SolarEdge D2 27.6 із блоком безпеки

SolarEdge D2 27.6 із блоком безпеки

Артикул: 105342
Є в наявності

Ціна: 110 080 грн.Особливості:

• Висока ефективність (98%)
• Швидке та легке введення в експлуатацію з вашого смартфону за допомогою програми SolarEdge SetApp
• Функція контролю Smart Energy Management
• Додатковий вбудований запобіжний пристрій струму - усуває необхідність зовнішнього розмикача постійного струму (лише SE25K і SE27.6K)
• Додатковий захист від перевантажень постійним струмом та запобіжники постійного струму (лише SE25K та SE27.6K)
• Компактний, легкий у своєму класі та простий у встановленні.
• Вбудований моніторинг на рівні модуля
• Підключення до Інтернету через Ethernet або бездротове з'єднання
• IP65 - зовнішня та внутрішня установка
• Інвертор з фіксованою напругою для довших масивів модулів
• Дуже зручна робота з блоками оптимізаторів
• Високий рівень надійності та ефективності, що відповідає всім міжнародним стандартам
• Компактний з маленькою вагою, дуже простий у встановленні
• Вмонтований спеціальний модуль моніторингу, який дозволяє стежити за системою, а також за працездатністю окремих панелей.
• З'єднання з Інтернетом завдяки широкосмуговому або бездротовому доступу
• Клас захисту IP65

Для підключення фотомодулів до цих інверторів обов'язковим є наявність оптимізатора.

Опис

Мережевий інвертор SolarEdge D2 SE27.6K із блоком безпеки SE (27 кВт, 3 фази)

Версія D2 - в базовій комплектації запобіжний вимикач постійного струму, захист від перенапруги постійного струму (тип II) та запобіжники постійного струму (+/-)

Мережеві інвертори SolarEdge SE27.6K ізраїльської компанії SolarEdge призначені для фотоелектричних систем мережевого типу. Складається з трифазного перетворювача струму, блоку управління, систем захисту та контролю вхідної/вихідної напруги. Максимальна вхідна потужність пристрою – 37,25 кВт, вихідна – 27,6 кВт. Особливістю даного сонячного інвертора є те, що він працює тільки зі спеціальними оптимізаторами потужності. Їх встановлюють на один або два фотомодулі, щоб стабілізувати напругу на певному рівні, а також відстежити роботу кожної сонячної панелі та передати дані на сервер.

Ще однією перевагою є гарантоване автоматичне відключення постійного струму для установників, обслуговуючого персоналу та пожежників за допомогою унікального механізму safe dc.

З інверторами SolarEdge на один або два модулі встановлюється оптимізатор, який відстежує точку максимальної потужності а інвертор займається тільки перетворенням постійного струму в змінний.

Інвертор SolarEdge поєднує у собі складну технологію цифрового управління з архітектурою перетворення потужності, ефективно для досягнення чудового збирання сонячної енергії та найкращу у своєму класі надійність.
Технологія фіксованої напруги забезпечує сонячний інвертор завжди працює в оптимальній вхідній напрузі, незалежно від кількості модулів у стрінгу або умов навколишнього середовища.

Запатентований приймач даних моніторингу був інтегрований у перетворювач та агрегує дані про продуктивність потужності оптимізатора кожного модуля PV. Ці дані можуть бути передані до мережі та отримані через SolarEdge Monitoring Portal для аналізу продуктивності, виявлення несправностей та діагностики систем PV.

Переваги інвертора з оптимізаторами

Підвищена продуктивність. Максимальний ККД – 98.3% (за євростандартом – 98%).
Гнучкість. Наявність оптимізаторів дозволяє підключати до однієї гілки сонячні панелі різних номіналів.
Легкість та компактність і, як наслідок, спрощений монтаж.
Комунікативність. Вбудована система моніторингу. Можливість отримувати інформацію про роботу системи дистанційно як реального часу.
Надійність. Високий ступінь захисту – IP65. Вологостійкий герметичний корпус з покриттям для пилу.

Інноваційна система SolarEdge ефективно вирішує проблему падіння продуктивності всієї електростанції внаслідок часткового або тимчасового затінення. Підтримувати зв'язок із пристроєм можна через Ethernet, RS485, опціонально GSM, Wi-Fi, ZigBee. Мережевий сонячний інвертор можна встановлювати у приміщенні та на вулиці.
Він здатний нормально функціонувати за температури -25...+60 градусів.
З технологією від Solar Edge слабші модулі не впливають на модулі з кращою продуктивністю. Таким чином, Solar Edge мінімізує ваші втрати енергії через невідповідність між різними модулями – забезпечуючи максимальну генерацію електроенергії від кожного з них.

Переваги інвертора SolarEdge

Основною перевагою систем з інверторами SolarEdge є більша продуктивність системи і, відповідно, більша прибутковість. Оскільки кожна окрема панель працює незалежно від інших часткові затінення не призведуть до втрати продуктивності всього стрінга. Також це означає, що зараз не обов'язково всі панелі розташовувати в єдиній площині, з інверторами SolarEdge сонячні батареї можна розташовувати в різних площинах і орієнтаціях, що дозволяє встановити більше панелей на кожному даху.

На відміну від сонячних електростанцій із звичайними мережевими інверторами, тут існує можливість застосувати різні типи сонячних батарей в одній системі. Враховуючи наявність можливості онлайн моніторингу кожної окремої панелі, це може бути корисним для проведення вимірювань продуктивності того чи іншого виробника сонячних батарей. Також це рішення допомагає, коли електростанція будується у кілька черг і на момент реалізації другої чи третьої черги вже відсутні панелі, які використовувалися на початку. Також однією з переваг є можливість економії на кабелях завдяки більшій кількості панелей у ланцюжку. Особливо актуальним це при будівництві комерційних сонячних електростанцій.

У традиційній технології, якщо однієї з панелей не вистачатиме сонця, то вихідна потужність стане менше по всій галузі фотомодулів. Той самий ефект ви побачите якщо панелі будуть забруднені. А також у традиційних технологіях суттєво обмежено можливість моніторингу, немає можливості збирати інформацію про проблеми в окремих панелях. У традиційних системах обмежена можливість використання всієї площі покрівлі. Максимальна гарантія таких інверторів – 5 років.

У сонячних електростанціях з мережевими інверторами SolarEdge оптимізатори дають можливість не лише покращити генерацію всієї системи, але й стежити за продуктивністю кожної панелі у реальному часі. Є низка причин, які у звичайних мережевих системах давали б немаленькі втрати:

1. Виробничі недоліки та нерівномірне «старіння» сонячних батарей.

Діапазон потужності фотоелектричних модулів від заводу-виробника може суттєво відрізнятись. Достатньо ±3% допустимого відхилення для втрат енергії на рівні ~2%. Продуктивність модуля може погіршитися до 20% протягом 20 років, проте «старіння» кожного окремого модуля відбувається по-різному, що викликає невідповідності, які з часом неухильно збільшуються.

2. Забруднення, затінення та листя

Забруднення пилом, пташиним послідом або снігом призводить до різного рівня енергонерації модулів і масивів. Крім того, протягом періоду роботи системи поруч можуть з'явитися нові об'єкти (як дерево, побудована конструкція тощо), які призведуть до нерівномірного затінення.

Отже резюмуючи, технологія SolarEdge має низку переваг:

На 25% більше продуктивності в порівнянні з традиційними технологіями
Вихідна потужність зменшується тільки у затемненій частині системи, а не у всій гілці
Незалежна робота фотомодулів на максимумі у поточному часі
Налагоджено систему моніторингу кожної панелі окремо, що одразу дає можливість зрозуміти, чи є необхідність чистити ту чи іншу панель від снігу чи бруду.

Solar Edge – ізраїльський виробник інверторів із використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фото-модулів. Завдання SolarEdge – стати провідним постачальником інверторів у всіх сегментах ринку сонячних електростанцій та розширити доступність чистих, відновлюваних джерел сонячної енергії.

Стандартна гарантія на інвертори – 12 років, гарантія на оптимізатори – 25 років.

Характеристики товара SolarEdge D2 27.6 із блоком безпеки

Тип інвертора Мережевий
Власне споживання 4 В
Клас потужності мережного інвертора, Вт 25000-29900
Кількість MPPT трекерів1
Кількість фаз у мережі3
Макс. вхідна потужність DC від СБ, Вт37250
Діапазон напруги DC від СБ, 750 – 900
Діапазон роботи МРРТ / Оптимальна напруга 750 – 900
Макс. Струм від СБ на кожен вхід, А40
Кількість входів на MPPT трекер3
Макс. вихідна потужність AC, Вт27600
Макс. вихідний струм, А40
Номінальна напруга мережі, 3/N/PE; 220/380 3/N/PE; 230 / 400
Максимальна ефективність, %98.3
Ефективність MPPT, %99.9
Ступінь захисту IP65
Робоча температура, °C -20...+60
Розміри (д/ш/в), мм 315/260/540
вага, кг45
Напруга виходу220/230/240В
Частота виходу автовизначення згідно з вхідною
Форма синусоїди Чиста синусоїда
Максимальна потужність інвертора, соsF=1 3000Вт
Акумулятор
Напруга аккумулятора 48В
Максимальний струм заряджає від мережі 60А
Максимальний сумарний струм заряду 60А
Струм холостого ходу за відсутності навантаження та роботи від аккумулятора 1,00А
Моніторинг та управління, особливості
RS232 є
USB є
Контакт керування генератором є
LCD дисплей є
Кнопки управління та програмування є
Роз'єм для встановлення плати є
Тип перетворення високочастотний
Фізичні параметри
Габарит 120*295*468мм
вага 11,0 кг
Температура експлуатації 0-50С
Вологість експлуатації 0-90% (без конденсату)
Гарантія 12 міс базово (12-60 міс опціонально)