Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi

Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi

Артикул: 105408
Є в наявності

Ціна: 84 700 грн.Особливості:

• Два MPPT контролери сумарною потужністю 10400Вт
• Дружній інтерфейс
• РК-сенсорний екран та кнопки, просте управління
• Сумісний з літій-іонним акумулятором та свинцево-кислотним акумулятором
• Підтримується моніторинг веб-браузера та мобільних програм
• Ступінь захисту IP65, адаптується до використання всередині та зовні приміщень
• Автоматичне перемикання з режиму мережі в автономний протягом 5 мсек.
• Функція нульового експорту, швидка реакція протягом 200 мс у режимі нульового експорту
• Максимум 16 пристроїв можуть бути підключені паралельно для збільшення потужності системи
• Модернізація існуючої сонячної системи до системи зберігання енергії
• Співвідношення постійного та змінного струму до 1,3 повністю підходить для двосторонніх модульних фотоелектричних модулів.
• Двостороння компенсація споживання
• Власне споживання з мережі 20Вт
• Робота в "Зеленому Тарифі" так і всередині мережі
• Вихід керування генератором
• Багатофункціональний програмований силовий порт
• Підтримка Смарт-навантаження
• Обмеження потужності паливної електростанції
• Паралельне включення 3 інверторів
• Трифазне включення 3 інверторів
• Трансформатор струму для обмеження генерації у мережу в комплекті постачання
• WiFi моніторинг у комплекті постачання
• Сенсорний РК-дисплей
• Робота з літієвими акумуляторами за CAN, RS485 протоколом та на ручних налаштуваннях, а також підтримка свинцево-кислотних акумуляторів
• Робота без акумулятора як мережевого інвертора
• Встановлення добових режимів роботи

Опис

Гібридний інвертор Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi (8 кВт, 1 фаза, 2 MPPT)

Гібридний мережевий інвертор 8кВт резервної потужності, з гнучким функціоналом з усіх доступних в Україні інверторів. На цьому інверторі можна втілити найсміливіші ідеї щодо будівництва автономної та незалежної від держави електроживильної системи. Гнучка багатофункціональна система перетворення сонячної енергії, акумулювання, об'єднання різноманітних джерел енергії. Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi вміє об'єднувати енергію міської мережі, сонця, акумулятора та четвертого джерела, яке Ви самі собі можете вибрати. Родзинка Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi у його додатковому програмованому каналі, який може бути входом чи виходом.

Робота із зовнішньою мережею.

Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi - це мережевий гібрид, частина його працює як мережевий інвертор, основне завдання якого сонячну енергію перетворювати на змінний струм 220В 50Гц. Потужність інвертора генерації в мережу 8000Вт. Інвертор може працювати в системі "Зелений Тариф" або для компенсації споживання будинку. Наприклад, у Вас оформлений ЗТ, тоді інвертор всю доступну від сонця енергію направлятиме на потреби будинку, зарядку акумулятора, а надлишки відправляти в зовнішню мережу. Якщо у Вас немає можливості або бажання оформляти ЗТ, то активувавши заборону продажу надлишків, інвертор Deye генеруватиме рівно стільки сонячної енергії, скільки потрібно для потреб споживачів. Як після інвертора, так і до інвертора в зоні дії трансформатора струму, який поставляється в комплекті з інвертором і вимірює перетікання в зовнішню мережу.
Deye має три основні варіанти генерації сонячної енергії та можливість обмеження обсягу генерації, а також вибір пріоритету використання сонячної генерації.

Робота з акумулятором.

Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi дозволяє підключати до себе акумулятори як свинцево-кислотні, так і літієві. Напруга акумулятора повинна бути в діапазоні 40-60В. Акумулятор може мати порт синхронізації CAN або RS485, тоді інвертор впізнає акумулятор і отримуватиме дані про ємність, залишок заряду, необхідний струм зарядки, температуру. Якщо акумулятор не підтримує функцію синхронізації з інвертором, Ви можете вручну встановити всі параметри. Параметри задаються як у вимірювальних величинах, так і відсотковому відношенні. Є можливість вказати струм розряду, обмеження експлуатаційних параметрів акумулятора, вибрати джерела заряду, кожному джерелу вибрати свій індивідуальний режим, дати сигнал зовнішні пристрої, встановити добові режими зарядки.

Робота з додаткового силового порту.

Гібрид Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi має відмінну особливість від аналогічних інверторів, у ньому вбудований додатковий силовий порт. Чому порт? Справа в тому, що виробником закладена функціональність даного порту, він може бути як входом так і виходом. І має три варіанти використання:

Генератор - в такому режимі, до порту підключається генератор, він може керуватися інвертором, запускатися коли це потрібно інвертору в автоматичному режимі, для цього потрібно мати генератор з автоматикою, а інвертор видає сигнал на дозвіл роботи генератора. У налаштуваннях інвертора Ви можете встановити потужність генератора, яку можна брати з нього, а також максимальний час роботи генератора, час відпочинку генератора. І окремо для цього входу вказати струми заряджання акумулятора.
Смарт-навантаження - в даному режимі вхід стане виходом, і за наявності надлишкової енергії, що не використовується, інвертор буде відправляти потужність в навантаження. Навантаженням може бути наприклад бойлер. А в налаштуваннях Ви можете вказати діапазон розряджання акумулятора для цього режиму скидання надлишків енергії.
Мікро-інвертор – не вистачає основного сонячного поля? Підключіть на цей вхід ще поле, хоч на мережному інверторі, хоч на мікроінверторах.
Робота із сонячними панелями.

Даний інвертор має можливість підключення двох сонячних полів зі струмом до 11А. Діапазон роботи контролера MPPT становить 125-425В, стартує інвертор на 150В, а верхня межа напруги поля 500В. В ідеальному для інвертора випадку сонячні панелі варто підбирати з розрахунку номінальної напруги МРРТ 370В. Паспортно зазначена максимальна потужність сумарно 6500Вт, але за електричними параметрами МРРТ може бути й більшою, на сучасних панелях до 3500Вт на один МРРТ.

Сервісні функції, виконання та інші моменти.

Інвертор має РКІ дисплей із сенсорним керуванням, через дисплей проводяться всі налаштування, керування, встановлення конфігурації. Також у комплекті поставки WiFi модуль для підключення до хмарного сервісу моніторингу на базі SOLARMAN. Моніторинг дозволяє стежити за роботою системи, переглядати графіки за весь час експлуатації та практично за всіма електричними параметрами інвертора. Також статистика генерації, виробленої сонцем, відданої споживачеві та в мережу доступна на базовому РК-дисплеї.
Фізично установка інвертора доступна на вулиці, оскільки ступінь захисту IP65 інвертора. Охолодження інвертора примусове, трьома кулерами з електронним керуванням оборотів.

Стандартна заводська гарантія інвертора Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi складає 60 місяців. Покривається виробником через авторизованих представників території України.

Характеристики товара Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi

Модель Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi
Резервний, автономний режим
Потужність, Вт8000
Максимальна потужність, Вт8800
Пікова потужність трохи більше 10с, Вт16000
Вихідний струм, А 20-Aug
Максимальний вихідний струм, А35
Максимальний струм транзиту, А40
Вихідна частота, Гц 50/60Гц (програмний вибір)
Тип мережі 1ф (L/N/PE)
Коефіцієнт гармонік, %
Сонячний контролер
Максимальна потужність сонячного поля, Вт 10400
Діапазон напруги, 100-500
Номінальна напруга МРРТ,370
Робочий діапазон МРРТ, 125-425
Старт МРРТ, В150
Струм МРРТ, А 22+22
Кількість трекерів МРРТ, шт2
Кількість входів PV, шт 2+2
Вхід акумулятора
Тип батареї AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion
Діапазон напруги, 40-60
Максимальний струм зарядки, А190
Максимальний струм розрядки, А190
Стадії зарядки 3 стадії + вирівнювання
Зовнішній датчик температури є
Підтримка BMS є CAN або RS485
Ефективність
Максимальний ККД, % 97,6
ККД з євро класифікації, % 97,0
ККД МРРТ, %99.9
Фізичні параметри
Температура експлуатації, С -25...60
Ступінь захисту від навколишнього середовища IP65
Охолодження примусове
Рівень шуму, dB <30
Габаритний розмір, мм 680х420х233
вага, кг32