SunPower SPR-P19-390-COM

SunPower SPR-P19-390-COM

Артикул: 105054
Немає в наявності

Ціна: 217,65 грн.


Особливості:

• Висока ефективність - ефективність у 18.9% сонячної батареї SunPower SPR-P19-390-COM досягається за рахунок спеціальної конструкції, в якій зменшені зазори та електричний опір між монокристалічних осередків.
• Гнучкі електричні з'єднання - у сонячних батареях SunPower використовуються гнучкі електричні з'єднання між осередками, що підвищує їхню надійність і довговічність.
• Низька деградація. Зниження потужності SunPower SPR-P19-390-COM складає всього 0,6% рік, видаючи не менше 82,6% потужності через 25 років експлуатації.
• Комбінована гарантія 25 років – сонячні батареї SunPower P19 мають 25-річну гарантію на потужність протягом усього гарантійного терміну експлуатації та гарантію на всі несправності незалежно від дефекту.

Опис

Монокристалічна сонячна панель SunPower SPR-P19-390-COM (390Вт)


Фотомодуль SunPower SPR-P19-390-COM це монокристалічна панель потужністю 390 Вт дуже високої продуктивності – до 18.9% та надійності, яка забезпечує безперебійну роботу сонячної електростанції протягом усього гарантійного терміну (25 років), належить до лінійки панелей серії SunPo00 . Ця панель розроблена для тривалого використання на передових електростанціях потужністю 1500 Вольт.

Розпочавши виробництво сонячних батарей серії SunPower Performance під гаслом "висока ефективність та надійність за доступною ціною" американська компанія SunPower стала найкращою за ефективністю сонячних панелей.
Американська компанія Sunpower сьогодні є рекордсменом за показниками ефективності сонячних панелей. Глобальна штаб-квартира Sunpower базується у Силіконовій долині у південній частині затоки Сан-Франциско у Каліфорнії з 1985 року. Вона відома широким використанням передових технологій у виробництві фотоелементів, а також своїми фотоелементами із контактом на тильній поверхні. Однак, одночасно компанія нарощує виробництво сонячних батарей, в яких використовуються звичайні фотоелементи, але укладені внахльост (у вигляді черепиці). Йдеться про третю лінію сонячних панелей Sunpower Performance, або ж про P-серію.

Конструкція сонячної батареї Sunpower має вигляд черепиці і унікальна тим, що паяні мідні стрічки замінені гнучкими з'єднаннями, а комірки в ній з'єднані паралельно, а не послідовно, це дає велику вироблення електроенергії коли на ній тінь, сміття або бруд, нижча пікова температура термін життя батареї, а перевірені матеріали, з яких вона зроблена, запобігає PID та захищають від зниження потужності, що викликається вологістю.

Фотомодулі серії Performance призначені насамперед для широкого комерційного використання. Станом на сьогоднішній день, поряд із сонячними панелями LG та Panasonic, очолили рейтинг найкращих сонячних панелей на ринку в 2018 р. за показниками ефективність, ціна та гарантія згідно з даними Energy Sage's Standard Plus.

Унікальний дизайн панелі дає більше енергії, ніж звичайні комерційні панелі, коли є тінь, сміття та бруд, що означає більше енергії протягом усього терміну служби системи. SunPower будує панелі Performance Series із перевіреними модульними матеріалами, включаючи запатентований герметик, який запобігає ПІД та захищає сонячні елементи від руйнування, спричиненого вологістю.

Переваги:

• Більше енергії: Завдяки більшій продуктивності при затіненні рядка рядків Performance Series забезпечують більше енергії, ніж звичайні панелі.
• Підвищена надійність: міцна конструкція у вигляді черепиці замінює паяні мідні стрічки на гнучкі сполуки, забезпечуючи чудову міцність при тепловому розширенні та стисканні. Найменші сонячні елементи несуть 1/6 струму, тому вони залишаються на 50% холоднішими, коли частково заштриховані, що дозволяє збільшити термін служби панелі.
• Більше потужності: конструкція Performance Series мінімізує порожній простір між сонячними батареями, усуває металеві лінії, що відбивають, на комірках і знижує електричний опір між комірками, підвищуючи ефективність у порівнянні зі звичайними комерційними панелями.
• Гарантія якості: На панелі серії Performance Sunpower пропонує найкращу гарантію галузі - так звану 25-річну комбіновану гарантію потужності та гарантію на виріб. Коефіцієнт деградації модулів – лише 0,6%/р. Таким чином Sunpower гарантує 82,6% потужності після 25 років використання фотомодулів серії Performance.

Гарантія від виробника:

25 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 1 рік: 97% від номінальної потужності
• 25 років: 82,6% від номінальної потужності

Характеристики товара SunPower SPR-P19-390-COM

Максимальна потужність, Вт 390
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 43.2
Струм при максимальній потужності, А 9.06
Напруга холостого ходу, 52,3
Струм короткого замикання, А 9,64
Максимальна напруга системи, 1500 DC
Максимальний струм, A 15
Допустима похибка потужності, % ±5%
Температурний коефіцієнт -0.37% C
Ступінь захисту IP67
Рамка: матеріал / колір Алюміній / срібний
Скло: матеріал/товщина, ммЗагартоване / 3.2
Робоча температура, °С -40..+85
ККД. не менше, % 18,9
Габаритні розміри, мм 2067x998x46
вага, кг 23.1
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)