Huawei Sun 2000-42KTL

Huawei Sun 2000-42KTL

Артикул: 104625
Є в наявності

Ціна: 179 450 грн.Особливості:

• Номінальна потужність – 42 кВт
• Підтримує Power Line Communacation (PLC).
• Чотири незалежні трекери відстеження точки максимальної потужності забезпечують гнучкість системи - можливість ділити панелі на різні масиви, встановлювати групи панелей з різною орієнтацією і т.д.
• Ідеальне рішення для будівництва PV-станції із високою ефективністю продуктивності.
• Зниження на 30 % втрат потужності у мережах змінного струму за рахунок підвищеної вихідної напруги до 480 В.
• Скорочення до 20% капітальних витрат на будівництво кабельних мереж через відсутність N-провідника.
• Передача даних за стандартом RS-485 та USB для надійного встановлення зв'язку та керування даними.
• Технологія природного охолодження, яка не потребує додаткового використання зовнішніх вентиляторів.
• Інтелектуальне рішення: зниження часу на усунення несправностей шляхом інтелектуального моніторингу та виявлення несправностей за ланцюжками (стрингами), на 80% скорочує час діагностики несправностей та не допускає виникнення простоїв у роботі.
• Висока ефективність: енергоефективність найбільшого рівня категорії A+/A+ за результатами тестування лабораторії Photon.
• Безпека: попередження аварійних ситуацій за допомогою вбудованих пристроїв: захисту від перенапруги зі сторон AC та DC класу II, струмовий захист - без запобіжників, контроль струмового витоку.
• Висока ефективність роботи контролера МРРТ за рахунок широкого діапазону робочої напруги – від 580 до 850 В, що дозволяє приєднувати велику кількість ланцюжків сонячних модулів.
• Легкість збирання.
• Надійність та довговічність експлуатації обладнання.

Опис

Мережевий сонячний інвертор Huawei Sun 2000 - 42KTL (42кВт)

Трифазний мережевий інвертор Huawei Sun 2000 – 42 KTL, що працює за сучасною технологією grid-tie (on-grid), що забезпечує синхронізацію та пряму генерацію електроенергії в мережу — застосовується для реалізації великих проектів у галузі сонячної енергетики. Відмінно підходить для великих комерційних СЕС, що використовуються для постачання цілих підприємств, а також для продажу в мережу надлишків за схемою "Зелений Тариф". Мережеві інвертори Huawei Sun 2000 – 42 KTL виробляються на базі інноваційних технологій, що дозволяють досягти максимальної продуктивності інверторів та мінімальних втрат енергії при перетворенні.

Дана модель - це раціональне та оптимальне рішення для реалізації проектів комерційних PV-станції різної потужності завдяки видачі потужності підвищеною напругою, при цьому відповідно знижуються втрати потужності в мережах змінного струму на 30 %. Найбільш важливим елементом такої системи, що генерує, як сонячна електростанція є інвертор. Huawei Sun 2000 – 42 KTL – мережевий сонячний інвертор для створення сонячних енергосистем, що працюють паралельно із загальною електромережею.

Сонячні інвертори Huawei дозволяють отримати максимум вироблення електроенергії з фотоелектричних установок на даху та землі або схилах.

Переваги:

• До 4 MPP трекерів для нівелювання ефектів неоднорідності поля енерговиділення та максимальної генерації за різних умов
• Інтелектуальний моніторинг та діагностика несправностей кожного стрингу
• RS 485 та USB сумісність для підключення та керування
• Графічний LCD дисплей та віддалений моніторинг
• ГНН II типу по сторонах DC та AC
• Низький рівень шуму та ЕМВ (EMI)
• Пристрій захисного відключення (ПЗВ) у комплекті
• Максимальна оцінка A+/A+ за умови середньої та високої іррадіації
• Максимальна ефективність 98.8%
• EU ефективність 98.4%
• Технологія натурального охолодження без вентилятора
• Клас захисту IP65
• Гарантія до 25 років

Стринг-інвертори Huawei Sun 2000 – 42KTL розроблені для підключення до трифазної енергомережі. Інтелектуальний постринговий моніторинг та система визначення несправностей зменшує час локалізації помилки у стрингу. В інверторах використовується трирівнева топологія транзисторів (IGBT), що дозволяє одержати максимальний ККД 98,8%. Результати тестів німецької незалежної лабораторії Photon дають результат A+/A+. Кожен інвертор має до трьох MPPT каналів, що відстежують точку максимального вироблення електроенергії.

Інвертори укомплектовані системою охолодження з природною циркуляцією без використання вентиляторів з метою довгострокової та надійної експлуатації на відкритому повітрі.

Інвертори Huawei Sun 2000 – 42KTL розроблені з урахуванням усіх необхідних стандартів безпеки. У систему вбудований роз'єднувач струму, захист від замикань на землю та ПЗВ-захист.

Інвертори Huawei - надійне високотехнологічне обладнання, створене на основі інноваційних розробок. Щодня інноваційні центри Huawei Sun працюють над підвищенням продуктивності та якісних характеристик інверторів. Модель інвертора Huawei Sun 2000 - 42KTL створена на основі останніх розробок в галузі електроніки з дотриманням вимог високої надійності.
Сонячний інвертор Huawei SUN 2000 - 42KTL є ефективним та надійним придбанням для сонячної електростанції. Наша компанія успішно займається реалізацією інверторів та приладів моніторингу різної потужності під маркою Huawei для малих приватних, середніх промислових та великих сонячних електростанцій.

Ми надаємо 5 років стандартної заводської гарантії з продажу з можливістю розширення терміну гарантії до 25 років.

Проектування та монтаж по Україні
Проектування та монтаж сонячних панелей, із супутніми системами – це часто трудомісткий процес зі своєю специфікою. Крім безпосереднього продажу, наші спеціалісти та підрядні організації допоможуть вам вибудувати ефективне рішення для електропостачання практично по всій території України. Звертайтеся і всі турботи щодо доставки, монтажу та гарантійного обслуговування ми візьмемо на себе. На всі роботи надається гарантія від 1-го до 5-ти років. Вартість робіт із встановлення сонячної системи розраховується індивідуально та залежить від обсягу та складності робіт.

Професійна консультація
Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із вибором оптимального рішення. Не пропустіть можливість скористатися порадою, яка може заощадити вам ваш час та гроші. Телефонуйте, ми раді всім нашим діючим та майбутнім клієнтам.

Якщо Ви хочете самі встановити сонячну електростанцію, то можете скористатися нашим Шеф-Монтажем. Наш спеціаліст проведе розрахунок системи, підбере оптимальне обладнання та дасть рекомендації щодо встановлення. Після встановлення перевірить правильність монтажу, включення та введе в експлуатацію станцію.

Є дешевше – зробимо знижку
Якщо ви вирішили купити інвертор в іншому місці, не поспішайте. Скористайтеся спеціальною пропозицією "Знайди дешевше та отримай знижку". Ми постараємося зробити пропозицію кращою, ніж у наших конкурентів. Акція поширюється на весь асортимент товарів нашого магазину та діє на постійній основі.

Продаж супутніх товарів
Наш магазин реалізує весь спектр товарів для монтажу сонячних електростанцій (фотомодулі, контролери, акумулятори заряду, перетворювачі напруги, кріплення).

Характеристики товара Huawei Sun 2000-42KTL

Тип Мережевий, промисловий
Вид струму на виході Змінний, чиста синусоїда
Номінальна вихідна потужність АС, кВт42
Максимальна вхідна потужність DC, кВт47.9
Вихідна напруга АС, В 277/480 3Вт+PE
Максимальна вихідна потужність АС (при cos = 1), кВт 47 (42-опція налаштувань)
Максимальний струм на вхід, А22
Максимальний змінний струм на виході, A56.6
ККД, %98.8
Частота, Гц50
Кількість фаз3
Мінімальна напруга для включення інвертора/ стартова напруга, 200/250
Діапазон напруги відстеження точки максимальної потужності (МРРТ),580 – 850
Максимальна напруга постійного струму,1100
Кількість МРР трекерів4
Кількість входів DC8
Ефективність MPPT, %99.9
Споживання на власні потреби, Вт < 1
Діапазон робочих температур, °C -25 ... +60
Комунікаційний інтерфейс LED indicators, USB/Bluetooth+APP, RS485, PLC
Розміри (ВхШхГ), мм 930х550260
Рівень шуму, дБ33
вага, кг55
Гарантія 5 років (10/15/20/25 років – опціонально)