Viessmann Vitovolt 300 M300PA allblack

Viessmann Vitovolt 300 M300PA allblack

Артикул: 104279
Немає в наявності

Ціна: 190 грн.


Особливості:

• Ефективність модуля 18,4 % (див. нижче технічний паспорт).
• Висока механічна міцність скла, витримує навантаження до (5400 Pa), корозійностійка алюмінієва рама.
• Високопродуктивна технологія.
• Позитивний допуск потужності –0/+5 Вт.
• 25 років гарантії на продуктивність/
• Ретельний вибір елементів для отримання гарного продукту
• Скло з покриттям антивідблиску для високої продуктивності має високу пропускну здатність і не поглинає сонячну енергію, максимально пропускаючи її на робочу поверхню.
• Швидкий монтаж завдяки:
- простому штекерному підключенню електричних вузлів,
- Спеціальний набір для монтажу на даху.
• Модульний монтаж полікристалічних фотоелементів.
• Байпасні діоди для 20 фотоелементів надають високу енергоефективність навіть в умовах часткового затінення поверхонь (запобігання місцевому перегріву).
• Надійна робота, яка не залежить від атмосферних впливів. Фотоелементи розташовані між двома спеціальними скляними поверхнями, що захищає їх від впливу погодних умов.
• Висока стійкість модулів завдяки масивним алюмінієвим рамам. Рама із сплаву алюмінію з цинком забезпечує розумну вагу конструкції при її стабільному та міцному закріпленні на даху.
• Усі необхідні компоненти установки, наприклад, кабелі та інвертори, узгоджені між собою – змонтувати та підключити систему можна за один день.
• Високоефективний інвертор останнього покоління із вбудованим цифровим дисплеєм
• Система віддаленого моніторингу. Можливий збір даних через інтерфейс RS 232-485 (друкована плата постачається окремо як опція).
• Усі панелі проходять обов'язковий контроль якості відповідно до провідних світових стандартів IEC 61215, 61646 та 61730 EEC 89/392 та другої категорії безпеки.

Опис

Монокристалічна сонячна панель Vitovolt M300PA allblack PERC (300Вт)

Vitovolt M300PA allblack PERC 300Вт - нові фотоелектричні монокристалічні панелі Viessmann Vitovolt 300, - потужний фотогальванічний модуль, чудова якість, гарантована надійність.

Модулі Vitovolt M300PA оснащені чорною анодованою рамою та особливими темними монокристалічними елементами, що створює нові можливості. Сонячні панелі Vitovolt M300PA оснащені чорною анодованою рамою та особливо темними монокристалічними елементами. Результат: надзвичайний дизайн та високі характеристики. Особливо при монтажі в один рівень із поверхнею даху модулі дозволяють створити дуже естетичну "сонячну архітектуру".

Модулі розраховані на застосування на приватних та багатоквартирних будинках, а також на дахах середніх та великих промислових підприємств.

Фотоелектричний модуль Viessmann Vitovolt 300 складається загалом із 60 монокристалічних послідовно з'єднаних кремнієвих клітин з максимальною продуктивністю 300 Wp. Термін Wp (Watt peak) означає пікову потужність вироблення електричної енергії сонячною батареєю у усереднених ідеальних умовах. Конструкторські та технологічні рішення Viessmann забезпечують високий ККД та довгий термін служби навіть у далеких від ідеалу ситуаціях.

Завдяки спеціальному монтажному набору модулі Vitovolt 300 також легко монтувати на дахах, як і всі сонячні колектори Viessmann.

Фотогальванічна система, встановлена на даху, перетворює власника будинку на виробника електроенергії. Сонячна енергія перетворюється на електрику, для використання на місці або подається в громадські мережі. У багатьох країнах оператори отримують солідну винагороду від комунальних компаній за те, що вони використовують електроенергію самі або подають її до мережі. Компанія Viessmann постачає фотогальванічні системи, що відповідають усім сучасним вимогам та очікуванням споживачів.

Фотоелектрична панель Vitovolt є єдиною системою, укомплектованою точно відповідними інверторами і всім приладдям, необхідним для легкої установки.

Безкомпромісна якість окремих компонентів гарантує бездоганну, ефективну роботу сонячних панелей протягом усього терміну служби.


Гарантія від виробника 10 років.

Гарантія на продуктивність:

• 12 років: 97% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності


Проектування та монтаж по Україні
Проектування та монтаж сонячних панелей, із супутніми системами – це часто трудомісткий процес, зі своєю специфікою. Крім безпосереднього продажу, наші спеціалісти та підрядні організації допоможуть вам вибудувати ефективне рішення для електропостачання практично по всій території України. Звертайтеся і всі турботи щодо доставки, монтажу та гарантійного обслуговування ми візьмемо на себе. На всі роботи надається гарантія від 1-го до 5-ти років. Вартість робіт із встановлення сонячної системи розраховується індивідуально та залежить від обсягу та складності робіт.

Професійна консультація
Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із вибором оптимального рішення. Не пропустіть можливість скористатися порадою, яка може заощадити вам ваш час та гроші. Телефонуйте, ми раді всім нашим діючим та майбутнім клієнтам.

Якщо Ви хочете самі встановити сонячну електростанцію, то можете скористатися нашим Шеф-Монтажем. Наш спеціаліст проведе розрахунок системи, підбере оптимальне обладнання та дасть рекомендації щодо встановлення. Після встановлення перевірить правильність монтажу, включення та введе в експлуатацію станцію.

Є дешевше – зробимо знижку
Якщо ви вирішили купити сонячну панель в іншому місці, не поспішайте. Скористайтеся спеціальною пропозицією "Знайди дешевше та отримай знижку". Ми постараємося зробити пропозицію кращою, ніж у наших конкурентів. Акція поширюється на весь асортимент товарів нашого магазину та діє на постійній основі.

Продаж супутніх товарів
Наш магазин реалізує весь спектр товарів для монтажу сонячних електростанцій (фотомодулі, контролери, акумулятори заряду, перетворювачі напруги, кріплення).

Характеристики товара Viessmann Vitovolt 300 M300PA allblack

Максимальная мощность, Вт  300
  Тип панели  Монокристалл
  Класс фотомодуля  Grade A
  Напряжение при максимальной мощности, В  32.44
  Ток при максимальной мощности, А  9.25
  Напряжение холостого хода, В  39.65
  Ток короткого замыкания, А  9.74
  Максимальное напряжение системы, В  1000 DC
  Максимальный ток, A   15
  Количество ячеек, шт  60 (6X10)
  Кол-во монтажных отверстий, шт  8
  Размер ячеек, мм  156x156
  Допустимая погрешность мощности, %  ±5%
  Степень защиты  IP67
  Рамка: материал / цвет   Анодированный алюминий / серебряный
  Стекло: материал / толщина, мм  Закаленное / 3.2
  Соединители   MC4 - совместимые 
  Распределительная коробка   IP67 с 3 bypass-диодами 
  Кабели подключения TUV, мм    4.0
  Рабочая температура, °С  -40 < t < +85
  КПД. не менее, %  18,4
  Габаритные размеры, мм  1640x992x35
  Вес, кг  18.5
  Параметры измерены при: 
  STC стандартных условиях (освещенности 1000 Вт/м2 и температуре 25 °С) 
  NOCT нормальных условиях эксплуатации (освещенности 800 Вт/м2 и температуре 45 °С)