Perlight Solar PLM-270P-60

Perlight Solar PLM-270P-60Perlight Solar PLM-270P-60


Артикул: 104288
Немає в наявності

Ціна: 127 грн.


Особливості:

• Нова формула для шару герметизуючої плівки – ЕВА (етиленвінілацетатна плівка). Велика опірність до замутнення.
• Підвищена зносостійкість шару – ПВФ (полівінілфосфатна плівка)
• Всі сонячні панелі Perlight Solar відповідають вимогам стандартів та сертифікатів IEC 61215, IEC 61730, IEC 62804, UL 1703, J-PEC, PV-CYCLE, IEC/EN 61701, IEC 62716, ISO 90
• Сонячні батареї здатні витримати удари граду розміром до 25 мм та швидкістю до 23 м/с;
• Сонячні панелі розраховані на роботу в системах постійного струму з напругою 24В/48В та у складі сонячної електростанції з мережевими або OFF-GRID інверторами. Клас захисту – ІІ
• Висока ефективність сонячних елементів, які виробляють максимальну потужність за умов низького освітлення.
• Захисне покриття виконане із загартованого скла з високою пропускною здатністю та антивідбивним покриттям.
• Стійкий до корозії каркас із анодованого алюмінію із системою швидкого монтажу.
• Високий термін служби – до 25 років та більше.

Опис

Полікристалічна сонячна панель Perlight Solar PLM-270P-60 (270Вт)

Компанія Perlight Solar з лютого 2017 року почала постачати в Україну нові полікристалічні фотомодулі класу А Perlight Solar, виготовлені за технологією 5BB (5 bus bar). Нові моделі PLM 270P і PLM 310P від Perlight Solar, потужністю 270 і 310 ват відповідно, мають у своїх полікристалічних елементах 4 струмопровідні шини замість трьох (як у попередніх моделях).
Використання нової технології дозволило Perlight Solar досягти суттєвого збільшення вироблення та покращення експлуатаційних характеристик.

У порівнянні з фотомодулями 2015-16 років завдяки впровадженню нових технологій стало можливим виробництво більш потужних сонячних панелей. Раніше популярні розміри 250 Вт та 300 Вт, тепер замінені на 270 Вт та 310 Вт відповідно. При цьому габарити модуля залишилися незмінними! Це дозволить на одну і ту ж площу покласти велику потужність електростанції і суттєво заощадити на кріпленнях та монтажі.

Збільшено вироблення при високих температурах: втрата вироблення при нагріванні фотомодуля - проблема всіх без винятку панелей, будь то полікристал, монокристал або тонкоплівкові модулі.
Зменшення відстані між шинами в 5BB-елементах скорочує шлях, який проходять електрони в кремнії, і зменшує залежність потужності від температури фотомодуля.
Це означає, що при нагріванні елемент втрачатиме менше потужності та вироблятиме більше електроенергії.

Більший термін служби сонячних панелей Perlight Solar:

• Нова формула для шару герметизуючої плівки – ЕВА (етиленвінілацетатна плівка). Велика опірність до замутнення.
• Підвищена зносостійкість шару – ПВФ (полівінілфосфатна плівка)
• Нові технології випробувані та перевірені на виробництві. Отримано відповідні сертифікати.

Підвищена зносостійкість: завдяки збільшенню кількості шин (5BB) та зменшенню їх розміру, зменшується навантаження на кремнієвий елемент, наприклад, при вітровому чи сніжному впливі, або ударах. В результаті зменшується ймовірність утворення гарячих точок та мікротріщин на фотоелементі. Це дає на 15% менше максимального навантаження на елемент у порівнянні з фотоелементами з 4 шинами (4ВВ) та на 25% менше максимального навантаження, порівняно з 3-шинними елементами (3ВВ).

Всі сонячні панелі Perlight Solar відповідають вимогам стандартів та сертифікатів IEC 61215, IEC 61730, IEC 62804, UL 1703, J-PEC, PV-CYCLE, IEC/EN 61701, IEC 62716, ISO 90
Сонячні батареї здатні витримати удари граду розміром до 25 мм та швидкістю до 23 м/с;
Сонячні панелі розраховані на роботу в системах постійного струму з напругою 24В/48В та у складі сонячної електростанції з мережевими або OFF-GRID інверторами. Клас захисту - II

Perlight Solar є комплексним виробником сонячних панелей із 35-річним досвідом роботи. Компанія представлена в 70 країнах світу, що давно входить до рейтингу Tier 2, і в найближчі 2 роки планує отримати сертифікацію класу Tier 1. За результатами роботи 2016 року компанія Perlight Solar виробила понад 2000 МВт продукції.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 12 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності


Проектування та монтаж по Україні
Проектування та монтаж сонячних панелей, із супутніми системами – це часто трудомісткий процес, зі своєю специфікою. Крім безпосереднього продажу, наші спеціалісти та підрядні організації допоможуть вам вибудувати ефективне рішення для електропостачання практично по всій території України. Звертайтеся і всі турботи щодо доставки, монтажу та гарантійного обслуговування ми візьмемо на себе. На всі роботи надається гарантія від 1-го до 5-ти років. Вартість робіт із встановлення сонячної системи розраховується індивідуально та залежить від обсягу та складності робіт.

Професійна консультація
Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із вибором оптимального рішення. Не пропустіть можливість скористатися порадою, яка може заощадити вам ваш час та гроші. Телефонуйте, ми раді всім нашим діючим та майбутнім клієнтам.

Якщо Ви хочете самі встановити сонячну електростанцію, то можете скористатися нашим Шеф-Монтажем. Наш спеціаліст проведе розрахунок системи, підбере оптимальне обладнання та дасть рекомендації щодо встановлення. Після встановлення перевірить правильність монтажу, включення та введе в експлуатацію станцію.

Є дешевше – зробимо знижку
Якщо ви вирішили купити сонячну панель в іншому місці, не поспішайте. Скористайтеся спеціальною пропозицією "Знайди дешевше та отримай знижку". Ми постараємося зробити пропозицію кращою, ніж у наших конкурентів. Акція поширюється на весь асортимент товарів нашого магазину та діє на постійній основі.

Продаж супутніх товарів
Наш магазин реалізує весь спектр товарів для монтажу сонячних електростанцій (фотомодулі, контролери, акумулятори заряду, перетворювачі напруги, кріплення).

Характеристики товара Perlight Solar PLM-270P-60

Максимальна потужність, Вт 260
Номінальна напруга, 24
Тип панелі Полікристал
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 30.63
Струм при максимальній потужності, А 8.49
Напруга холостого ходу, 37.97
Струм короткого замикання, А 9,10
Максимальна напруга системи: 1000 DC
Кількість осередків, шт 60 (6X10)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156x156
Допустима похибка потужності, % ±3
Ступінь захисту IP65
Рамка: матеріал / колір Алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 15,99
Габаритні розміри, мм 1640x992x40
вага, кг 18.1
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умов експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)