Сонячна панель Risen RSM144-7-455M

Сонячна панель Risen RSM144-7-455M

Артикул: 200010
Є в наявності

Ціна: 6 290 грн.Особливості:

• найменший у галузі температурний коефіцієнт – 0,37%;
• торгова марка входить до списку Tier 1 із незалежним сертифікованим сучасним автоматизованим виробництвом;
• висока стійкість до деградації PID;
• найкраще вироблення електроенергії в похмуру погоду під розсіяними сонячними променями;
• 12 років гарантії продукту - один із найкращих у галузі;
• позитивний толеранс потужності;
• подвійна інспекція 100% EL гарантує, що модулі не мають дефектів;
• надійність та якість вища, ніж сертифіковані вимоги
• сертифіковано щоб витримувати складні екологічні умови: антирефлекторне покриття зменшує втрати потужності від бруду та пилу; сильний сольовий туман, стійкість до аміаку та піщаних вітрів; відмінний опір механічному навантаженню – 2400Па та сніговому навантаженню – 5400Па.

Опис

Монокристалічна сонячна панель Risen RSM156-6-455M PERC Half-cell (455 Вт)


Risen Energy RSM144-7-455M - сонячна панель, яка виготовляється відомим китайським брендом Risen Energy. Якість продукту підтверджена численними перевірками з боку найбільших експертних компаній та електротехнічних комісій, таких як TUV SUD, IEC, J-PEC, CQC та інші. Внутрішня лабораторія компанії також здійснює детальне тестування кожної партії фотопанелей, тому покупець може бути впевнений у надійності та якості продукту.

Переваги:

​​• архітектура Half-Cell. Для того, щоб скоротити потенційні втрати потужності фотомодуля під час затінення, панель проектується по Half-Cell топології. Таким чином, кількість селів дублюється за збереження тієї ж площі. Коли тінь потрапляє одну частину фотомодуля, друга продовжує ефективно працювати.
• Один із найнижчих значень теплового коефіцієнта потужності в індустрії – 0.37%. Це означає, що при нагріванні фотомодуля на 1 градус від норми (45°C) він втрачатиме всього 0.37% від номінальної потужності.
• Сертифіковано для витримування важких умов довкілля. Поверхня фотомодуля є антирефлекторною та стійка до забруднення. Панель демонструє стійкість до сольових туманів, аміаку, піскових та пилових бур.
• Позитивний запас потужності становить від +0 до 5 Вт.
• Показник механічного навантаження дорівнює значенню 2400 Па, а снігова - 5400 Па. Тому панель вважається здатною витримувати загальні навантаження різного типу.

Габарити та вага пристрою такі: 2108 на 1048 на 35 мм, а маса – 24.5 кг. Рама панелі виготовлена ​​з анодованого алюмінію, тому вона практично не піддається корозії. Діапазон робочої температури – від -40 до +85.

Основні технічні характеристики такі: показники напруги та сили струму при максимальній потужності дорівнюють значенням 41.4 В і 11 А відповідно. Струм короткого замикання становить 11.6 А, а напруга відкритого контуру - 49.8 В. Максимально допустима системна напруга для фотомодуля - 1500 В.

Номінальна потужність Risen Energy RSM144-7-455Mскладає 455 Вт. В цілому, цей фотомодуль буде ідеальним рішенням як для промислових, так і для домашніх станцій. Такий високий показник потужності дозволяє власнику змонтувати станцію з меншою кількістю панелей. Таким чином, клієнт заощаджує площу станції, якщо є така потреба. Панель можна назвати універсальною, вона однаково ефективно підходить як у комплексі домашньої, так і промислової сонячної електростанції.
Сонячна панель Risen Energy RSM144-7-455M  характеризується чудовою якістю складання, чудовими технічними характеристиками, високою потужністю.

Фірма-виробник даних панелей, компанія Risen Energy з року в рік займає найвищі місця в рейтингу Tier-1. Процес виробництва повністю автоматизований, із застосуванням двоетапної перевірки та відповідності всім європейським сертифікатам якості.

Модельний ряд панелей Risen Energy RSM144-7-455M характеризується високою ефективністю, стійкістю до нагрівання, затінювання, механічних пошкоджень. При виробництві панелей Jager використовуються найсучасніші технології: двостороння пасивація стека (TSSP), селективного випромінювання (SE), низькотемпературного випалу, інжекції носіїв заряду.

Крім того, всі панелі даного модельного ряду формуються з використанням технології Half-Cell. Це дозволяє знизити електричний опір усередині панелі. За рахунок цього, зростає вихідна потужність фотомодуля, знижується робоча температура на 2-3°C і істотно збільшується стійкість до затінення. Велика кількість струмознімних доріжок зменшує опір провідника при проходженні струму, що позитивно впливає на ефективність панелі та її надійність (зменшується ризик виникнення мікротріщин).

ККД панелі становить 20.6%, стійка до PID-деградації (втрата потужності за часом). Додатковий запас потужності (до 5 Вт) дозволяє панелі видавати при сонячній погоді більше електроенергії, ніж її номінальна потужність.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності


Характеристики товара Сонячна панель Risen RSM144-7-455M

Технічні характеристики
Максимальна потужність, Вт440
Тип панеліМонокристал
Клас фотомодуляклас А
Технологія комірок12BB 
Напруга при максимальній потужності,37.34
Струм при максимальній потужності, А11.79
Напруга холостого ходу,44.85
Струм короткого замикання, А12.5
Максимальна напруга системи,1500
Максимальний струм, A 20
Кількість комірок, шт130 [5*13+5*13]
Кількість монтажних отворів, шт8
Допустима похибка потужності, %±5%
Ступінь захистуIP67
Рамка: матеріал / колірАнодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, ммЗагартоване / 3.2
З'єднувачіMC4 - сумісні 
Кабелі підключення TUV, мм 4.0
Робоча температура, °С-40 < t < +85
ККД. не менше, %19.21
Габаритні розміри, мм1894x1096x30
Вага, кг22.5
Параметри виміряні при: 
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)