Solax X30-T

Solax X30-T

Артикул: 104995
Є в наявності

Ціна: 132 460 грн.Особливості:

• 2 МРР-трекери з діапазоном вхідної напруги 480-850 В.
• Може контролювати скидання електроенергії у зовнішню мережу.
• Повний комплект захисту (роз'єднувач DC, пристрої від перенапруги, струмів витоку, замикання на землю).
• Висока ефективність. Ефективність MPPT до 99.9%, максимальна ефективність до 98.2%
• Легка установка. Система “Plug and play” для легкої установки. Вбудований терморегульований вентилятор "OptiCool".
• Високий клас захисту. Клас захисту IP65 для внутрішньої та зовнішньої установки
• Моніторинг. Вбудований WiFi та можливість підключення до Інтернету через кабель. Безкоштовна система моніторингу
• Гарантія. Стандартна гарантія від офіційного представника 5 років. Можливість додаткової гарантії до 15 років. Наявність підмінного фонду.

Опис

Мережевий інвертор SolaX Power X30-T (30 кВт, 3 фази, 2 MPPТ)

Безтрансформаторний трифазний мережевий інвертор SolaX Power номінальною вихідною потужністю 30 кВт (максимальна – 38!) призначений для промислових сонячних електростанцій та великих домашніх установок під «зелений» тариф. Є перетворювачем постійного струму на змінний, контролює роботу всієї фотоелектричної системи. Розрахований на підключення сонячних панелей загальною потужністю до 36 кіловат.

Мережевий трифазний інвертор SolaX Power X30-T – неперевершений у своєму сегменті за співвідношенням ціна-якість! Варто звернути увагу на надійність та ефективність комплектуючих від найпрестижніших світових виробників. Цей інвертор швидко окупається та надійний у роботі. Ми рекомендуємо її як для приватних домогосподарств, так і для комерційних електростанцій. Оснащений МРРТ контролерами широкого діапазону, що підвищує ефективність інвертора до 98,2% від усієї виробленої енергії. Це найвищий показник максимальної ефективності на сьогоднішній день.

Інвертори SolaX Power X30-T серії Х3 від SolaX Power мають клас захисту IP65 і можуть встановлюватися зовні приміщення. Комплектуються вбудованим DC роз'єднувачем, терморегульованим вентилятором OptiCool, WiFi модулем для контролю, тестування та моніторингу сонячної електростанції.

Окремо варто звернути увагу на систему віддаленого моніторингу інвертора. Це потужна система збору та обробки даних, що дозволяє аналізувати роботу сонячної системи, зберігати логи роботи, будувати графіки різних параметрів та діагностувати систему.

Через порт бездротового зв'язку WiFi інвертор SolaX Power X30-T надає в мережу дані на централізований сервер. Користувачеві достатньо зайти на сайт моніторингу через браузер на комп'ютері або пропозицію на мобільному телефоні для отримання доступу до всієї інформації про його сонячну електростанцію.

(Рис 3) - так виглядає портал моніторингу поточної генерації та статистики за попередній час
(Рис 4) - На цій сторінці можна вибрати електричні параметри і постояти графіки.
(Рис 5) - ... та поточні параметри системи в режимі реального часу.

Отримати доступ для реєстрації Ви можете, перейшовши за цим посиланням http://www.solax-portal.com/

В Україні часто виникає проблема роботи інверторів у мережах з нестабільною напругою та значним перекосом фаз. Ми провели дослідження для перевірки поведінки інвертора у разі значного перекосу фаз.

Як бачите -(Рис 6), інвертор SolaX Power X30-T продовжує працювати при напрузі 180, 210, 278В на фазах, це говорить про високу стабільність інвертора і що це найкраще рішення для встановлення у вітчизняних електромережах.

SolaX Power вийшов на ринок України в 2017 році, і вже встиг завоювати частину ринку, утвердитися на позиції виробника рішень, що стрімко розвивається, для сонячної енергетики. Компанія Solax Power вже багато років працює на ринку Європи і постійно розвиває свій модельний ряд є лідером у впровадженні інноваційних технологій, які базуються на дослідженні та постійному розвитку технологій перетворення сонячної енергії. SolaX пишається своїм зв'язком з Університетом Чжецзян, який займає 3 місце серед найкращих університетів Китаю, його лабораторії є розробниками національного надбання – кремнієвого матеріалу.

SolaX PowerSolaX Power прагне до створення досконалої технології перетворення, підписавши контракт із понад 80 професорами та головними інженерами світового класу. Збільшили виробничу площу підприємства, що становить 240,000 м². Інвестували понад 20,000,000 доларів у професійне обладнання, включаючи SMT машину, автоматичну виробничу лінію та лабораторію для проведення тесту TUV.

З найвищим рівнем інновацій та інвестицій SolaX Power розробляє, тестує та виробляє продукцію за найвищими світовими стандартами якості. Продукти SolaX Power мають міжнародні сертифікати для сонячних панелей: TUV, CE, SAA, UL, MCS, ROHS та інверторів: VDE, SAA, EN50438, G83, G59, C10/11.

Як бренд, відповідальний за «забезпечення зеленого майбутнього» для Вас та Вашої родини, SolaX Power побудував першокласне обладнання та цехи, на виробництві працює команда лідерів у сфері дослідження та розвитку. SolaX зобов'язується забезпечувати покупців найсучаснішою, надійною, безпечною та розумною за ціною PV-продукцією та системою рішення збору та зберігання сонячної енергії. Всі інвертори SolaX Power проектує для задоволення світових стандартів, що постійно збільшуються.

Увага!!! Важливо! У інвертора SolaX гарантія починається з моменту реєстрації на сайті виробника.

Реєстрація має пройти пізніше 2 місяців із моменту інсталяції.

Форма для реєстрації доступна за посиланням - https://www.solaxpower.com/en/warranty-registration/

Характеристики товара Solax X30-T

Модель інвертора SolaX X30-T
Вхід по постійному струму
Макс. потужність DC 36000 Вт
Максимальна напруга DC 1000 В
Діапазон MPPT 480 - 850 В
Максимальний струм трекера 34 / 34 А
Номінальна напруга MPPT 620 В
Старт МППТ 300 В
Кількість контролерів MPPT2
Кількість стрингів на окремому МРРТ 4+4
Вихід по змінному струму
максимальна потужність 30000 Вт
Максимальний струм 48 А
Робоча напруга мережі 380/400 В
Діапазон лінійної напруги 160 - 280 В
Діапазон частоти мережі 44 – 55 Гц
коефіцієнт потужності більше 0,9
Гармонійна складова менше 2%
Максимальна ефективність 98.20%
Ефективність перетворення за європейською класифікацією 97.60%
MPPT ефективність 99.90%
Ступінь захистуIP65
Діапазон робочих температур -25....+60 oС
Вологість повітря 0...95 % без конденсату
Висота над рівнем моря не більше 2000 м
Охолодження природне
Нічне споживання менше 7 Вт
Рівень шуму менше 50 дБ
Тип перетворювача безтрансформаторний
LCD дисплеймонохромний графічний дисплей
Зовнішнє підключення RS232, RS485, WiFi
Встановлені захисту інвертора
Захист по змінному струму категорії III
Захист по постійному струму категорії II
Габарити 660 х 610 х 260 мм
Вага 60 кг