Jinko Solar JKM540M-72HL4-V Tiger PRO

Jinko Solar JKM540M-72HL4-V Tiger PRO

Артикул: 105566
Немає в наявності

Ціна: 8 961 грн.


Особливості:

• Потужність 540 Вт.
• 144 половинчасті осередки.
• Надвисока потужність для найнижчого LCOE та найвищого IRR
• Надвисока ефективність 20,94%
• Надійна стрічкова технологія укладання плитки, що усуває зазори між осередками
• Технологія багатошарових шин, що знижує втрати опору
• Розміри модуля: 2274 X 1134 X 35 мм.
• Технологія з кількома збірними шинами: найкраще вловлювання світла та збирання струму для підвищення вихідної потужності та надійності модуля.
• Зниження втрат у гарячих точках: оптимізована електрична конструкція та нижчий робочий струм для зменшення втрат у гарячих точках та кращого температурного коефіцієнта.
• Стійкість до екстремальних умов навколишнього середовища: висока стійкість до сольового туману та аміаку.
• Підвищене механічне навантаження: Сертифіковано, щоб витримувати: вітрове навантаження (2400 Паскалів) та снігове навантаження (5400 Паскалей).
• Збільшений термін служби: зниження потужності на 0,55% на рік та 25-річна гарантія на лінійну потужність.
• 12-річна гарантія на продукт 25-річна лінійна гарантія на потужність 0,55% Щорічне зниження продуктивності протягом 25 років

Опис

Монокристалічна сонячна панель Jinko Solar Tiger PRO JKM540M-72HL4-V (540Вт)

Продукт, оснащений технологією плиткової стрічки Jinko, ґрунтуються на монокристалічних осередках PERC з ефективністю 20,94%. Ідеально підходить як для автономних, так і для підключених до мережі фотоелектричних енергетичних сонячних установок. Ці панелі відрізняються неймовірним співвідношенням ціни та якості.
Tiger PRO 72HC 540W - це монокристалічна сонячна панель потужністю 540 Вт, яка ідеально підходить для самостійного споживання та промислових сонячних установок. Модулі високої якості та опору, виготовлені з монокристалічного кремнію з анодованим алюмінієвим каркасом.

Сонячні панелі Jinko 540W Tiger можна комбінувати з сучасними літієвими батареями, а також із традиційними свинцево-кислотними та гелевими/AGM-батареями з відповідним регулятором заряду.

JinkoSolar пропонує свою флагманську серію універсальних модулів 2021 року, Tiger PRO, яка включає три нові модулі, версії 72 TR, 72 HC та 78 TR з двосторонніми опціями. Серія Tiger PRO включає комбінацію технології TR (Tiling Ribbon), 9-MBB та технологій напівзрізаних осередків на монокристалічних пластинах M10 великої площі (182 мм x 182 мм) p-типу, забезпечуючи середній коефіцієнт перетворення модуля 20,94%.

Світовий ринок фотоелектричних модулів швидко рухається у бік високопродуктивних модулів для зниження системних витрат і початкових початкових капіталовкладень, оскільки прагнення до найнижчого показника LCOE потрібно в епоху паритету енергосистеми та підтримки після субсидування. Хоча ефективність перетворення сонячних елементів і модулів продовжує зростати з року в рік, темпи, з якими відстежується паритет мережі та за її межами, зажадали переходу на більші розміри пластин і нові технології міжз'єднання осередків, щоб підвищити вихідну потужність модулів вище 500 Вт/пік та наблизитися до 600Вт. Безліч розмірів пластин великої площі у поєднанні з кількома розмірами та масами модулів великої площі через кількість сонячних елементів та вибір подвійних скляних та скляних/прозорих задніх листів для двосторонніх модулів створили нові проблеми при прийнятті рішень про вибір критично важливих компонентів.

Новий модуль Tiger PRO заснований на конструкції осередків з половинним розрізом, щоб зменшити неузгодженість струму осередків та втрати потужності на стрічці. Крім того, технологія 9-Busbar та Tiling Ribbon (TR) скорочує відстань між основною шиною та лініями відгалужувальної сітки, що знижує втрати опору та збільшує вихідну потужність та ефективність модуля, зберігаючи при цьому низьку (Voc) напругу холостого ходу. Voc за стандартних умов становить 49,42 В 540 Вт при STC = 25„G = 1000 Вт / м2, AM = 1,5. Низький Voc і температурний коефіцієнт (-0,35% /„) модуля може збільшити кількість модулів на рівні групи блоків, і, якщо потужність проекту на стороні постійного струму відома, загальна кількість рядків у проекті може бути збільшено. За заявою компанії, це дозволяє знизити питому потужність до 216 Вт/м2. У результаті підприємства промислового масштабу можуть скоротити кількість кабелів постійного струму, фотоелектричні монтажні та об'єднувальні коробки, що знижує витрати на BOS (баланс системи). У випадку модуля Tiger PRO, що складається з 72 елементів мозаїчної стрічки/прозорого заднього листа, розміри та вага модуля, менші, ніж у аналогічних модулів великої площі з використанням пластин великої площі аналогічного розміру, що зменшує валові витрати.

Інші переваги серії модулів Tiger PRO включають нижчий коефіцієнт ослаблення потужності на 2% протягом першого року та 0,55% щорічно у наступний період. Розміри та вага модуля менші, ніж у аналогічних модулів великої площі, що використовують пластини великої площі аналогічного розміру, що знижує витрати на головний вал одновісного трекера. Крім того, зі зменшенням площі навантаження зменшуються вітрові та снігові навантаження, що опосередковано знижує вартість системи кріплення. Інші переваги серії модулів Tiger PRO включають нижчий коефіцієнт загасання потужності на 2% протягом першого року та 0,55% щорічно у наступний період. Кажуть, що розміри та вага модуля менші, ніж у аналогічних модулів великої площі, що використовують пластини великої площі аналогічного розміру, що знижує витрати на головний вал одновісного трекера. Крім того, із зменшенням площі навантаження зменшуються вітрові та снігові навантаження, що опосередковано знижує вартість кріплень для системи кріплення.

Серія модулів Tiger PRO складається з двох моно-лицьових і двох двосторонніх продуктів у конфігураціях з 72 осередками (2274 мм x 1134 мм). 55% за другий - 25-й рік.

Гарантія від виробника:

12 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 1 рік: 98% від номінальної потужності
• 25 років: 83,1% від номінальної потужності

Характеристики товара Jinko Solar JKM540M-72HL4-V Tiger PRO

Максимальна потужність, Вт540
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуляGrade A
Технологія осередків 9BB
Напруга при максимальній потужності,40.7
Струм при максимальній потужності, А13.27
Напруга холостого ходу,49.42
Струм короткого замикання, А13.85
Максимальна напруга системи, 1500
Максимальний струм, A30
Кількість осередків, шт 144 [6*24]
Кількість монтажних отворів, шт8
Допустима похибка потужності, % ±5%
Ступінь захисту IP68
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Кабелі підключення TUV, мм4
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, %20.94
Габаритні розміри, мм 2274х1134х35
вага, кг28.9
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25 °С)
NOCT нормальних умов експлуатації (освітленості 800 Вт/м2 та температурі 45 °С)