Perlight Solar PLM-250M-60

Perlight Solar PLM-250M-60Perlight Solar PLM-250M-60


Артикул: 104293
Немає в наявності

Ціна: 170 грн.


особливості:

• Сонячна панель класу «А»
• Висока ефективність сонячних елементів, які виробляють максимальну потужність за умов низького освітлення.
• Захисне покриття виконане із загартованого скла з високою пропускною здатністю та антивідбивним покриттям.
• Стійкий до корозії каркас із анодованого алюмінію із системою швидкого монтажу.
• Висока міцність та захист від граду та вітру.
• Високий термін служби – до 25 років і більше.


Опис

Монокристалічна сонячна панель Perlight Solar PLM-250M-60 (250W, 24V)

Монокристалічні фотомодулі - сонячні панелі Perlight призначені для використання в автономних та мережевих сонячних електростанціях.

В основі виробництва сонячних батарей серії PLM-250M-60 застосована унікальна комбінація із сучасних технологій та інноваційних матеріалів, що безпосередньо забезпечує їхню неперевершену якість та найвищі технічні характеристики.

Потужна сонячна батарея Perlight PLM-250M-60 монокристалічного типу призначена для перетворення енергії сонця на електричну енергію, яка може забезпечувати електропостачання в домашньому побуті або на виробництві. Фотогальванічна система, встановлена на даху, перетворює власника будинку на виробника електроенергії. Сонячна енергія перетворюється на електрику, для використання на місці або подається в громадські мережі.

Фотомодуль Perlight PLM-250M-60 має номінальну потужність 250 Вт, напруга за максимальної потужності становить 30.5 В (струм – 8.2 А).

Використання сонячної батареї Perlight PLM-250M-60 можливе як у промислових сонячних електростанціях, так і в приватних будинках з використанням системи на базі інвертора, контролера заряду та акумуляторних батарей.

Переваги:

Сонячні фотоелементи: високоефективні кристалічні сонячні фотоелементи. Навіть при слабкому світлі сонячний модуль здатний видавати максимальну потужність.

Загартоване скло: противідбивне покриття та висока швидкість передачі збільшують вихідну потужність та механічну міцність сонячного модуля.

EVA та TPT: використовуються високоякісні EVA та TPT для запобігання руйнації та вологовтворенню.

Рамка: безгвинтове кутове з'єднання. Підготовлено 8 отворів для легкого кріплення модуля.

Розподільча коробка: багатофункціональна розподільна коробка із захистом від води.

Тривалий життєвий цикл: 25 років; зменшене зниження потужності.

Гарні показники захисту від жорстких погодних умов, таких як вітер та град. Ефективний опір вологості та розмиванням; не залежить від геології.

Наявність міжнародних сертифікатів: система управління якістю ISO, CE, TUV, VDE, UL (IEC 61216 та IEC61730)

Сонячні модулі Perlight виробляються у США та Китаї, загальна потужність виробництва 500 МВт на рік. Великий масштаб виробництва, відпрацьована технологія, використання високоякісних матеріалів та автоматизованих виробничих процесів дозволяють забезпечити високу якість та надійність. Автономна сонячна станція або мережна сонячна станція із сонячними панелями Perlight – це правильна інвестиція.

Сонячні панелі Perlight були протестовані та схвалені всіма основними організаціями тестування. Має сертифікати TUV, IEC, VDE, UL, ETL, CEC, FSEC, MCS, CE, BPPT, ISO9001. Стійкість сонячних панелей Perlight до вітрових (2400 Па) та снігових (5400 Па) навантажень підтверджена сертифікатом TÜV. Сонячні панелі Perlight отримали захоплені відгуки від журналу Homepower у США та завжди включені у щомісячний аналіз ринку за версією журналу Photon.

Гарантія від виробника:
1 рік гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 12 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності


Проектування та монтаж по Україні
Проектування та монтаж сонячних панелей, із супутніми системами – це часто трудомісткий процес, зі своєю специфікою. Крім безпосереднього продажу, наші спеціалісти та підрядні організації допоможуть вам вибудувати ефективне рішення для електропостачання практично по всій території України. Звертайтеся і всі турботи щодо доставки, монтажу та гарантійного обслуговування ми візьмемо на себе. На всі роботи надається гарантія від 1-го до 5-ти років. Вартість робіт із встановлення сонячної системи розраховується індивідуально та залежить від обсягу та складності робіт.

Професійна консультація
Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із вибором оптимального рішення. Не пропустіть можливість скористатися порадою, яка може заощадити вам ваш час та гроші. Телефонуйте, ми раді всім нашим діючим та майбутнім клієнтам.

Якщо Ви хочете самі встановити сонячну електростанцію, то можете скористатися нашим Шеф-Монтажем. Наш спеціаліст проведе розрахунок системи, підбере оптимальне обладнання та дасть рекомендації щодо встановлення. Після встановлення перевірить правильність монтажу, включення та введе в експлуатацію станцію.

Є дешевше – зробимо знижку
Якщо ви вирішили купити сонячну панель в іншому місці, не поспішайте. Скористайтеся спеціальною пропозицією "Знайди дешевше та отримай знижку". Ми постараємося зробити пропозицію кращою, ніж у наших конкурентів. Акція поширюється на весь асортимент товарів нашого магазину та діє на постійній основі.

Продаж супутніх товарів
Наш магазин реалізує весь спектр товарів для монтажу сонячних електростанцій (фотомодулі, контролери, акумулятори заряду, перетворювачі напруги, кріплення).

Характеристики товара Perlight Solar PLM-250M-60

Максимальна потужність, Вт 250
Номінальна напруга, 24
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 30.5
Струм при максимальній потужності, А 8,2
Напруга холостого ходу, 38
Струм короткого замикання, А 8,78
Максимальна напруга системи, 1000 DC
Кількість осередків, шт 60 (6X10)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156x156
Допустима похибка потужності, % ±3%
Ступінь захисту IP65
Рамка: матеріал / колірАлюміній / срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 15.6
Габаритні розміри, мм 1640x992x40
вага, кг 18,1