SunPower SPR-P17-340-COM

SunPower SPR-P17-340-COM

Артикул: 104819
Немає в наявності

Ціна: 201,15 грн.


Особливості:

• Унікальна конструкція панелі забезпечує більше вироблення енергії, ніж звичайні комерційні панелі в умовах затінення та за наявності забруднення. Серія панелей Performance створюються із перевірених матеріалів, у тому числі власного інкапсулянта, який запобігає PID та захищає сонячні модулі від деградації, що викликається вологістю.
• Завдяки спеціальній конструкції модулів серії Performance згорнуть простір між сонячними елементами, усунуті металеві лінії, що відбивають на осередках, знижено електричний опір між осередками, підвищуючи ефективність порівняно із звичайними комерційними панелями.
• Серія Performance гарантовано виробляє понад 97% енергії протягом першого року, а потім знижується на 0,6% за рік, залишаючись на 82,6% потужності після 25 років.
• 25 років гарантії на якість продукту та його ефективність

Інші моделі фотоелектричних панелей SunPower (серії E-Series та X-Series) можна замовити у нашому інтернет магазині з доставкою по Україні.


Опис

Полікристалічна сонячна панель SunPower SPR-P17-340-COM 340W

Протягом 30 років SunPower розробляє та виробляє високоякісні сонячні системи, використовуючи інноваційні технології для виробництва чистої енергії для живлення нашого світу.
Об'єднавши видатну дослідницьку та дослідно-конструкторську групу Cogenra з досвідом SunPower та якістю та надійністю, створили новий тип фотогальванічної панелі: SunPower Performance Series.

Панель SunPower SPR-P17-340-COM 340 W P-серії (Серії Performance) – комерційна сонячна панель використовує нову технологію міжз'єднань сонячної батареї, яка генерує більше енергії порівняно із звичайними комерційними панелями. Ця велика панель потужністю 340 Вт - генерує на 15 відсотків більше потужності, ніж звичайна комерційна панель 290 Вт(15,8% ефективності і приблизно 1,93 м2), з ефективністю 16,5 відсотків досягається це, виключивши мідні стрічки, що відображають, які частково затіняють передню частину сонячних елементів у звичайних комерційних панелях, дозволяючи клітинам P-серії захоплювати більше світла.

Інженери компанії SunPower зменшили опір струму на панелі сонячних батарей і зробили нову сонячну панель більше. Серія Performance дуже добре підходить для великих дахів, наприклад, у комерційних цілях. Через свою унікальну внутрішню схему панель Sun Power SPR-P17-340-COM 340 W менш схильна до умов, за яких на панелі присутня тінь або бруд. Це призводить до збільшення виробництва енергії з часом порівняно зі звичайними комерційними панелями.

Розробники американської компанії SunPower із Сан-Хосе знайшли спосіб на 15% збільшити ефективність звичайних сонячних панелей. Зробити це стало можливим за рахунок часткової модернізації конструкції модуля. При невеликих додаткових витратах вони створили панель, розташування фотоелементів у якій нагадує укладання черепиці (Shingle cell).
Завдяки такому рішенню комірки панелі P-серії більшою мірою звернені до прямих сонячних променів, що і призводить до зростання ефективності. У 2015 році SunPower придбала Каліфорнійську компанію Cogenra. Саме співробітники Cogenra стали авторами більшості удосконалень нового виду сонячних батарей. Як тільки інвестори усвідомили потенційну вигоду простої, але досконалішої конструкції, акції SunPower зросли на 12%.
Незважаючи на те, що панелі серії SunPower E-Series та X-Series залишаються вірним вибором для клієнтів, які хочуть найкращого у продуктивності та надійності, панелі P-серії (Performance Series) пропонує надійну пропозицію для клієнтів, у яких достатньо вільного простору даху для задоволення потреб у виробництві сонячної енергії за допомогою панелі трохи меншої ефективності.

Сонячні панелі P-серії використовують більш дешеві та менш ефективні фотоелементи, але це компенсується їх каскадним розташуванням. Така структура дозволяє розмістити на одній ділянці більшу кількість осередків, якими покривається майже 100% площі панелей, що збільшує продуктивність модуля. До того ж, в панелях P-серії паяні з'єднання розташовані на звороті, що знову ж таки звільняє місце для додаткових фотоелементів. При цьому ціна такої сонячної батареї залишається на цілком доступному рівні.

Використовуючи методи, здійснені протягом останніх трьох десятиліть, SunPower розробила панелі P-серії для відповідності власним стандартам якості та надійності. Компанія SunPower на цю нову панель здійснює найкращу підтримку в галузі - комбінована 25-річна гарантія на продукт та потужність.

Інші моделі фотоелектричних панелей SunPower (серії E-Series та X-Series) можна замовити у нашому інтернет магазині з доставкою по Україні.

Характеристики товара SunPower SPR-P17-340-COM

Максимальна потужність, Вт 340
Тип панелі Полікристал
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 42.5
Струм при максимальній потужності, А 8.0
Напруга холостого ходу, 51.3
Струм короткого замикання, А 8,52
Максимальна напруга системи зібраної з даних модулів (постійний струм), (IEC) 1000
Максимальний струм, A 15
Допустима похибка потужності, % ±5
Ступінь захисту IP65
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
Тип конекторів MC4
Розподільча коробка IP65 з bypass-діодами
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 16,5
Габаритні розміри, мм 2067х998х46
вага, кг 24.2
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умов експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)