Jinko Solar Tiger PRO MM450-60HLD-MBV

Jinko Solar Tiger PRO MM450-60HLD-MBV

Артикул: 105504
Немає в наявності

Ціна: 197 грн.


особливості:

• Технологія Half-Cell.
• Коефіцієнт корисної дії ФЕМ становить 20,85%.
• Модуль класу "А".
• Компактні габарити та невелика вага
• Мінімальне зниження ефективності модуля під час його перевантаження.
• Відповідність світовим стандартам якості.
• Висока ефективність при низькому освітленні
• Тип модуля Mono
• Модуль із половинними осередками PERC
• Продукт включає 120 осередків, розроблених відповідно до технологій PERC і Half Cell для підвищення ефективності фотоелектричного перетворення, є кращим та ефективним.
• Оснащений загартованим склом товщиною 3,2 мм, покритою високоякісним покриттям антивідблиску для захисту панелі від зовнішніх елементів.
• Застосування технології MBB дозволяє зменшити відстань шляху на 50%, одночасно збільшивши ефективність елементів батареї на 0,4%, зменшивши ризик ефективного розтріскування
• Відмінна ефективність анти-ПІД завдяки оптимізованому масовому виробництву та хорошому контролю матеріалу, що забезпечує обмежені втрати потужності для масового виробництва, придатних для великих проектів.
• Стійкий до солоного туману ефективно працює стабільно у відкритих приміщеннях, витримуючи вітрові навантаження до 2400Па та снігові навантаження 5400Па
• Щорічне зниження продуктивності на 0,55% протягом 25 років та гарантія понад 80%.


Опис

Монокристалічна сонячна панель Jinko Solar Tiger PRO MM450-60HLD-MBV Mono PERC Half-Cell (450Вт)

Фотоелектричний модуль Jinko Solar Tiger PRO MM450-60HLD-MBV має 120 фотоелементів, виготовлених на основі сучасної технології Multi Busbar, що скорочує відстань між головними шинами та струмовими мікропідключеннями. Сучасна технологія кругової стрічки дозволяє повторно використовувати поглинання світла та збільшити виробництво енергії. Підвищення ККД до 20,85%, а також гарантія високої надійності підтверджена 12-річною гарантією на продукцію. Модуль із 10 збірними шинами дуже ефективний, особливо в середовищі з низькою інтенсивністю сонячного випромінювання. Чудова стійкість до феномену ФІД і скло зі спеціальною структурою антивідблиску гарантують високу якість продукту. Панель є базовим пристроєм і дозволяє перетворювати енергію сонячного випромінювання на електрику, яку ми можемо використовувати, зберігати чи продавати. Більш привабливий вигляд робить його відмінним модулем для професійних додатків.

Технологія Mono-PERC

Змінена структура нижньої частини осередку за рахунок використання ізолюючого шару та пасивування дна забезпечує більш високу ефективність, ніж класичні осередки, при помірному збільшенні вартості. Підвищена ефективність комірки досягається за рахунок відображення будь-якого світла, що досягає нижнього шару пластини, без генерації електронів назад у комірку. Використовувана технологія дає другий шанс виробити електрику та покращує процес уловлювання сонячного випромінювання та оптимізує збір електронів.

Технологія половинних осередків

Модулі з половинними осередками - це вироби, які, крім вищих потужностей, менш чутливі до утворення гарячих точок, тобто стійкіші до негативного впливу затінення. Вони стійкі до деградації осередків під впливом напруги (PID), що негативно впливає ефективність всієї фотоелектричної системи. Зниження втрат потужності в результаті великої площі осередку по відношенню до кількості електродів, що збирають, досягається поділом окремих осередків навпіл. Зменшення електричного опору збільшує потужність модуля, отже - збільшує його ККД. Дослідження цих продуктів показують, що потужність модулів такого ж розміру, як у типових кремнієвих модулів, на 5-8 Вт вища.

Кругла стрічка

Інноваційний дизайн збільшує ефективність та ефективність модулів за рахунок усунення міжклітинних проміжків. Поєднання цього з осередками, що розрізали навпіл, зменшило неузгодженість струму осередків і обмежило втрати потужності. Крім того, використання відпрацьованої та надійної моно технології PERC Half Cut мінімізувало ймовірність виникнення гарячих точок. Використання круглої стрічки дозволяє повторно використовувати поглинене світло і збільшувати кількість виробленої енергії набагато більшою мірою, ніж її плоский аналог.


Основні переваги модулів Jinko Solar Tiger PRO MM450-60HLD-MBV:

- технологія з кількома шинами - модуль має 10 шин (10BB) замість 5; ця технологія скорочує відстань між головною шиною та поточними мікроз'єднаннями, зменшуючи втрати в опорі та збільшуючи ККД та вихідну потужність

- технологія кругової стрічки - круглі шини забезпечують менше затінення і набагато краще відображення світла, що значно знижує IAM (модифікатор кута падіння), який відповідає за зменшення освітленості, що фактично досягає поверхні фотоелементів; Порівняно із звичайною шиною 5BB, кругла шина Jinko має кращу еластичність, після процесу пресування вона забезпечує відмінну надійність.

- TEDLAR DuPont - менша вага, вища стійкість - особливо в соляному середовищі (теплиці, прибережні споруди)

- Герметизуючий шар EVA/POE зони перекриття модуля - використання спеціальної піни EVA забезпечує відмінний буфер для забезпечення надійності

- Чудові характеристики при слабкому освітленні - удосконалена структура поверхні осередків і скла забезпечує відмінні характеристики навіть в умовах низького освітлення (наприклад, рано-вранці, у сутінках, похмурій погоді і т. д.)

- Тривалий термін служби модулів – зниження потужності на 2,0% у перший рік, щорічна деградація на 0,55% за 25 років

- Гарантія -12 років гарантії на продукцію, 25 років гарантії на продуктивність

Jinko Solar - найбільший у світі та найбільш інноваційний виробник фотоелектричних елементів та модулів. Він займається фотовольтаїкою з 2006 року і зараз є безумовним лідером у виробництві модулів. Фотоелектричні модулі Jinko привертають увагу як своєю ефективністю - вищою за середню номінальну потужність - так і особливою естетикою виготовлення. Найвища якість продукції підтверджена численними випробуваннями всесвітнього кваліфікаційного товариства DNV GL.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 1 рік: 97% від номінальної потужності
• 25 років: 82,6% від номінальної потужності

Характеристики товара Jinko Solar Tiger PRO MM450-60HLD-MBV

Максимальна потужність, Вт 450
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків 9BB
Напруга при максимальній потужності, 33.91
Струм при максимальній потужності, А 13,27
Напруга холостого ходу, 41.18
Струм короткого замикання, А 13,85
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A 20
Кількість осередків, шт 120 (6 X 20)
Кількість монтажних отворів, шт 8
Розмір осередків, мм 166х166
Допустима похибка потужності, % ±3%
Ступінь захистуIP67
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільча коробка IP68
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 20.85
Габаритні розміри, мм 1903х1134х30
вага, кг 24.2
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умов експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)