Trina Solar TSM-DE19M 540 Mono Half-cell

Trina Solar TSM-DE19M 540 Mono Half-cell

Артикул: 105429
Немає в наявності

Ціна: 5 356 грн.


Особливості:

• Висока споживча цінність
• Висока потужність до 540 Вт
• Висока надійність
• Високе вироблення енергії
• Зниження LCOE (наведена вартість енергії), зниження BOS вартість, менший термін окупності
• Найменша гарантована деградація у перший рік та за рік;
• Розроблено для сумісності з існуючою основною системою
складові частини
• Вища рентабельність інвестицій
• Ефективність модуля до 20,7% з міжз'єднанням високої щільності
технології
• Технологія багатошарових шин для кращого світлозахоплення, нижча
послідовний опір та покращений збір струму
• Мінімізація мікротріщин завдяки інноваційній технології різання, що не руйнує.
технології
• Гарантований опір PID за рахунок процесу комірки та матеріалу модуля
контроль
• Механічні характеристики при позитивному навантаженні 5400 Па та 2400 Па
негативне навантаження
• Чудовий IAM (модифікатор кута падіння) та низьке опромінення
продуктивність, підтверджена сторонніми сертифікатами
• Унікальний дизайн забезпечує оптимальне виробництво енергії при
умови міжрядного штрихування
• Нижчий температурний коефіцієнт (-0,34%) та робоча температура

Опис

Монокристалічна сонячна панель Trina Solar TSM-DE19M 540 Vertex Mono Half-cell (540Вт)

Дана модель відноситься до серії Vertex, які є найпотужнішою лінійкою фотомодулів компанії Trina. Архітектура панелі – Half-Cell. Для кращої продуктивності модуля було збільшено розміри осередків. За рахунок саме цієї архітектури та вдосконалених фотоелементів досягаються високі показники вироблення панелі при затіненні або слабкому рівні інсоляції. Також варто відзначити високий рівень ККД модуля, що становить 20.7%. Панель була розроблена таким чином, щоб деградація PID була максимально повільною і не впливала на роботу модуля особливим чином. MBB і PERC технології - це також одна з причин високих показників ефективності даної панелі.

540 Вт+ надвисока потужність за 20,7% високої ефективності. Заснований на кремнієвій пластині великого розміру 210 мм та монокристалічному елементі PERC, Vertex має кілька інноваційних конструктивних особливостей, що забезпечують вихідну потужність понад 535 Вт. Відмінний температурний коефіцієнт та низька ефективність опромінення забезпечують більшу потужність. Крім того, завдяки квадратним моноелементам та технології інкапсуляції з високою щільністю ефективність Vertex може досягати 20,7%.

Висока надійність. Володіючи підвищеною стійкістю до гарячих точок та надмірних температур, модулі Vertex зберігають високу надійність. Застосування осередків з кількома збірними шинами призводить до більш рівномірних навантажень для запобігання напругі, що призводить до кращої продуктивності навіть у разі невеликого розтріскування. Нині частка ринку фотоелектричних модулів із технологією MBB домінує у світовій сонячній індустрії.

Інтеграція інноваційних технологій: High-density Interconnect Technologies та MBB. На основі своєї чудової технології з кількома збірними шинами група досліджень та розробок Trina Solar представила інноваційний дизайн, який поєднує технології неруйнівного різання та герметизації з високою щільністю. Технологія з кількома збірними шинами, здатна збільшувати поглинання світла, ідеально поєднується з осередком великої площі. Інтеграція технологій дозволяє Vertex досягати вищої потужності та вироблення електроенергії на ват.

Trina Solar TSM-DE19M 540 Vertex Mono Half-cell є панеллю з 110 фотоелементів, з струмопровідними шинами за технологією Multi Busbar в кожному осередку. Виготовлено з монокристалічних кремнієвих пластин. З лицьового боку фотоелементи захищені загартованим прозорим склом з мінімальними властивостями, що відбивають. Задник панелі – білий пластиковий лист. Для герметичності та максимальної міцності багатошарова конструкція поміщена в раму з анодованого алюмінію завтовшки 35 мм.
Технології різаних осередків та мультишинності (MBB) роблять сонячні панелі Vertex більш продуктивними, стійкими до перегріву, затінювання, механічних навантажень.

ККД панелі досягає 20.7%, що є найвищим показником навіть для брендів списку Tier1.

Вага панелі складає 28,6 кг. Габарити панелі дещо збільшені порівняно з попередніми моделями – 2384*1096*35 мм. Анодована алюмінієва рама стійка до корозії, що підвищує загальний термін експлуатації модуля. Як інкапсулянт використана плівка EVA, а загальний рівень захисту оболонки відповідає стандарту IP68. Панель пройшла технічні випробування, та сертифікована для фронтальних навантажень до 5400 Па та тильних до 2400 Па.
Температурні коефіцієнти теж відповідають високому рівні: коефіцієнт потужності становить -0.34%/C. Дана панель використовується як генеруючий масив як для домашньої СЕС, так і для промислової. Гарантія на продукт становить 10 років, лінійна гарантія – 25 років.

TSM-DE19M 540 Vertex Mono Half-cell - це надійна, якісна, дуже потужна та ефективна сонячна панель від виробника зі світовим ім'ям, компанії Trina Solar. Даний виробник вважається одним із найкращих на ринку і є постійним представником рейтингового списку Tier1. Основна запорука високої якості продуктів компанії - дотримання високих стандартів виробництва, автоматизоване складання модулів та ретельна сертифікація та тестування кожної партії панелей.

Надпродуктивна та надійна модель Trina Solar TSM-DE19M 540 потужністю 540 Вт – відмінне рішення для домашніх, комерційних та промислових сонячних електростанцій під "зелений" тариф.

Гарантія від виробника:

10 років гарантії на матеріали та працездатність.

Гарантія на продуктивність:

• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності