Seraphim Solar Eclipse SRP-320-E01B PERC

Seraphim Solar Eclipse SRP-320-E01B PERC

Артикул: 105243
Немає в наявності

Ціна: 138 грн.


Особливості:

• Висока стійкість осередків до PID-ефекту - мінімізація ефекту «гарячої точки» при частковому затіненні (мало враховується замовниками, але значний негативний фактор зниження терміну служби СБ)
• Високий ККД. Середньорічне виробництво з площі вище на 15%, ніж у стандартних панелей.
• Економія площі завдяки новій системі з'єднання "внахлест" та відмови від Busbar шин.
• Скло з низьким вмістом заліза загартоване, з покриттям AR дозволяє добре пропускати світло, а також забезпечує стабільність структури кремнію для зменшення мікротріщини.
• Чудова відбивна здатність для забезпечення більшої світловіддачі для збільшення вихідної потужності
• Проміжний ПЕТ як шар ізоляції та опір проникненню пари
• Вражаючий зовнішній вигляд – з виходом Eclipse «традиційні» сонячні батареї з кремнієвих кристалів наблизилися до привабливої аморфної естетики, маючи при цьому набагато вищий ККД і термін служби
• Термін служби – 25 років.


Опис

Монокристалічна сонячна панель Seraphim Solar Eclipse SRP-320-E01B PERC (320 Вт)

Сонячний модуль Seraphim Solar Eclipse є унікальною розробкою, виконаною за оригінальною технологією «безрозривних» фотоелементів, за допомогою яких досягається максимальне виробництво електроенергії. Ідея розробників Seraphim Eclipse полягала в тому, що зростання вироблення сонячної батареї досягається не екстенсивним шляхом (надзвичайно дорогими поки що монокристалами з ККД 23-25%), а підвищенням ефективності використання стандартних фотоосередків з ККД 20% (моно) за рахунок принципово нової системи їх з'єднання "внахлест" і відмови від Busbar шин. У більшості сонячних панелей для збору струму, що генерується, використовується тонка струмопровідна сітка, накладена на поверхню фотоосередків – Busbar шини. Загальноприйнятий метод покращення знімання потужності – збільшення числа шин-провідників. Однак негативним ефектом є те, що більша кількість шин затіняє комірки.

Інженери Seraphim Solar вирішили проблему збільшення числа Busbar винахідницьким методом – усунули накладені поверх осередків Busbar-шини, змусивши виконувати їхню роботу самі фотоосередки. Панелі Eclipse виконані із накладених один на одного фотоелементів. Нижній край кожного фотоелемента покриває верхню частину наступного елемента (можна сказати «затьмарює», що було обіграно у назві Eclipse – Затмение).

Другою очевидною проблемою звичайних сонячних модулів є неповне, через зазори між фотоосередками, використання площі панелі під генерацію.

Eclipse Mono – серія фотоелектричних модулів Seraphim Solar без зазорів між сонячними елементами для збільшення корисної площі. Інноваційна система з'єднань "внахлест" дає ряд переваг: економить простір під установку, підвищує продуктивність та термін служби панелей. Площа перекриття покрита струмопровідною пастою і повністю виконує функцію Busbar. Самі фотоелементи, отримані зі стандартних фотоосередків лазерною різкою, досить малі, тому площі контакту достатньо для знімання всього струму генерації:

• 34 фотоелементи, що перекриваються, становлять 1 безрозривну гіпер-осередок, що візуально виглядає як суцільна смуга.

• 10 гіпер-осередків повністю закривають поверхню панелі. Таким чином підвищується ефективність використання площі.

• 5+5 гіпер-осередків формують два масиви, з'єднані у розподільчому боксі у центрі довгої сторони батареї. Це мінімізує втрати потужності у разі затінення нижньої частини модуля під час встановлення рядів батарей під кутом до несучої поверхні.

Кардинальне зниження «hotspot» ефекту (точкового розігріву при затіненні) завдяки зниженому, порівняно із звичайними осередками 156х156, струму в гіпер-комірці.

Стандартна номінальна напруга 24В (Vmp 36-38В) модулів Eclipse дозволяє використовувати типові для 60-елементних СБ комбінації з'єднання в масиви.
При цьому ККД всього фотомодуля SeraphimEclipse дорівнює ККД фотокомірки.

Сонячна панель Seraphim Solar Eclipse SRP-320-E01B PERC є панеллю з десяти горизонтально розташованих елементів. На відміну від стандартних сонячних батарей, у неї немає пористої структури. Зверху кремнієві монокристалічні пластини захищає суцільний лист із загартованого скла з низьким вмістом заліза. З тильного боку знаходиться металева підкладка із розподільчою коробкою. Вся конструкція поміщена в легку алюмінієву корозійностійку раму.

Технологія безрозривних осередків Seraphim Eclipse - це нова технологія збирання, тобто передбачає введення додаткових технологічних операцій, але не вимагає нової виробничої лінії. При цьому для безрозривних осередків як вихідний матеріал можуть виступати будь-які фото-осередки. Тому очевидно, що при зниженні ціни кристалів з підвищеним ККД, а також при розгортанні на Seraphim Solar лінії виробництва PERC закономірним розвитком буде комплектування безрозривних фотоелементів з них, що забезпечить ще більше потужності.

Компанія провела найсуворіші прискорені стрес-тести з програми DNV GL PVEL, LLC (DNV GL) з кваліфікації продуктів (PQP).
PQP - це комплексна оцінка чутливості до навколишнього середовища та механізмів деградації конструкцій PV-модулів.

НАскільки це надійно?

Нескладно уявити, що використання для складання модуля замість 60 стандартних сонячних осередків 340 лазерних зрізів включає набагато більше кроків і вимагає дуже точного виконання технологічних операцій. Закономірне питання – чи надійна така складна у збиранні батарея? Відповідь дає знак сертифікації TÜV SÜD на сонячних панелях Seraphim Eclipse – визнаний у галузі знак особливо високої якості.

Знак сертифікації TÜV SÜD підтверджує проходження конкретною моделлю сонячних батарей добровільного для виробника екстремального тестування під назвою Thresher Test або «Тест молотілки». Тест був розроблений для імітації впливу руйнівних сонячних батарей факторів протягом 20-30 років – це набагато жорсткіші випробування, ніж стандартні тести IEC сертифікації. у випадковим чином обраного дилера бренду, що перевіряється.

Не описуючи всі процедури, достатньо згадати лише тест на розігрів модуля до 850С, в результаті якого має відбутися втрата 20% потужності модуля. Поріг проходження тесту – мінімум 2000 годин (80 діб) нагріву, інтервал, що максимально перевіряється – 3000 годин (4 місяці). Батареї Seraphim Eclipse пройшли тест за максимальним показником.

Для сонячних батарей, що мають знак TÜV SÜD, Seraphim Eclipse можна однозначно стверджувати, що вони прослужать 25 і більше років у реальних польових умовах.

Seraphim Solar - виробник рівня Tier 1 за класифікацією Bloomberg, тобто входить до числа найавторитетніших, перевірених ринком постачальників.

Система управління:
• ISO 9001: система керування якістю
• ISO 14001: стандарт для керування довкіллям
• система OHSAS 18001: міжнародний стандарт професійної діяльності
• система оцінки стану здоров'я та безпеки

Компанія Seraphim Solar займається розробкою, виробництвом сонячних фотоелектричних продуктів. Seraphim Solar здійснює постачання своєї продукції до 30 країн світу. Сонячні панелі Seraphim Solar відносяться до панелей класу А та входять до списку TIER-1, їх використовують для будівництва домашніх та промислових сонячних електростанцій.

Компанія Seraphim Solar Co., Ltd заснована у 2011 році в Китаї. Сьогодні Seraphim займає своє місце серед глобальних гравців сонячної енергетики. Виробник сонячних колекторів Seraphim Solar SYSTEM CO., LTD. спеціалізується виключно на розробці та виробництві сонячних модулів. Глобальна стратегія Seraphim Solar полягає в тому, щоб зберегти лідерство на складному та динамічному ринку сонячної енергетики, а також зробити внесок у зелену планету та гармонійне співіснування всіх живих істот.

У 2018 році компанія першою в Китаї збудувала промислову електростанцію з використанням модулів Eclipse, загальною потужністю 5 МВт. У 2017 році випущено модуль Blade, а також було досягнуто угоди про стратегічне співробітництво з CTC China Photovoltaic Product Test Center, що дозволило отримати лабораторний сертифікат CNAS та акредитацію як «Науково-дослідного центру інженерних технологій провінції Цзянсу»

Сонячні панелі Eclipse Моно – гармонійне поєднання функціональності та краси. Завдяки елегантному чорному дизайну електрогенеруючі пристрої легко вписуються в екстер'єр будинку, роблять покрівлю стильною та одночасно практичною. На основі таких модулів можна будувати побутові, комерційні та промислові сонячні електростанції. Так як вони генерують на 15% більше електрики, ніж стандартні батареї, їх варто використовувати в системах під зелений тариф для скорочення термінів окупності станції.
Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності

Характеристики товара Seraphim Solar Eclipse SRP-320-E01B PERC

Максимальна потужність, Вт 320
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля Grade A
Технологія осередків Eclipse Mono
Напруга при максимальній потужності, 36.4
Струм при максимальній потужності, А 8.80
Напруга холостого ходу, 44.85
Струм короткого замикання, А 9.11
Максимальна напруга системи, 1000 DC
Максимальний струм, A 20
Кількість монтажних отворів, шт 8
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP67
Рамка: матеріал / колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільча коробка IP67 з 3 bypass-діодами
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 18.81
Габаритні розміри, мм 1623 x 1048 x 35
вага, кг 18.5
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умов експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)