LG 320N1C NeON2 G4 320W CELLO 12BB

LG 320N1C NeON2 G4 320W CELLO 12BB

Артикул: 104755
Немає в наявності

Ціна: 236 грн.


особливості:

• Висока вихідна потужність. Порівняно з попередніми моделями, LG NeON 2 був розроблений, щоб значно підвищити її ефективність виводу, що робить його ефективним навіть у обмеженому просторі.
• Естетичність даху. LG NeON 2 була розроблена максимально естетичному виду; більш тонкі дроти, які зливаються з усім чорним на відстані. Продукт може допомогти збільшити вартість нерухомості із сучасним дизайном.
• Видатна довговічність. Завдяки новій посиленій конструкції рами LG розширила гарантію на LG NeON 2 ще на 2роки. Крім того, LG NeON 2 може витримати навантаження на переднє до 6000 Па, і заднє навантаження до 5400 Па.
• Найкраща продуктивність у сонячний день. LG NeON® 2 тепер працює краще в сонячні дні завдяки своєму покращеному коефіцієнту температури.
• Двостороння структура осередку. Задня частина осередків, що використовується в LG NeON2, сприятиме генерації, так само, як спереду; світловий промінь, відбитий від задньої частини модуля реабсорбується, генеруючи більшу кількість додаткової енергії.

Опис

Монокристалічна сонячна панель LG 320N1C NeON2 G4 320W "CELLO" 12BB (320 Вт)

Завдяки своїй потужності система NeON 2 задає новий стандарт якості на ринку сонячних батарей, демонструє більш високу продуктивність при цьому зменшує витрати. Технологія Cello, включає сонячні панелі, що складаються з удосконалених об'єднаних модулів, в яких покращений показник поглинання світла, при цьому зменшені втрати електрики. У новій системі застосовуються дроти округлої форми, що забезпечують більш ефективне розсіювання світла, втрати електроенергії зменшуються за допомогою 12 дротів, що розподіляють її потік.

Завдяки покращеному коефіцієнту температури NeON 2 може створювати більше електрики в сонячний день та ефективніше працювати в хмарну погоду за рахунок зниження рівня енергії при недостатньому освітленні. Звичайні модулі p-типу схильні до світлової деградації (LID), але NeON 2 використовує модулі n-типу, які відрізняються більшою довговічністю. Завдяки посиленій конструкції рами, компанія змогла покращити міцність NeON 2 та розширити термін гарантії до 12 років, що є рекордом у галузі. Крім того, LG Neon 2 можуть витримати навантаження на передню сторону до 6000 Па, а задню до 5400 Па.

Батареї NeON 2 стануть ідеальним вибором для власників приватних будинків, які хочуть максимально збільшити потенціал виробітку енергії при обмеженому просторі на даху. NeON 2 потужністю 320Вт відрізняється ємністю в 6.4 кВт/пік з 20 модулями (60 осередків), у той час як ємність Моно батареї p-типу потужністю 285Вт з такою самою кількістю модулів складає всього 5.7 кВт/пік. Високоефективні панелі LG легко встановлювати на даху у вигляді набору модулів.
Завдяки більш ефективній системі управління, NeON 2 можливо встановлювати у вигляді масштабних систем, що досягають потужнішого виходу енергії в порівнянні з модулями з 72 осередків, при цьому використовуючи всього 60 осередків. Компоненти, що зберігають баланс системи, вбудовані в NeON 2, що дозволило зменшити кількість провідних ниток, ґрунтуючись на високій ефективності системи та меншому рівні електричної напруги, ніж у модулях із 72 осередків.

LG Neon 2 показує ще більше продуктивності в сонячні дні завдяки своїм покращеним температурним коефіцієнтам. Задня частина селів, що використовуються в LG NeON 2 Black, сприятиме генерації так само, як і передня! Світловий промінь, відбитий від задньої частини модуля поглинатиметься зворотною стороною селла і таким чином модуль отримує додаткову потужність.

Сонячна батарея LG Neon 2 була розроблена з виправленням на естетику і на невеликій відстані здається повністю чорною. Продукт може збільшити вартість майна із сучасним дизайном. У порівнянні з попередніми моделями, панелі LG Neon 2 розроблені із значно більшою ефективністю модуля, що дозволяє мати більшу номінальну потужність сонячної установки навіть у обмеженому просторі.

NeON 2, що використовує інноваційну технологію Cello Technology від LG, знижує втрати електроенергії за рахунок застосування різних електричних шляхів. Звичайні сонячні панелі мають лише три електричні шляхи, а Cello Technology замінила їх на 12 тонких проводів, які дозволяють електронергії перетікати більш вільно та ефективно, що робить цей модуль ідеальним рішенням для широкого використання. Передові модулі особливо ефективні при встановленні на дахах хмарочосів і поряд з автострадами, а також над такими поверхнями, що сильно відбивають світло, як вода або сніг.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 98% від номінальної потужності
• 25 років: 83,6% від номінальної потужності

Характеристики товара LG 320N1C NeON2 G4 320W CELLO 12BB

Максимальна потужність, Вт 320
Номінальна напруга, 24
Тип панелі Монокристал N-type
Клас фотомодуля Grade A
Напруга при максимальній потужності, 33.6
Струм при максимальній потужності, А 9,53
Напруга холостого ходу, 40.9
Струм короткого замикання, А 10,05
Максимальна напруга системи зібраної з даних модулів (постійний струм), (IEC) 1000
Максимальний струм, A 15
Кількість осередків, шт 60 (6x10)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 156,75 х 156,75
Допустима похибка потужності, % ±3
Ступінь захисту IP65
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільча коробка IP67 з bypass-діодами
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 19.5
Габаритні розміри, мм 1640х1000х40
вага, кг 17±0.5
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умов експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)