Гібридний інвертор Must PV18-3024 VHM

Гібридний інвертор Must PV18-3024 VHM

Артикул: 200019
Немає в наявності

Ціна: 16 875 грн.


Особливості:

 • Чиста синусоїда 
 • Високий діапазон вхідної напруги PV (макс. 145В)
 • Вбудований 80A MPPT сонячний контролер заряду
 • Функція вирівнювання заряду батареї для оптимізації роботи батареї та продовження терміну служби
 • Вбудований антипиловий комплект для
 • Вбудований 80A MPPT сонячний контролер заряду
 • Функція вирівнювання заряду батареї для оптимізації роботи батареї та продовження терміну служби
 • Вбудований антипиловий комплект для роботи у жорстких умовах.


Опис


Гібридний інвертор MUST PV18-3024 Plus VHM series (3 кВт, 24В, 80A)

Гібридний інвертор Must PV18-5048 VHM  характеризується вихідною потужністю до 3000 Вт, пусковою потужністю до 6000 Вт (пуск електродвигуна потужністю до 3,5 л.с.), напругою на АКБ 24 В, технологія заряду MPPT та зарядним струмом. Має вихід подачі сигналу на АВР генератора (для автоматичного запуску генераторів). Нова модель гібридного інвертора з покращеними показниками максимальної напруги холостого ходу СБ-145В та максимального струму заряду – 80А! 

Інвертор  Must PV18-3024 VHM  складається з джерела безперебійного живлення та контролера заряду АКБ із технологією заряду MPPT. Він може бути використаний в автономних системах електроживлення з альтернативними екологічно чистими джерелами енергії, такими як, наприклад, сонячні батареї. Даний інвертор спроектований для постійної цілодобової експлуатації, а також для будь-якого типу навантажень, таких як електроінструменти, побутова техніка та електроніка, офісна оргтехніка. 

Інвертори  Must PV18-3024 VHM  створені спеціально для роботи у складі сонячних систем. У лінійці представлені пристрої потужністю від 1 кВА (12В) до 5 кВА (48). У нашому асортименті зазвичай моделі на 3 кВт 24В та 5кВт 48В.

Інвертор, крім мережевого зарядного пристрою, має потужний сонячний MPPT контролер на струм 30/80А, що дозволяє синхронізувати роботу електромережі та сонячних батарей. Іншими словами, інвертор здатний передавати споживачам мережеву та сонячну енергію залежно від обраних пріоритетів. Пристрої виконані за високочастотною схемою і мають високий ККД, що разом із низьким власним споживанням робить їх дуже ефективними під час роботи у складі автономних сонячних електростанцій. Потужність зарядного пристрою досить велика, практично дорівнює потужності самого інвертора, наприклад у моделі 3 кВА, максимальний зарядний струм 30А . Таким чином, при заряді акумуляторів від генератора забезпечується мінімальний час заряду та режим економії палива.

Інвертори  Must PV18-3024 VHM  забезпечують також:

 • Синусоїдальний вихідний сигнал;
 • Можливість вибору діапазону вхідної напруги;
 • Можливість вибору величини зарядного струму. Ця функція дуже корисна під час роботи з акумуляторами малої ємності;
 • Можливість вибору пріоритетного джерела енергії для живлення навантаження (сонячні батареї-мережа-акумулятори);
 • Захист від перевантаження та короткого замикання, глибокий розряд АКБ;
 • інформативний РК-дисплей;
 • автоматичний перезапуск під час спрацювання захисту або відновлення живлення від мережі;
 • функція холодного старту
 • вбудований сонячний зарядний пристрій зі спостереженням за точкою максимальної потужності сонячної батареї (МРРТ).

Must PV18-3024 VHM  – це однофазний блок безперебійного живлення (інвертор із зарядним пристроєм), розрахований на експлуатацію з номінальною навантаженням до 3 кВт/3 кВА. Must PV18-3024 VHM  містить сонячний контролер MPPT, який може відстежувати точку максимальної потужності сонячної батареї. Комбінований інвертор широко використовується для систем автономного резервного або безперебійного електроживлення для дач, квартир, невеликих будинків та офісів або комп'ютерної техніки, серверів і котлів. І вам для цього достатньо лише одного пристрою!

Для повноцінної роботи до інвертора необхідно підключити АКБ, сонячні батареї, електричні мережі та навантаження. ДБЖП оснащений двома зарядними пристроями – від сонячних батарей з одним MPPT-трекером і від вхідної електричної мережі. Інвертор оснащений РК-індикатором, що схематично відображає поточний робочий режим і дозволяє ознайомитися з робочими параметрами напруги і струму). Для ознайомлення з робочими параметрами та налаштуванням робочої конфігурації інвертора використовуються 4 функціональні кнопки. Режими заряджання та пріоритети роботи легко налаштовуються установником або самим користувачем.

Користувач або установник може вибирати та змінювати пріоритети роботи та налаштування:
- пріоритетне джерело живлення навантаження;
- Пріоритетне джерело для зарядки АКБ;
– тип використовуваних АКБ та параметри їх заряджання.

Докладніше про пріоритети:

 1. Джерело живлення навантаження . Користувачеві пропонується визначити яке значення в системі живлення він відводить гібридному інвертору - резервне живлення від вхідної мережі 220В або максимальна автономія та зниження залежності від вхідної електричної мережі та отримання максимальної кількості енергії від Сонця. При резервному живленні користувач вибирає режим, при якому інвертор насамперед підключає навантаження безпосередньо до електричної мережі, а при її зникненні переходить на живлення від сонячних батарей вдень або АКБ увечері та вночі до моменту розряду АКБ або відновлення вхідної мережі. При виборі режиму максимальної автономії інвертор спочатку живить навантаження від енергії Сонця, потім переходить харчування від АКБ і якщо АКБ розряджений, а Сонце ще дає енергії,
 2. Джерело для заряду АКБ  . Користувачеві доступні три режими заряду АКБ – тільки від сонячної енергії, від сонячної енергії та за її відсутності від вхідної мережі, від вхідної мережі та за її відсутності від сонячної енергії.
 3. Тип АКБ та параметри зарядки  . Користувачеві доступний вибір типу АКБ – AGM, Flooded, User defined. Для типу AGM (або GEL) параметри заряду встановлені на заводі, в інших режимах користувач сам підбирає величини напруги для режимів заряду bulk, floating, порога розряду і порога достатнього заряду для подачі сонячної енергії для живлення навантаження. Також користувач вибирає величину максимального струму заряду АКБ – 20А чи 30А.

Також користувач може вибрати частоту вихідної змінної напруги 50Гц або 60Гц, діапазон вхідної напруги мережі, що пропускається без корекції - або 90 ... 280В, або 170 ... 280В, режим авторестарту після спрацьовування захисту, звукової сигналізації відсутності основного джерела живлення.
 
Для моніторингу роботи інвертора може бути підключений до комп'ютера через COM-порт і з допомогою комплекту поставки видавати робочу інформацію на ПК.

Рекомендації щодо розміщення інвертора – розташовувати на вертикальній стіні, мінімальний відступ зверху та знизу від перешкод – 300мм, від бічних перешкод – 200мм. Це необхідне забезпечення ефективного повітряного охолодження інвертора.

Рекомендації щодо підключення кабелів до інвертора - насамперед підключіть заземлення! У другу чергу підключіть АКБ і потім уже вхідну мережу та навантаження! Перетин проводів, що підключаються, не повинен бути менше 2.5 мм² для 220В, не менше 16 мм² для АКБ. Перетин проводу для сонячних батарей розраховується за допустимим падінням напруги, і зазвичай не менше 4 мм².

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

 1. Блок безперервного живлення
 2. Інструкція
 3. Кабель для з'єднання з комп'ютером
 4. CD із програмним забезпеченням для комп'ютера


Характеристики товара Гібридний інвертор Must PV18-3024 VHM

Технічні характеристики
Номінальна напруга системи24В
ВИХІД ІНВЕРТОРА
номінальна потужність3000 Вт
Пікова потужність6000 Вт
Форма вихідного сигналуЧиста синусоїда
Регулювання напруги (режим АКБ)(220-240 В)
ККД інвертора (пікова)0.93
Час перемикання10 мс (UPS / VDE4105) 20 мс (APL)
ВХІД ЗМІННОГО СТРУМУ
Напруга230В
Вибір діапазону напруги170~280 В (UPS) / 90~280 В (APL) / 184~253 В (VDE4105)
АКУМУЛЯТОР
Діапазон частот50Гц/60Гц (Автоматичне визначення)
СОНЯЧНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ/МЕРЕЖОВИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ
Плаваюча напруга заряду27,4 В
Захист від перезаряду30В
Макс. напруга ХХ сонячного колектора145В
Діапазон напруги MPPT30~130 В
Енергоспоживання в режимі очікування2 Вт
Рекомендована вхідна потужність PV2000 Вт
Максимальний струм сонячного заряду80А
Максимальна ефективність0.98
Максимальний струм заряду від мережі20/30А
Сумарний макс. струм заряду80А
Вологість5% до 95% Відносної вологості (без конденсації)
Робоча температура0°C~50°C
Температура зберігання-15°C ~60°C
Тип АКБ, що підключаєтьсяСвинцево-кислотні (SLA)/Свинцево-вуглецевий/З рідким електролітом (WET)/AGM/GEL/Multi-GEL/Carbon-Zinc/Li-ion/LiFePO4
Діапазон вхідної напруги,60-130
Допустима пікова потужність, Вт6000
Вихідна напруга,220~240
Форма вихідної напругиЧиста синусоїда
Акумуляторна батареяЗовнішня
Інтерфейси підключення до ПКRJ-45/USB/Wi-Fi
ККД, %93
Тип індикаціїLCD-дисплей/LED
клас захистуIP40
Особливості інвертораНаскрізний 0
Робоча температура, °С0-55
Тип інвертораГібридний
Тип контролера (трекера)MPPT
Кількість контролерів (трекерів)1
Вихідна потужність, Вт3000
Кількість фаз1
Напруга АКБ, В24
Струм заряду АКБ, А80
Розміри (Ш * В * Г) (мм)272*355*100
Розміри упаковки (Ш * В * Г) (мм)540*395*241
Вага нетто (кг)11
Вага брутто, кг)12