NetPRO Proton 5000

NetPRO Proton 5000NetPRO Proton 5000Артикул: 105425
Немає в наявності

Ціна: 31 006 грн.


Особливості:

• Висока якість вихідної напруги у формі чистої синусоїди
• Широкий діапазон вхідної напруги сонячного контролера заряду
• Вбудований контролер заряду сонячних панелей, що працює за технологією
МРРТ
• Пріоритет використання сонячної енергії перед мережею
• Можливість роботи без акумулятора для компенсації власного споживання
• Можливість вибору діапазону вхідної напруги
• Гнучка настройка струму заряду АКБ від 2 до 80А
• Вибір пріоритетного джерела живлення навантаження
• Вибір пріоритетного ЗП
• Можливість одночасної роботи мережевого та сонячного ЗУ
• Автоматичне увімкнення після відновлення параметрів мережі
• Перевантажувальна здатність 200%
• Захист від КЗ, перевантаження та перегріву
• 3-ступінчастий алгоритм заряду АКБ
• Вибір типу АКБ
• Захист від глибокого розряду та перезарядження АКБ

Опис

Гібридний сонячний інвертор NetPRO Proton 5000 (5000Вт 48В)

Нова модель гібридного інвертора NetPRO Proton 5000 продовжує серію інверторів Axpert VM з підмішуванням енергії сонця в режимі реального часу для резервних і автономних сонячних станцій.

Основна відмінність даного інвертора від старших моделей – високовольтний МРРТ сонячний контролер та реалізація режиму роботи без акумулятора. Сонячне поле фото-модулів підключається до окремого входу інвертора, напруга поля може бути в діапазоні від 120 до 450В, при цьому максимальний струм заряду акумулятора може досягати 80А. І це не найцікавіше у цій моделі.
Те, що кардинально відрізняє від інших моделей – це функція роботи без акумулятора, тоді вся сонячна енергія попрямує для живлення споживачів, підключених до виходу інвертора. Сонячна енергія має перевагу перед енергією мережі та максимально знижує споживання з мережі. Але якщо буде надлишок сонячної енергії, вона не піде в мережу, що знімає необхідність реєстрації такої сонячної станції в Енергомережах.

Синусоїдальна форма напруги високої якості на виході дозволяє підключати будь-яких споживачів без винятку. Купуючи цей інвертор не потрібно побоюватися, що у вас не запрацює такий важливий елемент, як опалювальний котел або циркуляційний насос!

Вбудований контролер заряду сонячних панелей МРРТ забезпечує можливість підключити до інвертора сонячні панелі не використовуючи будь-якого додаткового обладнання, що суттєво знижує витрати на побудову системи електроживлення. А діапазон сонячного контролера 120В - 450В дозволяє збільшити ККД системи загалом за рахунок вищої якості перетворення в похмурі дні.

Завдяки високому струму заряду, до інвертора можна підключати АКБ з великою ємністю, що збільшує час резервування. Струм заряду можна легко налаштувати від 10А (якщо ви використовуєте АКБ з малою ємністю) і до 80А. Не кожен пристрій може видати такий струм!

Захист від КЗ, перевантаження та перегріву не дозволяє інвертору працювати у неприйнятних для нього умовах, що суттєво збільшує термін його служби.

"Розумне" ЗУ не перезарядить і не допустить глибокого розряду, що дуже впливає на термін служби АКБ, а можливість вибору типу АКБ змусить ЗУ працювати в сприятливих режимах як для AGM або GEL батарей, так і для АКБ з рідким електролітом.

ЕКО-режим забезпечує мінімальне споживання струму на холостому ходу шляхом відключення живлення навантаження, коли споживачі відключені або споживають потужність нижче 5 Вт. Таким чином споживання на холостому ходу складає всього 15Вт у режимі ЕКЗ проти 50Вт у звичайному режимі, що нижче більш ніж у 3 рази!

Переваги:


• Гнучкі налаштування багатьох параметрів - таймер зарядного, пріоритет зарядного, пріоритети джерел енергії, крок налаштування струму 2 А (2...80А).
• Інвертори NetPRO Proton підтримують функцію USB On-the-Go – прямого обміну даними без використання комп'ютера, що спрощує завантаження/завантаження даних.
• Вбудований Bluetooth, який працює з ОС Android. Інвертори NetPRO Proton мають інтегрований інтерфейс Bluetooth для забезпечення моніторингу систем через мобільні пристрої з ОС Android.
• Підтримка заряду АКБ, що вирівнює, що продовжує термін їх служби. Зарядний пристрій інвертора має режим підтримки заряду АКБ, що вирівнює, що запобігає сульфатації пластин і продовжує термін служби АКБ.
• Незалежність від АКБ. Інвертор здатний живити навантаження від сонячної електростанції або зовнішньої мережі незалежно від того чи підключена акумуляторна батарея.
• Резервні комунікаційні порти (RS-485, CAN-BUS та RS-232) для підключення BMS. Інвертори мають додаткові порти для підключення системи керування акумулятором (BMS). За більш детальною інформацією звертайтесь безпосередньо до продавця.
• Знімна панель керування. Панель керування з РК-дисплеєм знімається. Користувач може перенести та встановити її у зручне місце та керувати інвертором на відстані до 20м.
• Пускова потужність дворазова.

Має вбудований контролер заряду акумуляторів від сонячних панелей та зарядний пристрій АКБ від мережі. Збільшена вхідна напруга робить роботу MPPT контролера максимально ефективною, завдяки чому вироблення енергії відбувається як у ранковий, так і у вечірній час у будь-яку погоду.

Ідеально підходить для домашніх сонячних електростанцій та систем безперебійного живлення на підприємствах.

Характеристики товара NetPRO Proton 5000

Модель NetPRO Proton 5000
номінальна потужність 5000ВА/5000Вт
Вхід сонячного контролера PV
Максимальна напруга PV 500V
Робочий діапазон PV у режимі MPPT 120-450В
Кількість контролерів MPPT1
Максимальна потужність фото модулів 4000Вт
Максимальний струм контролера з боку акумулятора 80А
Параметри мережі
Вхідна напруга мережі 90-280В або 170-280В
Частота мережі 50Гц або 60Гц
Максимальний струм транзиту мережі 40А
Власне споживання 38Вт
Параметри виходу в режимі роботи від мережі
Напруга виходуповторює вхідний
Частота виходуповторює вхідний
Форма синусоїдиповторює вхідний
Максимальна тривала потужність транзиту 5000Вт
Параметри виходу в режимі інвертора
Напруга виходу 220/230/240В
Частота виходу автовизначення згідно з вхідною
Форма синусоїди Чиста синусоїда
Максимальна потужність інвертора, соsF=1 5000Вт
Акумулятор
Напруга акумулятора 48В
Максимальний струм заряджає від мережі 60А
Максимальний сумарний струм заряду 80А
Струм холостого ходу від акумулятора при відключеному сонячному полі 1,4А
Моніторинг та управління, особливості
RS232 є
USB ні
Bluetooth через програму WatchPower для Android є
Контакт керування генератором є
LCD дисплей є
Кнопки керування та програмування є
Роз'єм для встановлення плати погодження ні
Знімний дисплей так
Тип перетворення високочастотний
Температура експлуатації 0-50С
Вологість експлуатації 0-90% (без конденсату)
Габарити 115*300*400мм
Вага 10кг