Гібридний інвертор Axioma Energy ISMPPT BFP 11000

Гібридний інвертор Axioma Energy ISMPPT BFP 11000Гібридний інвертор Axioma Energy ISMPPT BFP 11000


Артикул: 200005
Немає в наявності

Ціна: 67 527,60 грн.


Особливості:

• Світлодіодна панель стану, що настроюється, з підсвічуванням RGB
• Сенсорна кнопка з великим 5-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм
• Вбудований Wi-Fi для мобільного моніторингу (доступно для Android/iOS)
• Підтримує функцію USB On-the-Go
• Події журналу даних , що зберігаються в інверторі
• Зарезервований комунікаційний порт для BMS (RS485, CAN-BUS або RS232)
• Конструкція змінного вентилятора для простоти обслуговування
• Незалежний від акумулятора дизайн
• Настроюваний таймер використання виходу AC/PV та визначення пріоритетів
• Вбудований комплект захисту від пилу
• Вбудований вихід постійного струму для вентилятора постійного струму, світлодіодної лампочки, маршрутизатора тощо.
• Паралельна робота з 6 блоками


Опис

Автономний інвертор Axioma Energy ISMPPT BFP 11000 (11кВт, 2 MPPТ, 48В)

Axioma Energy ISMPPT BFP 11000 – це високопродуктивний автономний інвертор із сонячним зарядним пристроєм 150 A MPPT і світлодіодною панеллю стану з підсвічуванням RGB.

Це багатофункціональний інвертор, оскільки він об'єднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити безперебійне живлення в одному продукті. РК-дисплей пропонує опції, що настроюються користувачем, і легкі для доступу кнопки, такі як струм заряду акумулятора, пріоритет змінного струму або сонячної енергії та прийнятна вхідна напруга на основі різних програм.

Переваги:

​​• Інверторний зарядний пристрій 11 номінальних кВт.
• Пікова потужність 22 кВт.
• Для акумулятора 48 В.
• Вбудований зарядний пристрій 150А.
• Вхідна напруга MPPT: 90 – 500 В постійного струму.
• Максимальна потужність сонячного поля: 11 кВт (5500 Вт x 2)
• РК-екран для перегляду різних параметрів.
• Конфігурація ДБЖ або сонячного режиму.
• Він не вводить надлишки, тому не потрібна сертифікація.
• Підтримує літієві батареї (функція BMS)
• Може працювати без батарей (керування енергією між сонячними панелями та мережею)
• Паралельне підключення до 6 блоків в однофазному або трифазному режимі.
• Вбудований WIFI для моніторингу із ПК.

Характеристики інверторного зарядного пристрою Axioma Energy ISMPPT BFP 11000

- інверторний зарядний пристрій Voltronic Axioma Energy ISMPPT BFP 11000 48 Вможе працювати як з акумуляторами, так і без них: воно має звичайний режим роботи з акумуляторами, але може працювати без них. Устаткування безпосередньо живить навантаження електроенергією від сонячних панелей, при цьому споживання менше, ніж енергія, що виробляється. У цьому режимі можна використовувати лише один блок, якщо ми працюємо з кількома блоками паралельно, потрібне використання акумуляторного банку.
-  інвертор Axioma Energy ISMPPT BFP 11000має два незалежні входи до 500 В та 150 А для підключення до 5500 Вт сонячних панелей у кожному з них. З двома входами максимум у нас є фотоелектричне поле потужністю 11 кВт для живлення споживання та заряджання акумуляторів. Пусковий діапазон був зменшений, і при вхідній напрузі 90 вольт MPPT вже працюватиме для вироблення сонячної енергії.
-  Інвертор  Axioma Energy ISMPPT BFP 11000 48В 11 кВт  має великий сенсорний екран, що дозволяє змінювати та контролювати всю інформацію про систему.
-  Axioma Energy ISMPPT BFP 11000має номінальну потужність до 11 кВт, на сьогоднішній день найпотужніший із сонячних інверторів Voltronic Hybrid. Завдяки потужності навантаження до 22 кВт протягом 5 секунд можна запускати важкі навантаження, такі як двигуни або компресори, з потужністю, що відповідає можливостям обладнання.
- Це обладнання стандартно включає Wi-Fi, щоб мати можливість контролювати і змінювати параметри в режимі реального часу.
-  Інвертор Axioma Energy ISMPPT BFP 11000 сумісний зі свинцевими, гелевими та літієвими батареями 48 В: цей інвертор дозволяє використовувати різні типи батарей, доступних на ринку, наприклад, свинцево-кислотні, гелеві, Agm або літієві сонячні батареї. Включає профіль зарядки та порт BMS як стандарт для підключення до акумуляторів Pylontech або Dyness.
-Цей сонячний інвертор потужністю 11 кВт дозволяє паралельно підключати до 6 блоків однієї моделі для побудови однофазних або трифазних мереж. Завдяки паралельній карті Voltronic ми можемо створювати кілька конфігурацій із цим інвертором і досягати потужності до 48 кВт.

Основна відмінність даного інвертора від старших моделей – високовольтний МРРТ сонячний контролер та реалізація режиму роботи без акумулятора. Сонячне поле фото - модулів підключається до окремого входу інвертора, напруга поля може бути в діапазоні від 120 до 450В, при цьому максимальний струм заряду акумулятора може досягати 150А. І це не найцікавіше у цій моделі. Те, що кардинально відрізняє від інших моделей – це функція роботи без акумулятора, тоді вся сонячна енергія попрямує для живлення споживачів, підключених до виходу інвертора. Сонячна енергія має перевагу перед енергією мережі, і  максимально знижує споживання мережі . Але якщо буде надлишок сонячної енергії, вона не піде в мережу, що знімає необхідність реєстрації такої сонячної станції в Енергомережах.

Синусоїдальна форма напруги високої якості на виході дозволяє підключати будь-яких споживачів без винятку. Купуючи цей інвертор не потрібно побоюватися, що у вас не запрацює такий важливий елемент, як опалювальний котел або циркуляційний насос!

Вбудований контролер заряду сонячних панелей МРРТ  забезпечує можливість підключити до інвертора сонячні панелі, не використовуючи будь-якого додаткового обладнання, що суттєво знижує витрати на побудову системи електроживлення. А діапазон сонячного контролера 120В - 450В дозволяє збільшити ККД системи загалом за рахунок вищої якості перетворення в похмурі дні.

Завдяки високому струму заряду до інвертора можна підключати АКБ з великою ємністю, що, отже, збільшує час резервування. Струм заряду можна легко налаштувати від 10А (якщо ви використовуєте АКБ з малою ємністю) і до 150А. Не кожен пристрій може видати такий струм!

Захист від короткого замикання, перевантаження та перегріву не дозволяє інвертору працювати в неприйнятних для нього умовах, що суттєво збільшує термін його служби.

"Розумний" зарядний пристрій  не перезарядить і не допустить глибокого розряду, що дуже сильно впливає на термін служби АКБ, а можливість вибору типу АКБ змусить ЗУ працювати у сприятливих режимах як для AGM або GEL батарей, так і для АКБ з рідким електролітом. А також даний тип інвертора чудово працює з li-ion та LiFePO4 батареями та має підтримку протоколу BMS.

Погодинні режими роботи . Інвертор Axioma Energy ISMPPT BFP 11000 можна запрограмувати на використання різних пріоритетних джерел енергії залежно від часу. Наприклад, пріоритет на сонці і акумулятор встановити в денний час, а пріоритет на мережу в нічний. Таким чином, максимально знизити споживання з мережі. А в нічний час перевести будинок на роботу за зниженим нічним тарифом, не розряджаючи акумулятори.

Статистика сонячної генерації.  Дана серія MAX II 11K вже має на борту модуль статистики генерації, через дисплей або програмне забезпечення Ви можете переглянути вироблення сонячної станції за день, рік, всього за період експлуатації.

Робота без акумулятора  в мережевому режимі дозволяє заощаджувати на початковому етапі будівництва системи. Для першого пуску в режимі компенсації споживання достатньо сонячних панелей та інвертора Axioma Energy ISMPPT BFP 11000 цього вистачить щоб повною мірою користуватися енергією сонця в денний час.

Примітка.
Як правильно підібрати ємність батареї системи, визначається відповідно до конкретних вимог щодо використання сценаріїв навантаження та застосування, інакше це легко призведе до недостатньої ємності батареї або надмірної втрати енергії.
Щоб отримати додаткові відомості, див. посібник з посібника користувача або зверніться до служби підтримки клієнтів онлайн.

Заводська гарантія складає 12 місяців. 

Характеристики товара Гібридний інвертор Axioma Energy ISMPPT BFP 11000

Технічні характеристики:
МодельISMPPT BFP 11000
НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ11000 ВА / 11000 Вт
Паралельна можливістьТак, 6 одиниць
ВХІД
Напруга230 В змінного струму
Вибір діапазону напруги170-280 В змінного струму (для персональних комп'ютерів)
90-280 В змінного струму (для побутової техніки)
ВИХІД
Регулювання напруги змінного струму (режим батареї)230 В змінного струму ±5%
Стрибкова потужність22000 ВА
Ефективність (пік)0.93
Час передачі15 мс (для персональних комп'ютерів); 20 мс (для побутової техніки)
Форма хвиліЧиста синусоїда
Споживання електроенергії без навантаження< 70 Вт
Напруга постійного струму12 В постійного струму ±5%, 100 Вт
АКУМУЛЯТОР 
Напруга батареї48 У постійного струму
Плаваюча напруга заряду54 У постійного струму 
Захист від перезаряду63 У постійного струму
СОНЯЧНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ
Тип сонячного зарядного пристроюMPPT
Максимальна потужність фотоелектричної матриці11000 Вт (5500 Вт x 2)
Діапазон MPP під час робочої напруги90~450 В постійного струму
Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної матриці500 В постійного струму
Максимальний струм сонячного заряду150А
Максимальний змінний струм заряду 100A150А
Максимальний струм заряду150А
Інтерфейс зв'язкуUSB / RS232 / RS485 / Wi-Fi / сухий контакт
ВологістьВідносна вологість від 5% до 95% (без конденсації)
Робоча температуравід -10°C до 50°C
Температура зберіганнявід -15°C до 60°C
Відповідність Безпека: CEТак
Розміри, Д х Ш х В (мм)158,4 мм x 503,6 мм x 530,8 мм
Вага нетто (кг)20