Гібридний інвертор Must PV18-5048 VHM

Гібридний інвертор Must PV18-5048 VHMГібридний інвертор Must PV18-5048 VHM

Артикул: 200021
Немає в наявності

Ціна: 29 500 грн.


Особенности:

 • Чиста синусоїда 
 • Високий діапазон вхідної напруги PV (макс. 145В)
 • Вбудований 80A MPPT сонячний контролер заряду
 • Функція вирівнювання заряду батареї для оптимізації роботи батареї і продовження терміну служби
 • Вбудований антипиловим комплект для
 • Вбудований 80A MPPT сонячний контролер заряду
 • Функція вирівнювання заряду батареї для оптимізації роботи батареї і продовження терміну служби
 • Вбудований антипиловим комплект для роботи в жорстких умовах
 • Паралельна робота до 3 блоків (5 кВт). 

Описание

Гибридный инвертор MUST PV18-5048 Plus 
VHM series (5 кВт, 48В, 80A)

Гибридный инвертор Must PV18-5048 VHM характеризуется выходной мощностью до 5000 Вт, пусковой мощностью до 10000 Вт (пуск электро двигателя мощностью до 3,5 л.с.), напряжением на АКБ 48 В, технология заряда MPPT (ОТММ) и зарядным током до 80 А. Имеет выход для подачи сигнала на АВР генератора (для автоматического запуска генераторов). Новая модель гибридного инвертора с улучшенными показателями максимального напряжения холостого хода СБ -145В и максимального тока заряда - 80А! Must PV18-5048 VHM 5кВт 80А могут работать в параллельном режиме до 3х устройств.

Инвертор Must PV18-5048 VHM состоит из источника бесперебойного питания и контроллера заряда АКБ с технологией заряда MPPT. Он может быть использован в автономных системах электропитания с альтернативными экологически чистыми источниками энергии, такими как, например, солнечные батареи. Данный инвертор спроектирован для непрерывной круглосуточной эксплуатации, а также для любого типа нагрузок, таких как электроинструменты, бытовая техника и электроника, офисная оргтехника. 

Інвертори Must PV18-5048 VHM створені спеціально для роботи в складі сонячних систем. В виробленої лінійці представлені пристрої потужністю від 1 кВА (12В) до 5 кВА (48). В нашому асортименті зазвичай моделі на 3 кВт 24В і 5 кВт 48В.

Інвертор, крім мережевого зарядного пристрою, має потужний сонячний MPPT контролер на струм 60/80А, що дозволяє синхронізувати роботу електромережі і сонячних батарей. Іншими словами, інвертор здатний передавати споживачам мережеву і «сонячну енергію в залежності від вибраних пріоритетів. Пристрої виконані за високочастотної схемою і мають високий ККД, що, в сукупності з низьким власним споживанням, робить їх дуже ефективними при роботі в складі автономних сонячних електростанцій. Потужність мережевого зарядного пристрою досить велика, практично дорівнює потужності самого інвертора, наприклад, у моделі 4 кВА, максимальний зарядний струм 60А (48). Таким чином, при заряді акумуляторів від генератора, забезпечується мінімальний час заряду і режим економії палива.

Інвертори Must PV18-5048 VHM забезпечують також:

 • Синусоїдальний вихідний сигнал;
 • Можливість вибору діапазону вхідної напруги;
 • Можливість вибору величини зарядного струму. Дана функція дуже корисна при роботі з акумуляторами малої ємності;
 • Можливість вибору пріоритетного джерела енергії для живлення навантаження (сонячні батареї-мережа-акумулятори);
 • Захист від перевантаження та короткого замикання, глибокого розряду АКБ;
 • інформативний РК-дисплей;
 • автоматичний перезапуск у разі спрацювання захисту або відновлення живлення від мережі;
 • функція холодного старту
 • вбудоване сонячне зарядний пристрій зі стеженням за точкою максимальної потужності сонячної батареї (МРРТ).

Найбільш потужні моделі серіїі PV18-5K можуть бути з'єднані паралельно для роботи в режимі додавання потужності, що робить функціонал серії інверторів ще більш широким. Можна об'єднувати до 3 інверторів паралельно в однофазної системи, або 3 інвертора за трифазною схемою (зі зсувом фаз для живлення 3-фазної навантаження).

Must PV18-5048 VHM- це однофазний блок безперебійного живлення (інвертор з зарядним пристроєм), розрахований на експлуатацію з навантаженням номінальною потужністю до 5 кВт / 5 кВА. Must PV18-5048 VHM містить сонячний MPPT контролер, який може відстежувати точку максимально потужності сонячної батареї. Комбінований інвертор широко використовується для систем автономного резервного або безперебійного електроживлення для дач, квартир, невеликих будинків та офісів, або навіть комп'ютерної техніки, серверів і котлів. І вам для цього достатньо всього одного пристрою!

Для повноцінної роботи до інвертора необхідно підключити АКБ, сонячні батареї, вхідні електричну мережу і навантаження. ББП оснащений двома зарядними пристроями - від сонячних батарей з одним MPPT-трекером і від вхідної електричної мережі. Інвертор оснащений ЖК-індикатором, який відображає схематично поточний робочий режим і дозволяє ознайомитися з робочими параметрами напруги і струми). Для ознайомлення з робочими параметрами і настройки робочої конфігурації інвертора використовуються 4 функціональні кнопки. Режими зарядки і пріоритети роботи легко налаштовуються інсталятором або самим користувачем.

Користувач або інсталятор може вибирати і змінювати пріоритети роботи та налаштування:
- пріоритетне джерело живлення навантаження;
- пріоритетне джерело для зарядки АКБ;
- тип використовуваних АКБ і параметри їх зарядки.

Детальніше про пріоритети:

 1. Джерело живлення навантаження. Користувачеві пропонується визначиться яке значення в системі живлення він відводить гібридному інвертору - резервне живлення від вхідної мережі 220В або максимальна автономія і зниження залежності від вхідної електричної мережі та отримання максимальної кількості енергії від Сонця. У разі резервного живлення користувач вибирає режим, при якому інвертор в першу чергу підключає навантаження безпосередньо до електричної мережі, а при її зникненні переходить на живлення від сонячних батарей вдень або АКБ ввечері і вночі до моменту розряду АКБ або відновлення вхідної мережі. У разі вибору режиму максимальної автономії інвертор спочатку живить навантаження від енергії Сонця, потім переходить на живлення від АКБ і якщо АКБ розряджений, а Сонце ще не дає енергії, то переходить на живлення від зовнішньої мережі і при відновленні вироблення енергії від Сонця після заряду АКБ відновлює харчування від енергії Сонця.
 2. Джерело для заряду АКБ. Користувачеві доступні три режими заряду АКБ - тільки від сонячної енергії, від сонячної енергії і при її відсутності від вхідної мережі, від вхідної мережі і при її відсутності від сонячної енергії.
 3. Тип АКБ і параметри зарядки. Користувачеві доступний вибір типу АКБ - AGM, Flooded, User defined. Для типу AGM (або GEL) параметри заряду встановлені на заводі, в інших режимах користувач сам підбирає величини напруг для режимів заряду bulk, floating, порогу розряду і порогу достатньої ступеня заряду для подачі сонячної енергії для живлення навантаження. Також користувач вибирає величину максимального струму заряду АКБ - 20А або 30А.

Також користувач може вибрати частоту вихідного змінного напруги 50Гц або 60Гц, діапазон вхідних напруг мережі, що пропускається без корекції - або 90...280В, або 170...280В, режим авторестарту після спрацьовування захисту, звукової сигналізації відсутності основного джерела живлення.
 
Для моніторингу роботи інвертора він може бути підключений до комп'ютера через COM-порт і з допомогою з комплекту поставки видавати робочу інформацію на ПК.

Рекомендації по розміщенню інвертора - розташовувати на вертикальній стіні, мінімальний відступ зверху і знизу від перешкод - 300мм, від бічних перешкод - 200мм. Це необхідно для забезпечення ефективного повітряного охолодження інвертора.

Рекомендации по подключению кабелей к инвертору - в первую очередь подключите заземление! Во вторую очередь подключите АКБ и затем уже входную сеть и нагрузку! Сечение подключаемых проводов не должно быть меньше 2.5 мм² для 220В, не меньше 16 мм² для АКБ. Сечение провода для  солнечных батарей рассчитывается по допустимому падению напряжения, и обычно не менее 4 мм².

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

 1. Блок бесперебойного питания
 2. Инструкция
 3. Кабель для соединения с компьютером
 4. CD з програмним забезпеченням для комп'ютера

Характеристики товара Гібридний інвертор Must PV18-5048 VHM

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип інверторакомбінований батарейний
Кількість фаз1
Номінальна потужність навантаження, Вт (ВА)5000 (5000)
Короткочасне перевантаження, Вт (ВА)10000
Допустимі перевантаження /протягом150% / 5 сек
Форма вихідної напругиЧиста синусоїда
Номінальна напруга змінного струму, В230
Номінальна частота вхідної мережі, Гц50 / 60 (автовизначення)
Діапазон вхідних напруг90...280В (режим APL) / 170...280В (режим UPS) / 186...253В режим VDE4105)
Номінальна напруга АБ,48
Зарядний струм АБ, А120/140 (встановлюється в меню, підсумовуються струми ЗУ від мережі і від сонячного контролера)
Максимальний струм заряду від сонячних батарей, А80 (встановлюється з кроком 1 А)
Максимальний струм заряду від мережі, А60
Алгоритм заряду АБ3-х ступінчастий (основний заряд, поглинаючий заряд [absorption], що підтримує заряд) для GEL/AGM/Flooded / 4-х ступечатый для Li
Рекомендована ємність АБ, А*год200...900
Тип сонячного контролераMPPT
Максимальна напруга холостого ходу СБ,145
Діапазон стеження за ТММ,64-130
Час перемикання на АБ, мс10...20
Власне споживання інвертора на холостому ходуне більше 35 Вт
Власне споживання сонячного контролера2 Вт
Кількість MPPT трекерів1
Макс. вхідна потужність ПН, Вт3840
Ефективність MPPT0.98
ККД інвертора0.93
Ступінь захистуIP20
Допустима вологість0...80% (без утворення конденсату)
Розміри (ш/в/г), мм298/468/125
Розміри упаковки (д/ш/в), мм638/395/241
Вага, кг13,3 /16,4
Гарантія, міс12