415
Тип панеліМонокристал
Клас фотомодуляклас А
Технологія комірок9BB 
Напруга при максимальній потужності,31.32
Струм при максимальній потужності, А13.25
Напруга холостого ходу,37.92
Струм короткого замикання, А13.99
Максимальна напруга системи,1500 
Максимальний струм, A 25
Кількість комірок, шт108 (2 X 54)
Кількість монтажних отворів, шт8
Розмір комірок, мм166x166
Допустима похибка потужності, %±3%
Ступінь захистуIP68
Рамка: матеріал / колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, ммЗагартоване / 3.2
З'єднувачіMC4 - сумісні 
Розподільна коробкаIP68
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С-40 < t < +85
ККД. не менше, %21.25
Габаритні розміри, мм1722x11134x30
Вага, кг22