Risen RSM144-6-400M/9BB JAGER (PERC Half-cell)

Risen RSM144-6-400M/9BB JAGER (PERC Half-cell)

Артикул: 105286
Немає в наявності

Ціна: 3 821 грн.


Особливості:

• найменший у галузі температурний коефіцієнт – 0,37%;
• торгова марка входить до списку Tier 1 із незалежним сертифікованим сучасним автоматизованим виробництвом;
• висока стійкість до деградації PID;
• найкраще вироблення електроенергії в похмуру погоду під розсіяними сонячними променями;
• 12 років гарантії продукту - один із найкращих у галузі;
• позитивний толеранс потужності;
• подвійна інспекція 100% EL гарантує, що модулі не мають дефектів;
• надійність та якість вища, ніж сертифіковані вимоги
Сертифіковано, щоб витримувати складні екологічні умови: антирефлекторне покриття зменшує втрати потужності від бруду та пилу; сильний сольовий туман, стійкість до аміаку та піщаних вітрів; відмінний опір механічному навантаженню – 2400Па та сніговому навантаженню – 5400Па.


Опис

Монокристалічна сонячна панель Risen RSM144-6-400M/9BB JAGER PERC Half-cell (400 Вт)

Сонячні батареї "Джегер" (Jäger, Jaeger) - остання технологія Risen Energy. Пристрої цієї серії відрізняються високою продуктивністю та надійністю, оскільки виготовлені з монокристалічного кремнію за трьома передовими технологіями: Half Cell, PERC та Multi Busbar. Складаються із 144 половинчастих фотоелементів із дев'ятьма струмопровідними шинами в кожному осередку (9BB). З тильного боку кремнієві пластини покриті діелектричним шаром. Контакт із металевою підкладкою відбувається через мініатюрні отвори. Зверху фотоелементи захищені загартованим прозорим склом ARC із низьким вмістом заліза. Конструкція вміщена в легку алюмінієву раму.

Двоетапна EL перевірка кожного фотомодуля гарантує брак товару при купівлі. Виробництво сонячних панелей на заводі повністю автоматизоване, починаючи від формування кристала до здачі готової панелі. Модельний ряд панелей JAGER Plus характеризується високою ефективністю, стійкістю до нагрівання, затінювання, механічних пошкоджень. Під час виробництва панелей JГ¤ger використовуються найсучасніші технології: двостороння пасивація стека (TSSP), селективного випромінювання (SE), низькотемпературного випалу, інжекції носіїв заряду. Крім того, всі панелі даного модельного ряду формуються з використанням технології Half-Cell. Це дозволяє знизити електричний опір усередині панелі. За рахунок цього, зростає вихідна потужність фотомодуля, знижується робоча температура на 2-3°З істотно збільшується стійкість до затінень.

Потужність фотомодуля 400 Вт при габаритних розмірах 2015х996х40 мм та вазі 23 кг. Оснащений 9-ма струмознімальними доріжками (bb). Розмір фотоелемента 158.75х79.375 мм, тип – монокристал. Характерною особливістю даної панелі відсутність обрізаних кутів зазвичай спостерігається в монокристалах. За рахунок цього зростає активна площа панелі. ККД фотомодуля становить 19,9%. Коефіцієнт теплових втрат є одним із найнижчих на ринку і становить -0,37%. Панель стійка до деградації PID.
Гарантія на фотомодуль складає 12 років, лінійна гарантія на продукт 25 років означає, що фотомодуль протягом 25 років втратить не більше 20% своєї номінальної потужності.

Фотоелектричні панелі виробника Risen Solar успішно пройшли кваліфікаційні випробування IEC61215, які включають:

• 200 термічних циклів від -40 до 85 градусів;
• випробування на удар крижаної кулі;
• дія ультрафіолетового випромінювання;
• вплив високої вологості при високих температурах;
• перевірка витривалості до перегрітої плями;
• випробування на механічну стійкість.

Панель абсолютно герметична, витримує вітрове та снігове навантаження до 2400Па та 5400Па відповідно.

Технологія сонячних батарей PERC (Passated Emitter Rear Cell) є технологією модернізації стандартних сонячних елементів Al-BSF.

• PERC технологія підвищує ефективність завдяки пасивації задньої частини сонячного елемента. Завдяки цій пасивації світло, яке досягає задньої поверхні елемента, не створюючи жодних вільних носіїв заряду, відображається в осередку, де він отримує другий шанс створити електричний струм.
• У звичайному сонячному елементі є шар металізації алюмінію, який контактує по всій площі задньої частини комірки. Технологія PERC передбачає, що спочатку задню частину комірки покривають спеціальним, діелектричним шаром з маленькими отворами, виконаними лазером. Потім металізацію наносять поверх діелектричного шару, який контактують із кремнієвою пластиною тільки через мікроскопічні отвори. Застосування цієї технології пов'язане з тим, що різні довжини хвиль сонячного світла генерують електрони на різних рівнях структури комірки. Так більш короткі довжини хвиль (синього кольору) будуть генерувати більше електронів поблизу фронтальної частини осередку, порівняно з довшими хвилями (червоного кольору), які генерують електрони в задній частині осередку або навіть проходять через пластину без створення постійного струму.
• У двох словах PERC підвищує спектральну чутливість осередків сонячних батарей за рахунок поглинання більшого об'єму сонячного світла.


Технологія Half-cell (напів-осередок)

• Фотоелектричний елемент складається з осередків, розрізаних навпіл спеціальним лазером. Звичайний модуль на 40 осередків стає 80-осередковим half-cell модулем. Вочевидь, що втілення практично такого підходу вимагає значних витрат і швидко інтегрується в існуючі технологічні лінії.
• З технологією half-cell (пров. – комірка, розділена навпіл) сонячні батареї суттєво збільшують ефективність та надійність, а ціна при цьому стає доступнішою, ніж для традиційних систем! За прогнозами експертів, half-cell фотопанелі демонструють такий високий потенціал та темп розвитку, що стануть лідерами ринку найближчим часом.
• це ще й подвоєна кількість стрингів, тобто ланцюжків із послідовно підключених осередків. Як виявилося, таке збільшення кількості дозволяє врівноважити невідповідність між потужностями осередків на виході, яка може виникнути при тимчасовій затемненості частин модуля, або через структурні відмінності при нерівномірній деградації фотоелементів.
• Half-cell підхід змінює конструкцію сонячної панелі, роблячи її менш чутливою до змін кліматичних умов! Додатковий білий простір між розрізаними осередками посилює відображення всередині ламінату, тому half-cell модулі беруть більше від низького і від високого випромінювання.
• Нова технологія знижує ризик появи hot-spots (гаряча точка, місце). Так називають осередки фотоелемента, які нагріваються настільки, що викликають послідовне знищення значної частини модуля, а іноді виводять із ладу чи не всю сонячну систему. Причина цього – поява в ланцюжку послідовно з'єднаних осередків з високим струмом короткого замикання одного осередку з низьким рівнем струму. Такий осередок знижує силу циркулюючого струму через всі елементи, підключені послідовно, тому в ланцюжку швидко зростає напруга. В один момент напруга стає настільки високою, що виникає сильне зворотне зміщення енергії до тієї самої комірки, яка спровокувала несправність. Потужність, яка в результаті розсіюється на невеликій площі, викликає тріщини у фотоелементах та на склі, а також плавлення припою.

Сонячні модулі є ключовими елементами автономних та мережевих фотоелектричних систем. Використовуються для створення побутових, комерційних і промислових сонячних електростанцій. Завдяки технології пасивації заднього контакту емітера, RSM144-6-400М є найкращим рішенням для дахових установок під "зелений" тариф, тому що видає більше ват при стандартних габаритах. Заміна повнорозмірних елементів половинчастими дозволяє підвищити стійкість пристрою до затінювання, а мультишинність - до перегріву та механічних навантажень.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності

Характеристики товара Risen RSM144-6-400M/9BB JAGER (PERC Half-cell)

Максимальна потужність, Вт 400
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 9BB
Напруга при максимальній потужності, 40.45
Струм при максимальній потужності, А 9,90
Напруга холостого ходу, 48.6
Струм короткого замикання, А 10,5
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 144 (6*12х6*12)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 158.75х79.375
Допустима похибка потужності, % ±3%
Ступінь захистуIP67
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільча коробка IP-67
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 19.9
Габаритні розміри, мм 2015х996х40
вага, кг 23
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умов експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)