Сонячна панель Axioma Energy AXM108-11-182-410

Сонячна панель Axioma Energy AXM108-11-182-410

Артикул: 105289
Немає в наявності

Ціна: 3 755 грн.


Особливості:

• Кількість шин – 11ВВ
• Герметизуюча плівка - ЄВА (етиленвінілацетатна плівка)
• Велика опір замутнена
• Підвищена зносостійкість шару – ПЗФ (полівінілфосфатна плівка)
• Розмір, мм – 1723х1133х30
• Вага кг – 21.1
• Текстуроване скло з високою проникною здатністю та унікальним покриттям антивідблиску дозволяє збільшити ефективність фотомодуля.
• Успішно протестований у суворих та несприятливих умовах на вплив аміаку та солоного туману, а також відомих факторів ризику PID
• Розмір модуля на 108 елементи досягає максимальної густини потужності на м.кв.
• Завдяки збільшенню кількості шин (11BB) та зменшення їх розміру, зменшується навантаження на кремнієвий елемент, наприклад, при вітровому чи сніжному впливі, або ударах. В результаті зменшується ймовірність утворення гарячих точок та мікротріщин на фотоелементі.
• Термін служби більше, за рахунок нових плівок ЄВА та ПЗФ


Опис

Монокристалічна сонячна панель Axioma Energy AXM108-11-182-410 Half-cell (410 Вт)

Axioma Energy AXM108-11-182-410Однією з важливих особливостей панелі Axioma Energy AXM108-11-182-410 є наявність 11 струмознімальних доріжок (11bb). Як відомо, струмознімна доріжка (або шина) використовується для проведення та передачі постійного струму від сонячного фотоелемента всередині панелі. Більше шин знижує показник внутрішнього опору з допомогою зниження відстані між самими шинами. До того ж велика кількість струмознімних доріжок робить панель менш чутливою до появи мікротріщин. Як наслідок – панель з великою кількістю струмознімальних доріжок менше деградує з часом та краще працює в умовах перегріву. Монокристалічна сонячна панель на 410 Вт на фотоелементах з 11 струмовідвідними смугами (11 BB) за технологією Half Cell. Напруга і струм при максимальній потужності становлять 30.93 В і 13.26 А. Струм короткого замикання становить 13.96 А, а напруга розімкнутого контуру - 37.47 А. 

Axioma Energy AXM108-11-182-410 характеризується справді високим значенням ККД – 21.1%. Як наслідок - цей фотомодуль працюватиме не гріши панелей аналогічної потужності від відомих брендів. Крім цього, виробник заявляє про позитивний допуск за потужністю зі значенням 0-5 Вт. Тому фотомодуль може працювати навіть дещо ефективніше, ніж заявлено. Панель ефективно працюватиме навіть при високих температурах, оскільки відрізняється низьким температурним коефіцієнтом потужності, який становить -0.348%/C. Модуль на основі монокремнію призначений для автономних, мережевих та гібридних сонячних електростанцій. Виготовлений за технологією half cell: складається із 108 половинчастих (різаних) фотоелементів, захищених загартованим склом з лицьового боку. Задня стінка панелі зроблена з етиленвінілацетату (EVA). У пристрої дев "П'ять струмопровідних шин замість традиційних чотирьох/п'яти. Завдяки мультишинності сонячна панель стійкіша до механічних навантажень і перегріву. А укорочені струмознімальні доріжки (власне технології "хафсел") забезпечують більшу продуктивність модуля через зниження електричного опору. 9 BB - це сильніша здатність збору струму, спеціальна конструкція ланцюга зі значно нижчою температурою гарячих точок.Підвищена
стійкість до механічних навантажень - вітрових 3000 Па, снігових 5400 Па. Подовжені кабелі по 1200 мм не обмежують при різних типах установки. Особливо ефективно працюють при якісному рівні сонячної інсоляції, тобто у весняно-літній період.Half-Cell архітектура панелі підвищує продуктивність фотомодуля при різних типах затінених (штучні або природні). крім цього, ефективніше збирають струм.

Рама Axioma Energy AXM108-11-182-410 виготовлена ​​з анодованого алюмінію, тому меншою мірою піддається корозії. Корпус панелі витримує різні типи навантажень - як і сильні вітрові (до 3800 Па) і снігові (до 5400 Па), так і механічні, як падіння граду товщиною до 1 см. Габарити пристрою - 1723 мм на 1133 на 30 мм при вазі 21 кг. Загальна кількість фотоелементів – 108 шт. Як ізоляція кремнієвої пластини використовується спеціальна EVA плівка, яка запобігає попаданню всередину панелі вологи та пилу. Панель відповідає стандарту захисту оболонки IP68. Панель абсолютно герметична, витримує вітрове та снігове навантаження до 2400Па та 5400Па відповідно.

Технологія Half-cell (напів-осередок)

• Фотоелектричний елемент складається з осередків, розрізаних навпіл спеціальним лазером. Звичайний модуль на 54 осередків стає 80-осередковим half-cell модулем. Очевидно, що реалізація на практиці такого підходу не потребує значних витрат та швидко інтегрується у існуючі технологічні лінії.
• З технологією half-cell (пров. - комірка, розділена навпіл) сонячні батареї суттєво збільшують ефективність та надійність, а ціна при цьому стає доступнішою, ніж для традиційних систем! За прогнозами експертів, half-cell фотопанелі демонструють такий високий потенціал та темп розвитку, які стануть лідерами ринку найближчим часом.
• це ще й подвійна кількість стрінгів, тобто ланцюжків із послідовно підключених осередків. Як виявилося, таке збільшення кількості дозволяє врівноважити невідповідність між потужностями осередків на виході, яка може виникнути при тимчасовій затемненості частин модуля, або через структурні відмінності при нерівномірному деградації фотоелементів.
• Half-cell підхід змінює конструкцію сонячної панелі, роблячи її менш чутливою до змін кліматичних умов! Додатковий білий простір між розрізаними осередками посилює відображення всередині ламінату, тому модулі half-cell беруть більше і низького і від високого випромінювання.
• Нова технологія знижує ризик появи hot-spots (гаряча точка, місце). Так називають осередки фотоелемента, які нагріваються настільки, що викликають послідовне знищення значної частини модуля, а іноді виводять із ладу майже всю сонячну систему. Причина цього - поява в ланцюжку послідовно з'єднаних осередків з високим струмом короткого замикання одного осередку з низьким рівнем струму. Такий осередок знижує силу циркулюючого струму через всі елементи, підключені послідовно, тому в ланцюжку швидко зростає напруга. Одночасно напруга стає настільки високим, що виникає сильне зворотне зміщення енергії до тієї самої організації, яка спровокувала несправність. Потужність в результаті розсіюється на невеликій площі, викликає тріщини у фотоелементах та на склі, а також плавлення припою.

Сонячні модулі є ключовими елементами автономних та мережевих фотоелектричних систем. Використовуються для створення побутових, комерційних і промислових сонячних електростанцій. Завдяки технології пасивації заднього контакту емітера, Axioma Energy AXM108-11-182-410 є найкращим рішенням для дахових установок під "зелений" тариф, тому що видає більше ват при стандартних габаритах. Заміна повнорозмірних елементів половинчастими дозволяє підвищити стійкість пристрою до затінення, а мультишинність - до перегріву та механічних навантажень.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності

Характеристики товара Сонячна панель Axioma Energy AXM108-11-182-410

Максимальна потужність, Вт 410
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 9BB
Напруга при максимальній потужності, 42.41
Струм при максимальній потужності, А 9.67
Напруга холостого ходу, 50.71
Струм короткого замикання, А 10.36
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 144 (6*12х6*12)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 158.75х79.375
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP67
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 20.46
Габаритні розміри, мм 2008х1002х40
вага, кг 22,4
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умов експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)