Jinko Solar Swan Bifacial HC JKM400M-72H-TV PERC

Jinko Solar Swan Bifacial HC JKM400M-72H-TV PERC

Артикул: 105351
Немає в наявності

Ціна: 152 грн.


особливості:

• Bifacial - біфаціальний пристрій здатний генерувати струм обома сторонами. Продуктивність тильного боку залежить від світловідбивних властивостей розташування. Приріст генерації може становити від 5 до 25%.
• Високоякісна робота фотомодулів у розсіяному світлі (на 1% більша за продуктивність);
• Гарантована якість продукції – передбачено 2 передпродажні тести IEC;
• У будові сонячних елементів немає вад, завдяки обраній технології виробництва – двошаровому друку;
• Високий показник зносостійкості.
• Коефіцієнт корисної дії ФЕМ становить 20,2%.
• Весь процес виробництва ретельно контролюється. У випробувальній лабораторії, сертифікованій UL, вони тестують продукти в екстремальних умовах, у соляному тумані чи атмосфері сільськогосподарського аміаку.
• Панелі JinkoSolar виробляють більше електроенергії рано-вранці, пізно вдень, а в хмарні дні - завдяки новітній технології сонячних батарей та осередків.
• Одна з найменших деградацій під впливом світла, що впливає на сонячне світло, забезпечує надійну продуктивність з часом.

Опис

Монокристалічна сонячна панель Jinko Моно PERC Swan 400 Bifacial HC JKM400M-72H-TV (400 Вт)

Сонячна батарея Swan Bifacial HC 72M від Jinko Solar отримала премію Intersolar Award 2019. Модуль Swan є наступною ітеративною розробкою в галузі біфаціальної генерації енергії, оскільки він поступово стає основною технологією. Завдяки поєднанню високоефективних монофазних біфаціальних осередків PERC Cheetah та прозорої плівки DuPont Tedlar для задніх листів модулі Swan можуть забезпечити вихідну потужність до 400 Вт на передній стороні та до 25% приросту енергії із задньої сторони. Присудження премії модулям Swan від Jinko, на журі справило враження поєднання прозорої задньої плівки та 30-річної гарантії продуктивності, яка звичайно доступна тільки для продуктів зі скляною тильною стороною. За рахунок плівки на тильній стороні вдалося зменшити вагу фотомодуля, тоді як його прозорість забезпечує високу продуктивність із задньої сторони.

Сонячна панель Jinko Моно PERC Swan 400 Bifacial є модуль довжиною 2,03 м, шириною 1 м і товщиною 40 см. Складається з 144-х половинчастих монокристалічних фотоелементів (технологія Half-Cell). Модулі на основі різаних елементів продуктивніші за звичайні, стійкіші до перегріву і затінення. А наявність додаткової робочої поверхні дозволяє швидше повернути інвестиції. Для більшої герметичності кремнієві пластини ламіновані. Поверх об'єднаних фотоелементів з двох сторін надруковані струмопровідні шини: п'ять у кожному осередку (технологія 5ВВ). З лицьового та тильного боку модуля знаходиться загартоване скло антивідблиску (технологія Bifacial). Багатошарова конструкція вміщена в раму з анодованого алюмінію. На відміну від стандартних пристроїв, двостороння сонячна панель Jinko Solar 400 Вт Mono Bificial генерує електроенергію обома сторонами. Продуктивність задника залежить від розташування модуля. Приріст генерації може досягати 25%.

Половинчастий модуль важить лише 23,3 кг. Для осередків Jinko перейшов на комірку Full Square, яка завдяки тому, що її кути не скошені, має площу поверхні на два міліметри більше. Також доступна зменшена версія зі 120 половинними осередками. Він має потужність 335 Вт та важить 19,5 кг.
Крім того, вони можуть забезпечити більшу економію витрат BOS через їхню меншу вагу та нижчу вартість установки та монтажу, що допомагає їм генерувати більш високий IRR та нижчу LCOE для проектів фотоелектричного біфаціального модуля.

Важливо! Біфаціальні сонячні панелі бажано встановлювати на світлі поверхні: пісок, щебень, бетон. Допустимо монтаж на плоских шиферних дахах за умови встановлення панелей під кутом.

Серію Swan ("Лебідь") випускає китайська компанія JinkoSolar. Головний офіс знаходиться у Шанхаї. Холдинг працює з 2006 року. У 2018 році він поставив 11,4 ГВт та став найбільшим виробником сонячних модулів у світі.
JinkoSolar є світовим лідером у галузі сонячної енергетики. Компанія була заснована в 2006 році і розпочала виробництво кремнієвих злитків у Шанрао (Китай). Станом на 23 січня 2019 року JinkoSolar побудував вертикально інтегрований ланцюжок створення вартості продуктів для сонячних батарей, з річною потужністю 7 ГВт для сонячних елементів та 11 ГВт для сонячних модулів.
Jinko має понад 12 000 співробітників по всьому світу та 8 світових виробничих баз у Китаї (5), Малайзії, США та Португалії. Стабільна довгострокова прибутковість JinkoSolar відбиває фінансову стійкість компанії (Рівень 1).
JinkoSolar управляє 8 виробничими підприємствами по всьому світу з передовими технологіями осередків та модулів. Інтегрована система управління виробництвом JinkoSolar не тільки забезпечує високий рівень якості та надійності продукції, але також забезпечує більшу гнучкість, щоб задовольнити коливання попиту, прискорене зростання на кривій досвіду та скорочений час підготовки до комерціалізації нових технологій. JinkoSolar був удостоєний першого місця в Силіконовій долині Coalition Scorecard (SVTC 2018-19) як найчистіший і найвідповідальніший виробник сонячної енергії.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності

Характеристики товара Jinko Solar Swan Bifacial HC JKM400M-72H-TV PERC

Максимальна потужність, Вт 400
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 5BB
Напруга при максимальній потужності, 40.01
Струм при максимальній потужності, А 10
Напруга холостого ходу, 48.35
Струм короткого замикання, А 10,32
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 144 [2 X (12 X 6)]
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 158.75х158.75
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP67
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільча коробка IP67
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 19,54
Габаритні розміри, мм 2031х1008х40
вага, кг 23.3
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умов експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)