Jinko Solar Eagle PERC JKM365M-72 5BB

Jinko Solar Eagle PERC JKM365M-72 5BB

Артикул: 105061
Немає в наявності

Ціна: 148 грн.


НОВИНКА!


особливості:

• Сучасна монокристалічна сонячна батарея на 300 Вт серії Eagle PERC на комірках 5BB.
Додаток до продуктивності завдяки технології PERC відбувається в ранковий і вечірній час, а також у похмуру погоду.
• Витримує суворі умови експлуатації, високі показники тесту на сольовий туман та стійкість до аміаку, сертифіковані TUV NORD.
• Нова технологія, що використовується для підвищення ефективності модулів, забезпечує кращий естетичний зовнішній вигляд, що робить його ідеальним для встановлення на даху.
• Ці фотомодулі мають більш високу ефективність перетворення модуля (до 18,82%).
• Обмежена деградація потужності модуля Eagle Plus, спричинена ефектом PID, гарантується в умовах суворого тестування (85„/85% RH, 96 годин) для масового виробництва.
• Потрійна перевірка International Electrical Commission (IEC)
• Подвійна перевірка обладнання (EL) забезпечує безпомилкову роботу модулів
• Оптимальний контактний опір, зварюваність струмопровідних доріжок та мінімізація можливості розриву сітки струмопровідних доріжок завдяки техніці подвійного друку
• 100% автоматизоване виробництво із залученням високотехнічного обладнання
• Покращене текстурування поверхні скла та сонячних елементів забезпечує відмінну продуктивність за умов низького освітлення.
• Гарантія на продукцію, матеріали: 10 років. Гарантія на виготовлену потужність: 25 років не менше 80%, 12 років не менше 90%.

НОВИНКА!

Опис

Монокристалічна сонячна панель Jinko Solar Eagle PERC JKM365M-72/5BB (365Вт)

Пропонуємо найпотужнішу модель на ринку України за технологією PERC від провідного китайського виробника, який займає лідируючу позицію в рейтингу Tier 1.
PERC - розширені технології текстурування, пасивації та анти-LID інтегровані до структури пасивованого заднього контакту емітера (PERC)

Під терміном PERC мається на увазі сонячний елемент із технологією пасивації задньої поверхні кремнієвої пластини. PERC (Passivated Emitter Rear Cell) — (пасивований задній осередок емітера) У звичайному фотоелементі на тильній стороні наноситься шар алюмінію, що виконує функцію контактора для знімання струму. Алюміній наносять по всій задній поверхні кремнію, що забезпечує суцільний контакт. При виготовленні PERC елемента між кремнієм та алюмінієм наноситься діелектричний шар з мікроотворами зробленими лазером. В результаті, контакт відбувається саме через ці мікроскопічні отвори. А шар діелектрика забезпечує функцію екрана відбивача.

Панелі, що включають технологію PERC, дають велику свободу розробникам та дизайнерам, особливо під час роботи з неортодоксальними просторами або місцями, які колись вважалися менш бажаними для сонячної індустрії. Панелі за технологією PERC мають більш високу щільність енергії на квадратний метр і добре працюють в умовах низької освітленості та високих температурах; при розгляді загального виробництва енергії, а не максимальної потужності, очевидно, що панелі з PERC перевершують їх. Дизайнери можуть використовувати менше панелей для досягнення загальних цілей з випуску продукції, де обмежений огляд, або вони можуть значно збільшити вихід енергії, якщо простір не є перевагою - це дозволяє розробникам більш гнучко реагувати на цілі проекту.

Сонячна панель Jinko Solar PERC JKM365M-72 складається з загартованого скла з герметично заламінованими монокристалічними елементами (фотоелектричними перетворювачами), поміщених у корпус із алюмінієвого профілю з антикорозійним покриттям.
Клас вологостійкості IP 67. Усі сонячні панелі високого класу "А". Простота та легкість конструкції спрощує процес монтажу сонячної станції.
Поєднувати сонячні панелі можна як послідовно, так і паралельно.
ККД елементів даної панелі становить понад 18%.

Особливістю даної моделі фотоелектричних модулів є підвищена стійкість до впливу агресивного середовища та мінімальне падіння продуктивності. Виробник дає гарантію, що модуль видаватиме не менше 90% номінальної потужності через 10 років та не менше 80,7% через 25 років.

Фотопанелі Jinko Solar Eagle PERC PERC JKM365M-72 можуть бути використані у невеликих та великих сонячних електростанціях для генерації електроенергії у загальну мережу. Відмінне рішення для автономного електропостачання дач, котеджів та віддалених об'єктів. Гарантія продукції, матеріали: 10 років. Гарантія на потужність: 25 років не менше 80%, 12 років не менше 90%. Стандарти якості: європейські норми якості та електробезпеки IEC 61215, IEC 61730 Сертифікат TUV.


Jinko Solar (NYSE: JKS) – це світовий лідер у галузі сонячної енергетики.
У 2017 р. компанія Jinko Solar посіла 1-е місце у світі за обсягом продажу сонячних батарей.

Jinko Solar поставляє свою продукцію, послуги та проекти в міжнародних масштабах, в такі країни як Китай, США, Японія, Німеччина, Великобританія, Чилі, Південна Африка, Індія, Мексика, Бразилія, Арабські Емірати, Італія, Іспанія, Франція, Бельгія та в інші країни та регіони. Таким чином, Jinko Solar забезпечує своїми сонячними продуктами та послугами широку комерційну та некомерційну клієнтську базу.

На 30 червня 2017 року Jinko Solar створили сонячних продуктів з річною потужністю на 6,0 ГВт.

Jinko Solar налічує понад 15 000 співробітників на всіх 8 виробничих підприємствах у Китаї (5), Малайзії, Португалії та Південній Африці, 16 зарубіжних філіях у Японії (2), Сінгапурі, Індії, Туреччині, Німеччині, Італії, Швейцарії, США, Канаді, Мексиці, Бразилії, Чилі, Австралії, Південної Африки та Об'єднаних Арабських Еміратів та 18 глобальних офісів продажу в Китаї (2), Великобританії, Болгарії, Греції, Румунії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Йорданії, Саудівської Аравії, Кувейту, Єгипту, Кенії, Коста-Ріки, Колумбії, Бразилії та Мексики.

Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 12 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності

Характеристики товара Jinko Solar Eagle PERC JKM365M-72 5BB

Максимальна потужність, Вт 365
Осередки типу 5BB
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 39.7
Струм при максимальній потужності, А 9.2
Напруга холостого ходу, 48.2
Струм короткого замикання, А 9.57
Максимальна напруга системи зібраної з даних модулів (постійний струм), (IEC) 1000
Максимальний струм, A 15
Кількість осередків, шт 72 (6x12)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156*156
Допустима похибка потужності, % ±3
Ступінь захисту IP67
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільча коробка IP67 з bypass-діодами
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 18.82
Габаритні розміри, мм 1956х992х40
вага, кг 26.5
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умовах експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)